Коли з’явився фейсбук – в якому році ? – Відповідь !

Коли зявився фейсбук  в якому році ?  Відповідь !

Кожен, хто хоч трохи знайомий з інтернетом, чув про facebook. Деколи складається враження, що соціальна мережа з’явилася з самого початку існування світового віртуального простору.

Однак це не так: коли з’явився фейсбук, як він розвивався і в якому році з’явився фейсбук у нас в Росії, розглянемо в цій статті……………

Поява соцмережі

У 2003 році, будучи студентом Гарвардського університету, Марк Цукерберг вирішив об’єднати своїх однокурсників в єдиному сервіс для обміну фотографіями і спілкування. Цікаво, що історія заснування фейсбук бере початок набагато раніше, це назва між собою використовували учні приватної школи для юних програмістів, де навчався Цукреберг. У закладі був електронний довідник з фото і контактами всіх учнів, він і надихнув молодого програміста на новий проект. ?

? Офіційно дата заснування фейсбуку – 4 лютого 2004 року !!!

Ось так виглядав сайт в самому початку? Коли зявився фейсбук  в якому році ?  Відповідь !

Коли зявився фейсбук  в якому році ?  Відповідь !

Коли зявився фейсбук  в якому році ?  Відповідь !

Разом з Цукербергом над його розробкою працювали його друзі по університету – Едуардо Саверін, Кріс Хьюз і Дастін Московіц. Тільки за перший рік основния фейсбук розрісся від закритого гарвардського сервісу до мережі, що охопила більшість навчальних закладів США і Канади. Тоді перші інвестиції в компанію зробив засновник Pay Pal Пітер Тілль, це стало основою міцного співробітництва, яке триває досі.

Також раджу статтю — Скільки відвідуваність Facebook

Доходи

Вся історія розвитку фейсбук нараховує усього 15 років, проте за цей час студентська витівка стала найбільшою в світі корпорацією.

 1. У 2015 році її вартість оцінювалася в 5 млрд. дол,
 2. у 2017 – 15 млрд. дол.,
 3. а на сьогоднішній день вже в 300 млрд. дол.

Коли зявився фейсбук  в якому році ?  Відповідь !

Хронологія:

До 2005 року facebook був виключно студентським сервісом, але вже через рік у ньому стали створювати професійні спільноти.

1. У вересні 2006 сайт оголосив про вільну реєстрацію для всіх бажаючих. Сьогодні завести особистий профіль може будь-яка людина, яка досягла віку 13 років.

2. У 2007 році були прийняті важливі для розвитку спільноти рішення. По-перше відбувся запуск бізнес-сторінок, а по-друге програмісти отримали можливість розробляти свої додатки на платформі фейсбук.

Тоді було запущено близько 70 нових додатків, з тих пір сайт залучив понад 400 тисяч нових програмістів.

3. Перший мобільний додаток для facebook було випущено в 2008, а в 2010 користувачі змогли відзначати своє місцезнаходження за допомогою геолокаціі в мобільних пристроях. Коли вже важко було собі уявити, наскільки широко мережа поширилася світом, у 2012 році був зафіксований мільярдний зареєстрований користувач. Коли зявився фейсбук  в якому році ?  Відповідь !

У нас в країні

Не всі знають, в якому році з’явився фейсбук в нашій країні.

Російськомовну версію сайту запустили в 2008 році.

До того часу в мережі було зареєстровано достатньо велика кількість наших співвітчизників, тому було прийнято рішення додати на сайті ще й російську мову.

Перше місце в Росії займає Вконтакте, обидві соц. мережі часто порівнюють один з одним. Йдуть суперечки, що з’явилося раніше, вк або фейсбук, хто першим освоїв ті чи інші нововведення. Звичайно ж, фейсбук з’явився набагато раніше, ніж Вконтакті, який був запущений лише в 2006 році. Проте до 2008 року конкурент вже зайняв на російському ринку досить велику нішу.

 

Наприкінці 2018 року компанія facebook закінчила реєстрацію свого товарного знака в Росії. Ця процедура дозволить перейти на новий етап – до відкриття офіційного представництва компанії в нашій країні.

З таким проханням неодноразово зверталося російський уряд. На даний момент найближчий офіс компанії знаходиться у Варшаві, звідти керують роботою мережі у всіх країнах Центральної та Східної Європи. Коли зявився фейсбук  в якому році ?  Відповідь !

Моя довідка - Корисні поради