Можливість заробітку з допомогою соц.мережі Фейсбук

Facebook в основному використовується як платформа для спілкування рекламодавців і бізнесменів. Необхідно знати, як заробити в “Фейсбуці”, і вміти підібрати правильні способи отримання грошей.

Особливості “Фейсбуку” для заробітку

Кожен сайт, що надає користувачам можливість спілкуватися, має свої особливості. На них впливають такі фактори, як:

 • купівельна спроможність;
 • цільова аудиторія;
 • методи монетизації і отримання заробітку.

Соціальна мережа Facebook спочатку заснована для жителів Сполучених Штатів Америки. Російськомовних користувачів набагато менше. Тому працювати краще з англомовним сегментом, оскільки прибутку стане більше, а витрат – менше.

Можливість заробітку з допомогою соц.мережі ФейсбукІнтернет-магазин, як спосіб заробітку на Фейсбуці.

Цільова аудиторія сайту

Образ стандартного користувача, у якого є своя сторінка в Facebook, приблизно такий:

 1. Жінка або чоловік від 25 до 45 років.
 2. Має закінчену чи незакінчену вищу освіту.
 3. Живе у великому місті чи мегаполісі.
 4. Має хорошу роботу або займається фрілансом.
 5. Робота пов’язана з політикою, IT-технологіями, маркетингом і т. п.
 6. Використовує соціальну мережу для налагодження ділових контактів.

Також потрібно враховувати, що рівень витрат тут більш високий, чим на інших сайтах. Крім того, компанія “Фейсбук” робить акцент на зміцнення репутації, а не на стимулювання продажів.

Способи заробітку на “Фейсбук”

Існує 6 найбільш придатних способів.

Продаж розкручених груп

Якщо у вас є спільнота, яка підписалася на достатньо велику кількість людей, але при цьому немає часу на його просування, то групу можна продати. Дохід буде високим, хоча і разовим. Треба зв’язатися зі старшою адміністрацією Facebook, так як за правилами продаж співтовариства з метою заробітку в “Фейсбуці” без дозволу модераторів заборонена. Ціну потрібно узгодити з покупцем.

Читайте також:
Рекламний кабінет фейсбук: як створити, зайти, налаштувати

Можливість заробітку з допомогою соц.мережі ФейсбукРозкручена група на Фейсбуці.

Розміщення відеореклами

Кожен, хто знайомий з “Фейсбуком”, знає, що відеороликів там навіть більше, ніж текстового контенту. Згідно з підрахунками аналітиків кожен день в соціальній мережі проглядається більше 100 млн годин роликів, і поступово показники зростають.

Ще давно засновник сайту Марк Цукерберг заявив, що збирається зрушити з лідируючих позицій YouTube. Це означає, що можна знайти людей, яким потрібна реклама їх роликів, і розміщувати відео у себе в профілі. Просто і вигідно.

Публікація чужих посилань

Користувачі, у яких багато передплатників, мають право підробляти в інтернеті, не докладаючи для цього зусиль. Достатньо іноді публікувати посилання на малопопулярні сайти, форуми та інші ресурси. Оплата буде залежати від таких факторів:

 • популярності товару;
 • рейтингу співтовариства, в якому буде розміщена реклама;
 • показника відповідності цільової аудиторії.

Також можна домовитися з ким-небудь про розміщення посилань один на одного безкоштовно. Таким чином додасться кількість переглядів у кожного.

Залучення трафіку на свій сайт

Отримання додаткового трафіку – хороший варіант для тих, хто бажає збільшити дохід. Треба просто регулярно публікувати матеріали зі свого веб-сайту у власному профілі. Так можна поєднати роботу в інтернеті, тобто бути одночасно на сайті і в соцмережі. Єдиний мінус полягає в тому, що якщо веб-сторінка пов’язана з інформаційним бізнесом, то краще використовувати соціальну мережу “ВКонтакте”, так як аудиторія “Фейсбуку” не зовсім підходить для цього.

Можливість заробітку з допомогою соц.мережі ФейсбукСпособи залучення трафіку на сайт.

Монетизація відеороликів

Навіть знімаючи відео про свої захоплення, можна заробити. Якщо автор розмістить будь ролик на своїй сторінці, дохід буде йти в розмірі 55% загальної вартості реклами. Довжина відео – 90 секунд. Таким чином, будь-який блогер, компанія або підприємство може використовувати свій акаунт або спільнота для заробітку з допомогою монетизації відео.

Читайте також:
Як переглянути список передплатників у фейсбук в 3 секунди

Адміністрування спільнот

Цей спосіб підійде для тих, хто постійно знаходиться у інтернеті. Необхідно зв’язатись з головним адміністратором спільноти, куди потрібні люди для роботи, і пройти відбірковий тур, після чого можна стати редактором, модератором або адміністратором. Потрібно буде виконувати різні завдання:

 • видаляти небажані коментарі, посади і т. д.;
 • редагувати повідомлення, змінювати нецензурну лексику на літературну;
 • викладати пости;
 • приймати людей в співтовариство, якщо воно закрите.

Заробітну плату обов’язково узгоджувати з власником. Краще всього використовувати гарантійні сервіси для того, щоб засновник групи не обманув вас.

Можливість заробітку з допомогою соц.мережі ФейсбукАдміністрування спільнот на Фейсбуці.

Можливі складності

Основна трудність – настройка таргетованої реклами. Для початку краще взяти тестову форму.

Є ймовірність того, що спільнота не підійде для більшої частини аудиторії “Фейсбуку”. У такому випадку рекомендується перейти в інші соціальні мережі “ВКонтакте”, “Однокласники”, “Твіттер”, “Телеграм” та ін.

Так як сайт найбільше використовують в англомовних країнах, для заробітку на Facebook важливо знання іноземної мови.

Додаткові (менш популярні) способи заробітку

Буквально 3-4 роки тому затребуваними були “тимчасові” перегляди, лайки, підписки. Досі існують сервіси для заробітку “на лайку”, такі як VkTarget, SeoSprint та ін. Оплата невелика, але в якості монетизації підійде.

Інтернет-магазини – теж непоганий спосіб заробітку на основі Facebook.

Вони втратили свою популярність у зв’язку з тим, що з’явилося багато сайтів, у яких набагато більше функцій, власний дизайн і т. д. Кожен може спробувати заробити грошей, відкривши магазин в Facebook.

Моя довідка - Корисні поради