Найбільш часті помилки про соціальної мережі Facebook

Facebook стягує плату за користування сайтом

Немає. За запевненням керівництва соціальної мережі Facebook завжди буде безкоштовним для всіх.

Найбільш часті помилки про соціальної мережі Facebook

У рекламодавців є доступ до моєї особистої інформації

Немає. Визначення цільової аудиторії реклами на Facebook робиться анонімно без необхідності ділитися особистою інформацією з рекламодавцями. Якщо рекламодавці встановлять демографічну аудиторію для своїх оголошень, система буде автоматично регулювати оголошення потрібної аудиторії.

Рекламодавці одержують тільки анонімні, узагальнені звіти про те, що їх оголошення були переглянуті представниками конкретних цільових груп.

Продає Facebook інформацію про користувачів

Немає. Ви маєте повний контроль над тим, як ви діліться інформацією. Без вашого дозволу, особиста інформація буде прихована від будь-яких третіх осіб.

Адміністрація мережі не буде передавати або продавати Вашу особисту інформацію рекламодавцям.

Як дізнатися, хто дивиться мою сторінку Facebook

Це неможливо! Facebook не надає функцію отримання інформації про відвідувачів переглянули Вашу стрічку або її конкретної частини (наприклад, фотографії). Сторонні додатки також не можуть забезпечити цю функцію.

Додатки, які вказують, що вони пропонують таку можливість буде видалена з Facebook за порушення політики. Ви можете повідомити про програми, які надають підозрілі послуги.

Яка інформація про акаунті Facebook доступна сайтів

Ніяка ваша особиста інформація – ваше ім’я, основні дані та інформація про ваших інтересах, ваших друзів та рекомендаціях – не доступна для відвідування через зовнішні інтернет-сайти.

Ці сайти надають лише місця для плагінів Facebook, не отримуючи доступ до інформації, що міститься в них соціальної або особистої інформації. Точно так само, ніякої особистої інформації про вашу діяльність не повідомляється рекламодавцям сайту Facebook або будь-яким іншим сайтам.

Читайте також:
Скинути пароль і доступ від Instagram через facebook
Моя довідка - Корисні поради