Коли з’явився Fb і інші соц мережі — що раніше

У російськомовному інтернеті перші користувачі соціальних мереж заводили акаунти, перш за все, в Однокласниках і під Вконтакте……………..Коли зявився Fb і інші соц мережі — що раніше

Пізніше Facebook також став доступний нашим співвітчизникам, які навіть і не підозрювали, що з’явилося раніше: фейсбуці або Вконтакті в Росії, а може бути і зовсім Гаразд?

Трохи історії

Найперший у світі:

Першою соц.мережею в світі був сайт Classmates, заснований у далекому 1995 році, коли відкриття інших відомих майданчиків навіть не стояло в планах.

Коли зявився Fb і інші соц мережі — що раніше

 

У 2004 році Цукерберг почав свій самий масштабний проект. Тоді сайт називався The Facebook і мав скромну аудиторію, що складається з гарвардських студентів.Коли зявився Fb і інші соц мережі — що раніше

2006 рік став знаковим відразу для декількох соціальних мереж:

У Росії стартували проекти Однокласників і Вконтакте

А в США – Twitter.

Приблизно в цей же час Facebook став відкритим для реєстрації всіх бажаючих.Коли зявився Fb і інші соц мережі — що ранішеДо 2008 року, розширюючи свою присутність в світі, facebook перевів сайт на російську.

Для порівняння:

До цього часу його світова аудиторія перевищила 123 млн. чоловік,

тоді як ВК міг похвалитися лише 10 млн. користувачів, а однокласники – 4 млн.

Спираючись тільки на факти, немає сенсу з’ясовувати: що з’явилося раніше, вк або фейсбук, саме популярне оману розвінчано. Вконтакте, безумовно, став популярним у нас першим, але унікальність його ідеї під великим сумнівом. Як інтерфейс, так і оформлення стали практично клоном facebook.

 

Про популярність

У суперечках про те, що з’явилося раніше: однокласники чи фейсбук, або зовсім твіттер, часто призводять популярну статистику.

Читайте — Кількість користувачів в Фб на сьогодні

Увага:

У нашій країні на сьогоднішній день кількість користувачів ВК і Ок набагато випереджає фейсбук.

Читайте також:
Facebook впровадив новий дизайн в 2020 році

Але це не дає підстави робити поспішні висновки. По-перше, історичну справедливість ніхто не відміняв. А по-друге, у всіх сегментах існує таке поняття, як точка насичення. І, схоже, що у вітчизняних проектів цей момент не за горами. В цей же час темпи приросту російських користувачів Facebook б’ють всі рекорди…

На цьому все — а тепер цікаве відео ?

Моя довідка - Корисні поради