Чи можна побачити гостей сторінки в профілі на Фейсбук

Facebook є однією з найбільших соціальних мереж у світі. Багато користувачі сайту хотіли б отримувати інформацію про те, хто часто відвідує їх профіль і видно на “Фейсбуці”, хто заходив на сторінку. Існують способи, які допоможуть вам подивитися гостей свого облікового запису.

Чи можна побачити гостей сторінки в профілі на ФейсбукЩоб дізнатися, хто відвідував профіль, можна скористатися неофіційними прийомами.

Чому не існує функції “Гості” в “Фейсбук”

Соціальна мережа безпосередньо не дає відомостей про відвідувачів облікового запису. Це продиктоване політикою конфіденційності.

Тому офіційною функції “Гості” в “Фейсбуці” немає. Однак для даної мети користувачі сайту придумали декілька хитрощів, які допоможуть вам в тій чи іншій мірі.

Як побачити тих, хто переглядав сторінку

Є кілька способів отримати уявлення про людей, що регулярно або періодично переглядають ваш профіль.

Дізнатися, хто заходить на сторінку в “Фейсбуці”, можна:

  • зайшовши в розділ пошуку друзів;
  • встановивши спеціальну посилання-пастку в розділ особистої інформації вашого профілю;
  • скориставшись пошуком по буквах імені користувача;
  • вивчивши код сторінки в панелі розробника.

Розділ “Ви можете їх знати”

Чи можна побачити гостей сторінки в профілі на ФейсбукРозділ “Ви можете їх знати” вкаже на гостей профілю.

У “Фейсбуці” існує розділ, зайшовши в який з комп’ютера або телефону, ви зможете опосередковано отримати уявлення про людей, які часто відвідують ваш профіль.Для початку необхідно відкрити список ваших друзів.

Для цього клацніть по відповідній іконці, яка знаходиться в правому верхньому куті екрану.

Далі натисніть на посилання “Знайти друзів”, після чого виберіть розділ “Ви можете їх знати”.

Алгоритми “Фб” працюють таким чином, що в даному розділі підбираються люди за збігами.

Читайте також:
Як прив'язати пошту до фейсбуку і коригувати надалі

Іноді туди потрапляють користувачі, з якими у вас немає спільних друзів.

Логічно припустити, що система підбирає інформацію про людей на основі їх активності. Тому ті, хто потрапили в цей розділ, швидше за все, відвідували або регулярно відвідують ваш аккаунт.

Таким чином ви можете легко перевірити, хто вами цікавився, не використовуючи для цієї мети будь-яких додаткових програм або додатків.

Посилання-пастки

Можна відстежити користувача, що зайшов на вашу анкету, за допомогою посилань-пасток, які надаються різними інтернет-сервісами. Просто скопіюйте таку посилання в розділ особистої інформації, і людина, кликнувший по ній, потрапить на заздалегідь підготовлену сторінку. Спрацює скрипт, який відстежить джерело переходу і Facebook-акаунт потрапив до вас користувача.

Даний метод недостатньо ефективний. З-за широкого розповсюдження посилань-пасток багато користувачі знають про їх існування, тому побоюються переходити по ним, щоб уникнути бути поміченими.

Знаходження гостей по буквах

Цей метод заснований на алгоритмах соціальної мережі. Перебуваючи на сайті Facebook, натисніть на панель пошуку користувачів вгорі екрану. Введіть перші літери імені.

Сайт в першу чергу покаже профілі людей, з якими у вас, на думку системи, є багато спільного.

Тут також логічно припустити, що ці користувачі один або кілька раз зайшли в ваш профіль або ви самі відвідували їх акаунти.

Підставляючи літери одна за одною, ви зможете визначити гостей своєї сторінки. Це далеко не самий точний спосіб. Як і всі інші методи, він здатний дати лише загальне уявлення про гостях профілю.

Однак відсутність точних способів пошуку інформації не варто ним нехтувати.Головним недоліком даного методу є трудомісткість. Доведеться перебрати весь алфавіт, щоб отримати уявлення про відвідувачів вашого облікового запису.

Читайте також:
Як видалити відправлені повідомлення у фейсбуці у одержувача

Тому треба вибрати варіант з переглядом розділу пошуку друзів, так як обидва ці методу дають схожу інформацію.

По коду браузера

Даний метод розрахований на досвідчених користувачів, більш або менш знайомих зі структурою коду веб-сторінки. Потрібно скористатися панеллю розробника в браузері Google Chrome.

Відкрийте Facebook браузер і перейдіть на свою сторінку, натиснувши на її ім’я в лівій верхній панелі сайту. Клікніть правою кнопкою миші у вільній зоні і виберіть пункт “Перегляд коду сторінки”.

Після цього на сторінці з вихідним кодом натисніть кнопку “Меню”, яка знаходиться під кнопкою закриття вікна браузера. Введіть в пошукове поле InitialChatFriendsList і натисніть клавішу Enter. На екрані з’явиться список акаунтів ваших друзів. Скопіюйте посилання на анкету, видаливши останню цифру, і подивіться, кому вона належить.

Посилання на профілі друзів у цьому списку йдуть в порядку убування. Перший чоловік – це користувач, який заходить у вашу анкету частіше інших.

Відповідно, в самому кінці списку будуть перебувати акаунти друзів, відвідують вашу сторінку рідше всього. Таким чином, підставляючи посилання одну за одною в адресний рядок, ви побачите, хто і як часто заходить до вас в профіль.

Моя довідка - Корисні поради