Музика Фейсбук: як додати, слухати, знайти, поділитися

Один з напрямків, яке найбільше цікавить користувачів Фейсбук — музика. Вони цікавляться, чи можна слухати музичні треки в соціальній мережі, як їх правильно додавати на сторінку в історію. Ці та інші питання розглянемо у статті.Музика Фейсбук: як додати, слухати, знайти, поділитися

Є музика у Facebook

На відміну від ВКонтакте, у випадку з Fb поки не все однозначно. Не дивно, що багато користувачів запитують, чи є у Facebook музика. У жовтні 2018-го з’явилася новина, що адміністрація соцмережі дозволила додавати треки в історію і пости. Для вибору аудіо для фото або відео необхідно вибрати музичний стікер, після чого він прикрепится разом з піснею. На сьогодні в Facebook понад 7 мільйонів композицій, які можна додавати до постів та історій. При цьому функції прямого прослуховування файлів поки не передбачено.

Як слухати музику в Фейсбук?

Незважаючи на обмежений функціонал в плані прослуховування музики, користувачам Фейсбук доступно ряд обхідних шляхів. При бажанні в соцмережі можна знайти будь-якого співака і навіть його сторінку. Для цього зробіть наступне:

 1. Зайдіть у свій профіль.
 2. Перейдіть у вкладку Ще, а далі Музика.
 3. Виберіть виконавця або групу, а після знайдіть посилання на сторінці.

Музика Фейсбук: як додати, слухати, знайти, поділитисяТепер натисніть на фотографію, після чого система перемістить на сайт, який співпрацює з Фейсбуком. На таких ресурсах можна увійти через соцмережу, щоб отримати доступ до всіх музичних файлів.

Музика Фейсбук: як додати, слухати, знайти, поділитисяІснує ще один метод, як в Фейсбук слухати музику — з допомогою спеціальних сервісів. В Мережі працює кілька майданчиків, на яких можна слухати музичні треки шляхом входу через акаунт соцмережі. Кожен з них має свої особливості:

 1. Deezer — відома зарубіжна площадка, призначена для прослуховування музики з можливістю входу через акаунти Фейсбук або Гугл. Треки можна слухати онлайн та офлайн. Переваги — зручний інтерфейс, великий вибір пісень, а також високу якість звуку. При бажанні можна формувати та зберігати плейлисти, змінювати налаштування еквалайзера і вирішувати інші завдання. Мінус в тому, що безкоштовне користування обмежена. Після закінчення безкоштовного періоду (30 днів) доведеться платити близько чотирьох євро в місяць. При цьому відкривається доступ до 56 мільйоном треках, відсутня реклама і з’являється можливість прослуховування офлайн. Сайт працює російською мовою, тому розібратися з ним не складає праці.
 2. Zvooq — не менш якісний сервіс з великим вибором пісень. Як і в минулому випадку, тут доступний вхід через профіль Фейсбук. Альтернативні варіанти — авторизація через ВКонтакте, телефонний номер, або поштову скриньку. На сервісі зібрано понад 40 мільйонів треків, а кількість слухачів перевищує 8 мільйонів чоловік. Переваги сервісу — робота на російській мові і відсутність оплати. Сайт активно прогресує і поповнюється новими хітами. Оплата може знадобитися тільки в одному випадку — якщо користувач планує придбати ексклюзивні треки.
 3. Яндекс.Музика — один з головних порталів Рунета, який підходить для користувачів з різних країн СНД. Цей сайт також є в розділі Музика на Фейсбук. Його відмінність полягає у великому числі хітів і доступності для користувачів (нічого платити не потрібно). При бажанні можна оформити платну підписку.

Існують і інші сайти, на яких можна слухати музику в Фейсбук, але вони відстають по популярності згаданим майданчиків. Врахуйте, що при користуванні такими сервісами ви слухаєте ліцензійні треки. Іншими словами, сайти ведуть легальну діяльність. Вони укладають договори з виконавцями або звукозаписними організаціями на законних підставах розміщують композиції.

Музика Фейсбук: як додати, слухати, знайти, поділитися

Як додати музику в Фейсбук

Користувачі соцмережі виділяють кілька способів, як додати музику в Фейсбук з комп’ютера чи програми. Розглянемо кожний з варіантів докладніше.

Читайте також:
Facebook Login: як дізнатися, поміняти, подивитися, identify

Обмін треками з інших сайтів

Щоб обмінятися музикою, взятої на інших сайтах, увійдіть ресурс цікавлять треком, приміром, Ютуб. Далі зробіть такі кроки:

 1. Тисніть на кнопку Поділитися.
 2. Виберіть варіант з Фейсбук.
 3. Музика Фейсбук: як додати, слухати, знайти, поділитися

 4. Введіть реєстраційні дані для входу в соціальну мережу.
 5. Додайте вибраний трек в новини в записі та натисніть Опублікувати.

Музика Фейсбук: як додати, слухати, знайти, поділитися
В результаті вибрана композиція відправиться в новинну стрічку Фейсбук. При бажанні нею можна поділитися зі своїми друзями.Музика Фейсбук: як додати, слухати, знайти, поділитися

Пряме розміщення у стрічці новин

Якщо немає бажання авторизуватися в Фейсбук через сторонній сервіс, можна додати музику безпосередньо. Для цього виконайте такі кроки:

 1. Увійдіть на сайт, звідки ви плануєте взяти пісню або кліп.
 2. Музика Фейсбук: як додати, слухати, знайти, поділитися

 3. Скопіюйте URL цікавить ресурсу, який відображається в рядку з адресою.
 4. Музика Фейсбук: як додати, слухати, знайти, поділитися

 5. Перейдіть в профіль на Фейсбук і вставити посилання в новинну стрічку.
 6. Натисніть Опублікувати. Відразу після цього пісня або кліп виявляється в новинній стрічці Фейсбук.

Як і в минулому випадку, інформацією можна поділитися з друзями.

Додавання в історію

Ще один варіант — додавання музики в історію. Для цього виконайте кілька простих кроків:

 • перейдіть в особистий профіль соцмережі;
 • у верхній частині тисніть Додати в історію;

Музика Фейсбук: як додати, слухати, знайти, поділитися

 • виберіть фотографію або відео (можна торкнутися піктограми Камера, щоб зняти фото або відео);
 • доторкніться до спеціального значку з загнутим правим нижнім кутом;

Музика Фейсбук: як додати, слухати, знайти, поділитися

 • клікніть на слово Музика;
 • знайдіть відповідну пісню (можна використовувати пошук), поле чого тисніть Додати;
 • пересуньте повзунок ліворуч направо для вибору необхідної частини звукового файлу;
 • тисніть Готове праворуч угорі.

Після виконання цих дій трек з’являється в історії Фейсбук. Після дотику до музичного файлу можна поміняти стиль, переметить, розгорнути або змінити розмір. Для видалення перемістіть інформацію в корзину в нижній частині екрана.

На завершальному етапі виберіть варіант Поділитися в історії.

Читайте також:
Як у Фейсбук додати, завантажити відео з телефону і комп'ютера

Перед тим, як записувати відео, необхідно підібрати якісне відео. Алгоритм дій має такий вигляд:

 • увійдіть в профіль;
 • у верхній частині стрічки тисніть Додати в історію;
 • доторкніться до значку Камера, а після цього Музика праворуч внизу;
 • знайдіть пісню і доторкніться до ссылке Додати;
 • пересуньте повзунок ліворуч, праворуч для вибору потрібної частини пісні;
 • тисніть Пуск для запису відео;
 • пісня з’являється в історії;
 • тисніть Поділитися в історії.

Принцип додавання композиції в історію аналогічний для ПК і додатки на телефоні.

Підсумки

Соцмережа Facebook призначена в першу чергу для спілкування і не позиціонується як сервіс для прослуховування музики. Тим не менше, користувачі можуть додавати музичні треки в історію і посади, а також слухати улюблених виконавців через спеціальні сервіси.

Моя довідка - Корисні поради