Не можу увійти в Фейсбук на свою сторінку | Не вдалося авторизувати

Багато користувачів соцмережі скаржаться, мовляв, не можу увійти в Фейсбук на свою сторінку. Причин тут безліч, починаючи з неправильного введення даних для авторизації, закінчуючи збоєм сервера компанії. Нижче розглянемо, в чому причини таких труднощів, і як їх вирішити. Окремо розглянемо ситуацію, коли система видає повідомлення про помилку при спробі авторизації за допомогою Инстаграмм. З’являється така напис — на жаль, нам не вдалося авторизувати ваш аккаунт через Facebook. Але про все детальніше.Не можу увійти в Фейсбук на свою сторінку | Не вдалося авторизувати

Як правильно увійти в профіль на ПК та телефон

Для початку розберіться з особливостями правильної авторизації на своїй сторінці в Фейсбук.

Щоб зайти у профіль на ПК зробіть такі кроки:

 • увійдіть на сторінку сайту або зареєструйтеся (якщо це раніше не зроблено);
 • вкажіть номер телефону або e-mail у верхній графі, а пароль — у нижній;
 • встановіть позначку «Запам’ятати пароль», щоб ПК автоматично входило у профіль (не обов’язково).

Після цього Фейсбук перекидає користувача на його сторінку.

Не можу увійти в Фейсбук на свою сторінку | Не вдалося авторизуватиЩоб увійти в профіль зі смартфона, можна використовувати додаток Facebook. Для цього необхідно завантажити програму і встановити її в телефон, а після входу вказати дані для аутентифікації. Ще один варіант — зайти на свою сторінку в соцмережі через браузер (алгоритм дій такий же, як і на ПК).Не можу увійти в Фейсбук на свою сторінку | Не вдалося авторизувати

Не можу увійти на сторінку у Фейсбук — що робити

На форумах і спеціальних ресурсах часто зустрічаються питання, пов’язані з труднощами авторизації в соціальній мережі. Люди скаржаться, що Фейсбук не відкривається і не пускає на особисту сторінку. Нижче розглянемо причини такої ситуації для ПК і смартфонів.

На комп’ютері

Якщо не вдається увійти на особисту сторінку в Фейсбук з ПК, зробіть такі кроки:

 1. Спробуйте відновити свій профіль, перейшовши за посиланням facebook.com/login/identify. Система дає докладні інструкції до дії, що дозволяють повернути доступ до особистих даних.
 2. Відновити пароль (якщо ви його забули). Для цього перейдіть в налаштування, знайдіть розділ Безпека і вхід, а після тисніть кнопку Редагувати біля пропозиції поміняти пароль. Далі введіть новий ключ і збережіть параметри. Якщо ви зуміли раніше увійти в особисту сторінку, але забули пароль, перейдіть на сторінку пошуку аккаунта, вкажіть e-mail, прізвище та ім’я, логін та натисніть Пошук. Далі діє з урахуванням інструкцій.
Читайте також:
Редагування дати народження в профілі на Фейсбук

Не можу увійти в Фейсбук на свою сторінку | Не вдалося авторизувати

 1. Якщо втрачений доступ до e-mail або номер телефону, з-за чого ви не можете увійти на свою сторінку в Фейсбук, виберіть один з варіантів — авторизуйтеся з іншим e-mail/телефонним номером або відновіть поштову скриньку. У першому випадку перейдіть за посиланням facebook.com/login/identify і дійте з урахуванням рекомендацій системи. В процесі роботи використовувати ПК, який раніше застосовувався для входу на сторінку. У другому випадку (якщо забутий e-mail) спробуйте відновити доступ до поштової скриньки.

Не можу увійти в Фейсбук на свою сторінку | Не вдалося авторизувати

Якщо проблема з номером телефону, переконайтеся, що ви вводите його в правильному форматі і не вказуєте зайві нулі або інші цифри. Після цього йдіть за посиланням facebook.com/login/identify і дійте з урахуванням рекомендації системи.

 1. Відновіть сторінку через довірені акаунти. Якщо ви не можете увійти на свою сторінку, поверніть доступ з допомогою друзів. При цьому функція довірених акаунтів повинна бути активована раніше. Для цього створіть код відновлення або отримаєте його від довірених контактів. Докладну інструкцію можна знайти на сайті Фейсбук — facebook.com/help/213343062033160?helpref=faq_content.

Не можу увійти в Фейсбук на свою сторінку | Не вдалося авторизувати

 1. Дізнайтеся, чи відключений аккаунт. Багато хто скаржиться, що браузер не відкриває особисту сторінку в соціальній мережі. Одна з причин — відключення профілю. Якщо це так, система видає повідомлення з відповідним написом. Якщо такої інформації немає, проблема не у відключенні. Причин блокування безліч — порушення правил Фейсбук, використання підставного імені даних або іншої особи, переслідування інших користувачів і т. д. Якщо аккаунт заблокований, необхідно перейти за посиланням facebook.com/help/contact/logout?id=260749603972907 і оформити запит.

Не можу увійти в Фейсбук на свою сторінку | Не вдалося авторизувати

 1. Перевірте профіль на факт злому. Якщо ви не можете увійти на свою сторінку в Фейсбук, причиною може бути дія вірусів або злом профілю. При наявності підозр на такі дії перейдіть на сторінку facebook.com/hacked і дотримуйтесь інструкції для внесення змін в особисті дані. До ознак злому можна віднести зміна інформації в профілі або e-mail, відправка дивних повідомлень і запитів друзі, поява постів, яких ви не писали, і т. д. Також використовуйте антивірусну систему для захисту ПК і перевірити комп’ютер на віруси.

Якщо ви не можете зайти в Фейсбук з-за зміни e-mail, можна скасувати цю дію. У разі внесення правок система відправляє повідомлення на поштову скриньку. Необхідно натиснути спеціальну посилання, щоб уникнути заміни e-mail.

З телефону

Не менш поширена скарга звучить наступним чином — не можу зайти в Фейсбук з телефону під своїми даними. У такому випадку потрібно розглянути рекомендації, які зазначені вище (для ПК). Як правило, вони працюють і для смартфона. Але існує ряд додаткових способів, як увійти на особисту сторінку в телефоні, якщо з цим виникли труднощі.

Читайте також:
Як додати, призначити адміністратора в сторінку в Фейсбук

Інструкція до дії:

 1. Перевірте, що на телефоні встановлена остання версія програми. Для цього перейдіть в магазин додатків і перевірте оновлення Фейсбук. Для iPhone необхідно зайти в App Store і перевірити розділ оновлень, а в Android перейти в магазин Play Market, увійти в Мої додатки розділ і Оновлення. При наявності нової версії її потрібно закачати.

Не можу увійти в Фейсбук на свою сторінку | Не вдалося авторизувати

 1. Використовуйте рекомендації вище, якщо ви забули телефон, поштову скриньку або змінилися дані для входу. Якщо ви не можете увійти на сторінку у Фейсбук з-за того, що забули логін, напишіть своєму другові і попросіть його подивитися цікаву інформацію (ця рекомендація стосується і e-mail). Якщо це не допомогло, спробуйте скинути пароль.

В цілому, якщо не вдається увійти в Фейсбук через телефон, скористайтеся порадами, які характерні для ПК. При цьому врахуйте, що за допомогою комп’ютера відновлювати доступ зручніше.

Інші причини

Бувають ситуації, коли ви не можете увійти на свою сторінку в соціальній мережі Фейсбук через дії вірусів. Зробіть такі кроки:

 • увійдіть на диск С, а після перейдіть в папку Windows;
 • знайдіть назва System 32, перейдіть в папку, а після увійдіть у Drivers;
 • відшукайте Ect, а після — Host;

Не можу увійти в Фейсбук на свою сторінку | Не вдалося авторизувати

 • відкрийте останній файл за допомогою блокнота або іншого текстового редактора;
 • уважно вивчіть вміст документа;

Не можу увійти в Фейсбук на свою сторінку | Не вдалося авторизувати

 • видаліть всі рядки з назвою соціальної мережі або інші схожі написи;
 • збережіть файл і спробуйте зайти на свою сторінку в Фейсбук.

Якщо в зазначеному вище документи було назву соціальної мережі, проблема буде вирішена. Надалі потрібно захистити комп’ютер від вірусів шляхом встановлення та оновлення спеціального ПО. Не зайве буде включити брандмауер Windows або встановити стороннє додаток з такими ж функціями.

Крім розглянутих вище, можливі й інші причини, чому ви не можете увійти на особисту сторінку в Фейсбук. Виділимо їх окремо:

 1. Збої на стороні сервера соціальної мережі. У 2019 році було кілька випадків, коли користувачі не могли зайти на свої сторінки із-за технічних проблем. В такому випадку необхідно почекати.
 2. Ви вказуєте неправильні дані. Подивіться коректність виставленого мови та Капс Лок.
 3. При вході в профіль з іншого пристрою аккаунт може бути тимчасово заморожений-за ризику злому. Для повернення доступна доведеться пройти перевірку безпеки.
Читайте також:
Як змінити пароль в Фейсбук | Зміна pass Facebook

Незалежно від ситуації не можна панікувати. Якщо дотримуватися цих рекомендацій, можна вирішити виниклі проблеми і повернути доступ. В крайньому випадку, можна заявити про проблему адміністрації соцмережі і попросити поради.

Труднощі зі входом в Инстаграмм через Фейсбук

Ще одна поширена скарга, яку залишають користувачі — не можу увійти в Инстаграмм через Фейсбук. Тут причина в труднощах з авторизацією на Facebook. Ще раз зайдіть в Instagram в звичайному режимі і перевірте, що Facebook правильно прив’язаний до профілю. Для цього ввійдіть в Instagram, зайдіть у налаштування, вибирайте розділ пов’язаних акаунтів, а далі — Фейсбук. Встановіть необхідні параметри і підтвердіть дію. Якщо все зроблено правильно, Facebook світиться синім кольором. У ситуації, коли увійти в Инстаграмм через Фейсбук все одно не виходить, спробуйте зробити це через ПК. При відсутності результату відновіть доступ до Facebook з урахуванням порад, які розглянуті вище.

Не можу увійти в Фейсбук на свою сторінку | Не вдалося авторизуватиНе можу увійти в Фейсбук на свою сторінку | Не вдалося авторизуватиНе можу увійти в Фейсбук на свою сторінку | Не вдалося авторизувати

Моя довідка - Корисні поради