Месенджер без фейсбуку – Легко увійти за 5 секунд

Сучасне спілкування поступово переміщується на користь програм — месенджерів. Корпорація фейсбук також розробила власний сервіс Messenger. Часто люди відмовляються від нього, вважаючи, що для цього необхідна обов’язкова реєстрація в самій соціальній мережі……………

Месенджер без фейсбуку  Легко увійти за 5 секунд

Чи можливо отримати месенджер без фейсбуку, як стати користувачем і які переваги це дає – всі відповіді в статті………………….

Вступ — Що це таке:

Facebook Messenger — це програма не тільки для листування, тут зібрано безліч зручних функцій:

 • наявність додатків в десктопної і мобільного версій;
 • відправлення повідомлень;
 • відправка відео, аудіо, прикріплення будь-яких файлів;
 • звіт про прочитання одержувачем;
 • дзвінки і відеодзвінки;
 • групові дзвінки;
 • створення чатів;
 • секретний чат;
 • розумні боти;
 • великий набір стікерів, гифок і самйлов;
 • повідомлення про події в фейсбуці;
 • спілкування з друзями в соціальній мережі, не заходячи до неї;
 • самостійне поповнення контактів зі списку друзів.Месенджер без фейсбуку  Легко увійти за 5 секунд

 

Як видно з цього списку, деякі функції розроблені спеціально для користувачів соц. мережі. Саме з-за цього питання: чи працює месенджер без фейсбуку, викликає суперечки.

Часто необхідність працювати саме через цю службу виникає з-за того, що через messenger ведеться корпоративна зв’язок або друзі запрошують в цікаві групові чати. Якою б не була причина, стати учасником можна за лічені секунди, навіть не маючи постійної прописки в facebook.

Інструкція:

Для мобільних пристроїв додаток найчастіше є встановленим, але якщо його немає, воно доступно для скачування як в Play Market, так і iStore, а для десктопа – в магазині додатків windows. Щоб стати його власником, є два способи:

 1. Оформити будь-який тип аккаунту у фейсбуці (особистий профіль, бізнес-сторінку або групу) – ID буде визначено автоматично.
 2. Або ж Зареєструватися тільки в додатку — таке можливо !!! Месенджер без фейсбуку  Легко увійти за 5 секунд
Читайте також:
Як редагувати перевірочний питання в профілі Facebook

Увага: З першим способом все гранично зрозуміло: всі користувачі фейсбуку за замовчуванням отримують прописку і в messenger !!!Месенджер без фейсбуку  Легко увійти за 5 секунд

Докладніше: ?

Ми ж розглянемо більш детально другий шлях: як зареєструватися в месенджері без фейсбуку для всіх типів пристроїв.

Порада: для економії пам’яті мобільних пристроїв розроблено Messenger Lite – він займає місце в кілька разів менше, виконуючи при цьому всі головні завдання.

 

Метод Для мобільних пристроїв :

Порада: додаток Friendly for facebook поєднує в собі функції і месенджера, і соц. мережі, доступно також використання різних облікових записів одночасно.Месенджер без фейсбуку  Легко увійти за 5 секунд

 

При першому запуску програми вам буде запропоновано увійти під своїми обліковими даними або зареєструватися. Порядок дій наступний:

 1. Натиснути на зелену кнопку «Створити новий обліковий запис» у нижній частині екрана.Месенджер без фейсбуку  Легко увійти за 5 секунд
 2. Ввести номер свого мобільного (не обов’язково той, що підключений на поточному пристрої).
 3. Придумати і вказати пароль з 6 або більше букв, цифр, знаків пунктуації (символи за замовчуванням приховані, але їх можна побачивши, натиснувши на «око» праворуч).
 4. Ввести своє ім’я і прізвище (якщо вказувати реальні дані, буде простіше відновити доступ в разі проблем із входом).
 5. Натиснути на кнопку «Створити акаунт».
 6. Ввести код підтвердження, який буде відправлений у СМС на вказаний номер телефону.
 7. За бажанням можна завантажити своє фото і завантажити контакти з телефонної книги, після чого приступати до спілкування.

Готове — і буде вам Messenger без Фб Месенджер без фейсбуку  Легко увійти за 5 секунд

 

Для комп’ютера:

Якщо є необхідність користуватися програмою, не відкриваючи основний браузер, можна завантажити офіційний додаток з магазину windows. Аналогічні продукти від сторонніх розробників можуть бути шкідливими.

Ще один спосіб отримати доступ до месенджера, не заходячи в фейсбук – перейти на сайт https://www.messenger.com/. Як почати працювати:

 1. Натиснути «Увійти як…» або «Змінити запис».
 2. Ввести адресу електронної пошти або номер мобільного (на вибір).
 3. Натиснути «Продовжити».
Читайте також:
Як зняти блокування з рекламного аккаунта в Фейсбук: причини бана і інструкція по відновленню

Десктопна версія не дозволяє створити новий обліковий запис профілю в фейсбуці, тому краще спочатку створити обліковий запис в мобільному додатку, а потім увійти з комп’ютера.

Марк цукенберг у Урганта Месенджер без фейсбуку  Легко увійти за 5 секунд Месенджер без фейсбуку  Легко увійти за 5 секунд ?

Моя довідка - Корисні поради