Накрутка передплатників у Фейсбук – безкоштовні і платні способи

Інтернет-простір все активніше використовується для вирішення бізнес-завдань і просування власних проектів. Накрутка передплатників у Фейсбук – ефективний інструмент для залучення нових клієнтів, прихильників або читачів блогу.

Накрутка передплатників у Фейсбук  безкоштовні і платні способиЯкщо ви хочете залучити нових клієнтів або читачів,
то зверніть увагу на інструменти накрутки передплатників.

Для чого може знадобитися збільшення передплатників Фейсбук

Велика частина платоспроможної аудиторії користується Facebook, а значить, в соцмережі можна прорекламувати послуги та товари або самого себе. Віртуальні лайки і передплатники приносять гроші від живих клієнтів.
Навіщо потрібні передплатники:

 • залучення нових клієнтів, реклама;
 • розкрутка блогу;
 • впізнаваність творчості;
 • ведення діалогу з цільовою аудиторією;
 • підвищення рівня довіри до товарів і послуг;
 • створення іміджу компанії.

Накрутка передплатників у Фейсбук  безкоштовні і платні способиПередплатники потрібні для підвищення довіри
до ваших послуг або товарів.

Але для того, щоб прорекламувати свій бізнес або себе, потрібно набрати достатньо передплатників у групу. У тих, хто підписаний на новини спільноти, у стрічці будуть з’являтися всі опубліковані в групі пости. Таким чином, клієнти зможуть швидко і ненав’язливо дізнатися про нові акції, пропозиції, знижки, товарах і послугах. А якщо новина з групи їм сподобається, то репост допоможе поширити інформацію для людей, які не є учасниками спільноти. Чим більше в групі учасників, тим простіше і швидше залучити нових.

Крім того, кількість передплатників впливає на рейтинг групи в соцмережі. Чим більше у групи учасників, тим вище вона знаходиться у видачі пошуку за відповідним запитом. На першому етапі розкрутки потрібні не тільки живі передплатники, але і боти, які просто створять видимість популярності.

Коли користувач соцмережі вводить пошуковий запит по вашій тематиці, він отримує великий список спільнот, у кожного з яких він бачить назва, аватарку і число передплатників. Останній пункт найсильніше впливає на вибір і дозволяє сформувати довіру. Воно пов’язане з відчуттям, що всі передплатники є задоволеними клієнтами компанії або пильно стежать за вашою творчістю.

Читайте також:
Як просувати Instagram в Фейсбук: створення реклами через бізнес аккаунт в Facebook

Як безкоштовно накрутити передплатників у Фейсбук

Безкоштовне залучення грунтується на самостійній роботі над спільнотою і потребує досить багато часу і сил. Насамперед варто подумати про оформлення та заповнення основної інформації. Профіль в соцмережі часто має більшу відвідуваність, ніж окремий сайт фірми.

Необхідно додати:

 1. Аватарку групи. Краще всього, якщо це буде логотип компанії або щось, що відбиває ваш рід діяльності. Якщо сторінка призначена для просування блогу, то варто подумати про те, щоб поставити на аватарку свою фотографію або зроблену вами безпосередньо.
 2. Ознайомчу інформацію про вас або на вашому бізнесі.
 3. Якщо планується залучати клієнтів на покупку послуг і товарів з самої групи, то варто створити окремий розділ з поясненнями про те, як зробити замовлення.
 4. Контакти, які розміщені на видному місці. Раптом такі ж невеликі групи захочуть співпрацювати.

Запросіть якомога більше друзів вступити в групу. Щоб не бути нав’язливим, попросіть оцінити їх вашу творчість або товари. Пропозиція повинна виглядати як ввічливе запрошення, а не як спам або рекламу.

Розмістіть посилання на інші соціальні мережі. Якщо відвідувачам сподобається контент, швидше за все вони захочуть стежити за новинами і в Instagram, Вконтакте і на Youtube.

Якщо в групі вже є передплатники, хоча б 100 чоловік, то можна спробувати домовитися про взаємний піар. Для цього потрібно написати адміністратору цікавить співтовариства.

Безкоштовний спосіб просування працює, але не так ефективно, як купівля передплатників. Самостійне розвиток групи займає багато часу і вимагає постійної присутності в інтернеті.

Який вид акаунтів у Фейсбуці підходить для ведення бізнесу

У Facebook є 3 типи сторінок:

 1. Персональна. Особистий профіль користувача не призначений для реклами бізнесу, але відмінно підходить для просування творчості. Для такого типу сторінок не ведеться збір статистики.
 2. Групи або спільноти. Можуть бути відкритими або закритими. Об’єднують користувачів по інтересу. Підходить для просування блогу, творчості або бізнесу.
 3. Паблики. Цей тип облікових записів найбільше підходить для вирішення бізнес-завдань. Тільки паблики відображаються в пошуку Google та Yandex.
Читайте також:
Нові можливості для створення вашого відео на Facebook

Краще всього для просування підходить останній варіант. Але є одна проблема: створити таку сторінку може тільки офіційний представник існуючої компанії або медійна особистість. Якщо популярність у вас тільки в планах, варто вибрати формат групи для просування.

Безпечні програми для накрутки

Існує два види програм для накрутки передплатників:

 1. Перша різновид автоматизує всі дії, які користувач виконував би самостійно для розкрутки свого співтовариства. Це підписки на схожі акаунти, розміщення постів, розсилка запрошень.
 2. Другий різновид дає змогу купити за гроші або обміняти на виконання завдань потрібну кількість передплатників, лайків або репостов. Такі програми можуть бути безкоштовними.

При використанні першого типу користувач стикається з такими ризиками, як витік інформації і бан. Надання доступу до свого паблику може обернутися і більш небезпечним шахрайством. Наприклад, знаючи всі паролі і маючи доступ до управління, можна вкрасти розкручену групу з метою продажу.

Накрутка передплатників у Фейсбук  безкоштовні і платні способиВикористання програм для накрутки передплатників
також може призвести до блокування аккаунту.

При купівлі передплатників основний ризик – блокування аккаунту. Модератори соціальних мереж стежать за накрутками, тому швидкий безпричинний зростання затребуваності групи не залишиться без уваги. Знизити ризик можна так: купувати передплатників потроху і не забувати додавати в групу нові пости. Тоді буде створена ілюзія ефективного самостійного просування.

Ще один ризик пов’язаний з установкою будь-якого ліцензійного ПЗ – це можливість зловити вірус або програму для майнінг. Захиститися можна установкою якісного антивіруса.

Як підготувати свою групу до накрутці передплатників Facebook

Основна мета підготовки – уникнути блокування групи за накрутку передплатників.

Попередня підготовка включає в себе:

 • вибір тематики групи, яка простежується у всіх постах;
 • вибір запам’ятовується назви, що відображає тематику;
 • якісне наповнення групи;
 • регулярне оновлення;
 • досягнення деякої кількості самостійно добавившихся передплатників.

У групі не повинно бути малоинформативных постів: красивих картинок без підпису або безглуздих цитат. Пости бажано викладати кожен день.

Накрутка передплатників у Фейсбук  безкоштовні і платні способиДля просування групи в ній потрібно регулярно публікувати цікавий контент.

Читайте також:
Як з фейсбуку відправити відео на ватсап - в 2 кліка !

Потрібно самостійно розкрутити групу до декількох десятків передплатників. Спільнота має проіснувати хоча б кілька днів з невеликою кількістю учасників. В іншому випадку є ймовірність блокування. Коли кількість передплатників перевалить за 50, можна замовляти просування.

Як виконати накрутку за гроші без бана

Штучне збільшення кількості передплатників є грубим порушенням правил будь-якої соціальної мережі.

Щоб мінімізувати ризики, потрібно виконати кілька простих дій:

 1. Переконатися, що група заповнена і придатна для розкрутки.
 2. Переконатися в тому, що спільнота містить осмислені пости, які виходили регулярно протягом хоча б двох тижнів.
 3. Оцінити кількість наявних учасників – не можна починати розкрутку, якщо їх менше 50.
 4. Оцінити свою цільову аудиторію. На платних сервісах можна позначити, кого і яким чином ви хочете дістати у своє співтовариство.

Вирішальний фактор – вибір правильного сервісу для накрутки. Це має бути компанія, яка існує хоча б рік, має правдиві відгуки та дає можливість укласти договір про надання послуг.

Середня вартість послуги

Послуги просування обійдуться в середньому 1000 крб. за 1000 передплатників. Відмінності у вартості пов’язані з тим, яким способом будуть залучатися передплатники.

Покупка повинна передбачати залучення живих акаунтів. В іншому випадку зростає ризик блокування. А якщо його обійти, то ефекту від такого просування не буде – в групі виявляться одні боти, і нікому буде писати відгуки або робити замовлення.

Як не попастися на виверти сервісів – шахраїв по накрутці

Кілька порад, як уникнути шахраїв:

 • чесні сервіси працюють давно – в першу чергу варто перевірити дату реєстрації домену і пошукати відгуки за поточний рік;
 • у ПЗ або веб-сервісу повинна бути сторінка з договором, який варто уважно прочитати перед тим, як вносити гроші;
 • потрібно звернути увагу на способи оплати – довіряти можна тільки великим платіжних систем;
 • рекомендується зв’язатися з ким-небудь з тих, хто залишав відгуки про роботу даного сервісу.

Спочатку варто оплатити саму просту і дешеву послугу. За якістю виконання пробного замовлення легко зробити висновок про можливості подальшого співробітництва.

Моя довідка - Корисні поради