Конфіденційність неповнолітніх користувачів Facebook

Крім того, що Facebook надає інструменти і сервіси, що дозволяють користувачам вибирати людей, з якими Ви хочете спілкуватися і обмінюватися інформацією, також сервіс використовує додаткові запобіжні заходи, для того, щоб забезпечити безпеку неповнолітніх користувачів.

Конфіденційність неповнолітніх користувачів Facebook

Як Facebook захищає неповнолітніх

Facebook розробив багато нових функцій, які обмежують зміст надається неповнолітнім користувачам і можливості контакту з незнайомими людьми.

Наприклад, неповнолітнім особам надаються конкретні відомості, які пояснюють, що означає публічне надання інформації. Контактні дані неповнолітніх осіб особливої важливості, такі як особиста інформація, школа, дата народження, не відображаються в загальних результатах пошуку.

Крім того, Facebook постійно нагадує неповнолітнім дітям, щоб вони брали запити на додавання в друзі лише від тих людей, яких вони знають.

Відправлення повідомлень і запитів неповнолітнім

Як і багато інші функції сайту Facebook, повідомлення мають додаткові гарантії для захисту неповнолітніх. Ці заходи допоможуть захистити неповнолітніх від отримання повідомлень від невідомих осіб, що, однак, дозволяє отримувати повідомлення від друзів з сайту, та інших осіб, які можуть бути відомі.

Ось кілька прикладів людей, які можуть відправляти повідомлення неповнолітнім:

  • Друзі друзів, які приєдналися до спільноти однокласників і мають кілька спільних друзів.
  • Член групи, до якої належить неповнолітній.
  • Чоловік, який має дані неповнолітнього (наприклад, номер телефону або адресу електронної пошти).

Оскільки запрошення на додавання в друзі може виходити від когось, з ким неповнолітня особа не має спільних друзів, Facebook показує неповнолітнім дітям додаткове нагадування, що вони повинні приймати запити на додавання в друзі лише від людей, яких знають (наприклад, родичів).

Якщо неповнолітній або дорослий отримає неприпустиме повідомлення, ми рекомендуємо Вам поскаржитись на це повідомлення і заблокувати його відправника.

Неповнолітні та поширення публікацій на Facebook

Кожен, хто може бачити пост, може позначити його. Коли хтось позначається в пості, коло аудиторії посту може бути розширений його друзями. Як неповнолітні, так і дорослі, можуть скористатися засобом перегляду відміток для затвердження міток, які інші люди додають до повідомлень перед їх публікацією. За замовчуванням ця функція включена у неповнолітніх.

Як неповнолітні, так і дорослі, можуть включити твердження інформації додається до Хроніці для того, щоб підтверджувати публікації, в яких були відмічені, перш ніж вони з’являться на осі часу. Якщо неповнолітній або будь-яка інша особа буде позначено, не йому це не сподобається, він може видалити тег або попросити автора поста про його видаленні.

Як працюють налаштування розташування для неповнолітніх

Так як неповнолітні повинні дотримуватися особливої обережності в разі публікації інформації про своє місцезнаходження, за замовчуванням у них ця функція відключена.

Як дорослі, так і неповнолітні, які включають функцію публікації даних про місцезнаходження, будуть бачити індикатор, який нагадує їм, що включена передача інформації про місцезнаходження.

Моя довідка - Корисні поради