Контроль зв’язків профілю на Facebook з реєстраціями на інших сайтах

Пов’язані акаунти Facebook – це підтверджені особисті інтернет-реєстрації, прив’язані до аккаунту на Facebook. Це означає, що при вході в обліковий запис, ви можете отримати доступ до облікового запису на Facebook, без входу в неї.

Які акаунти можна пов’язати з Facebook

Аккаунт на Facebook Ви можете пов’язати з цілою гамою інших облікових записів, таких як Google або Yahoo!. Щоб побачити повний список, натисніть спадне меню в розділі «Налаштувати облікові записи», на сторінці Налаштування облікового запису.

Як додати або видалити пов’язані реєстрації

Щоб додати або видалити обліковий запис, зайдіть в розділ «Налаштувати облікові записи» на сторінці Налаштування облікового запису. Натисніть Змінити, щоб побачити список всіх облікових записів, які в даний час пов’язані з вашим обліковим записом Facebook.

Щоб додати прив’язку до нового облікового запису виберіть тип облікового запису в розкривному меню і натисніть Додати обліковий запис. У вікні введіть свій пароль і натисніть кнопку підтвердження. З’явиться ще одне вікно з проханням увійти в обліковий запис, який ви хочете пов’язати (наприклад, Gmail).

Щоб видалити обліковий запис, просто натисніть кнопку Видалити поруч з обліковим записом.

Зв’язок облікового запису на Facebook з іншого облікового запису, наприклад, обліковий запис Gmail, забезпечує доступ до Facebook завжди, коли ви ввійдете в пов’язаний аккаунт. Вхід в акаунт Gmail зробить так, що ви авторізуетесь облікового запису на Facebook.

Повідомлення про прив’язку облікового запису на Facebook

Якщо ви вважаєте, що отримали цей лист помилково, може бути, хто-то намагається отримати доступ до Вашого облікового запису без Вашого дозволу. Виконайте описані в повідомлення електронної пошти дій, щоб захистити свій рахунок:

Читайте також:
У Facebook з'явилися дбайливі лайки

Щоб забезпечити безпеку аккаунта, у майбутньому, дотримуйтесь правил

  1. Захист паролем: Виберіть унікальний, складний пароль для облікового запису і не повідомляйте його нікому. Ми рекомендуємо використання складного, що складається як мінімум із шести символів, що містить числа, букви та розділові знаки. Цей пароль має також відрізняється від інших паролів, використовуваних Вами в Інтернеті.
  2. Приватний доступ: Після завершення роботи з веб-сайтом завжди пам’ятайте про вихід з облікового запису на Facebook. Це має особливе значення при використанні загальнодоступних комп’ютерів або мобільних пристроїв інших людей. Ніколи не встановлюйте Не виходити з системи в разі входу з загальнодоступного комп’ютера, так як в цьому випадку авторизація зберігається навіть після закриття вікна браузера.
  3. Безпека електронної пошти: Тому що люди, які мають доступ до Вашого облікового запису електронної пошти можуть легко отримати доступ до Вашого облікового запису на Facebook, ви повинні дбати про безпеку всіх адрес електронної пошти, пов’язані з Вашим аккаунтом. Для того, щоб забезпечити необхідний рівень безпеки, змініть пароль для всіх облікових записів електронної пошти, піклуючись, щоб всі паролі відрізнялися один від одного. Використання різних паролів знижує ризик захоплення Вашого облікового запису.
  4. Контрольне запитання: На сторінці «Налаштування облікового запису» додати в свій аккаунт контрольний питання, якщо у вас ще немає такого питання. Виберіть запитання і відповіді, які ви пам’ятаєте, але які ніхто інший не в змозі підібрати.
  5. Вхід в профіль тільки з сайту Facebook.com: Переконайтеся, що вхід в обліковий запис Facebook ви здійснюєте з web-сайту, що містить в імені домену текст «facebook.com». Не відкривайте підозрілі посилання і не здійснюйте ніяких виконуваних файлів (з розширенням .exe) на вашому комп’ютері, якщо у вас є сумніви щодо їх походження. У разі сумнівів, перейдіть на сторінку www.facebook.com і звідти увійдіть у систему.
  6. Використання антивірусного програмного забезпечення: Якщо Ваш комп’ютер був заражений вірусом або шкідливим програмним забезпеченням, запустіть антивірусну програму для видалення шкідливих програм і захисту інформації.
Моя довідка - Корисні поради