Кількість користувачів Facebook | Настройка аудиторії

Кількість користувачів Facebook на початок 2019 року становило понад 2,3 мільярдів чоловік. Цей показник свідчить про популярність соцмережі і можливості застосування такої відвідуваності для просування товарів або послуг. Нижче докладно розглянемо статистику та особливості аудиторії Фейсбук — як створювати, настроювати, завантажувати і вирішувати інші завдання.Кількість користувачів Facebook | Настройка аудиторії

Скільки користувачів Фейсбук

Адміністрація соцмережі регулярно ділиться статистикою, щоб показати приріст користувачів і збільшення популярності сервісу. На сьогодні точно відомо, скільки користувачів Фейсбук було зареєстровано на кінець 2018 року. Як зазначалося на початку статті, цей параметр становив 2,32 млрд осіб, а кількість щоденних відвідувань становила 1,52 млрд. Статистика замірялася для телефонів і ПК.

За попередньою інформацією кількість користувачів Facebook в кінці 2019 року збільшиться до 2,5-2,6 млрд. Це орієнтовний показник, а точні дані ми побачимо в кінці року. Якщо врахувати, що середній річний приріст становить 9-10%, досягнення зазначеної цифри по кількості відвідувачів реально.

Виділимо ще ряд фактів:

 1. Кількість працівників компанії на кінець 2018 року складало більше 35 тисяч чоловік.
 2. Кількість активної аудиторії Facebook — майже 1,5 млрд чоловік кожен день.
 3. На 85% смартфонів застосовується додаток соцмережі.
 4. Загальна кількість бізнес-сторінок становить понад 80 мільйонів.
 5. Серед усіх користувачів Facebook 88% мають доступ до профілю через смартфон.

Така кількість користувачів і їх активність говорить про великі перспективи для рекламодавців. Залишається лише правильно створити і налаштувати групу потенційних відвідувачів.Кількість користувачів Facebook | Настройка аудиторії

Налаштування

Перед тим як приступити до створення, розберіться, як налаштувати аудиторію. На цьому етапі визначитеся з цілями і грошовими ресурсами, які є під рукою. З урахуванням цих чинників вибирається один з двох варіантів:

 1. Конкретний таргетинг. Користувач сам вибирає, кому показувати рекламні оголошення. У цьому випадку вказується місце проживання, вік, стать, географічне положення та інші дані. Таким способом створюється конкретна аудиторія, але кількість людей, яким буде доступно оголошення в Фейсбук, обмежується.
 2. Широкий таргетинг. Система самостійно вибирає, яким відвідувачам Facebook показувати рекламу. Цей варіант підходить для людей, які не розібралися зі створенням групи відвідувачів, або вона не має значення. Такий спосіб небезпечний тим, що можна втратити гроші, але так і не добитися результату.
Читайте також:
Посилання на аккаунт Facebook — Інструкція

Якщо ви вирішили налаштувати відвідувачів самостійно, можна вказати наступні дані:

 • розташування — всі люди, мандрівники, недавні гості та місцеві жителі;
 • вік;
 • підлога;
 • мову.

Також доступний детальний таргетинг за демографічними даними, інтересів, моделей поведінки. Тут же задаються зв’язку і інші настройки.

Як створити

Щоб отримати максимум користувачів, важливо правильно створити аудиторію. Це можливо на основі наступних чинників:

 • Instant Experience;
 • форм для лідов;
 • списків;
 • залучення для Сторінки;
 • відвідуваності точок;
 • перегляду відео;
 • відвідувань сайту і т. д.

Кількість користувачів Facebook | Настройка аудиторіїДля створення групи на основі списку перейдіть в розділ Аудиторії Ads Manager, тисніть на кнопку створити і виберіть відповідний тип. Після цього внесіть налаштування і використовувати отриману групу для реклами.Кількість користувачів Facebook | Настройка аудиторії

Як завантажити аудиторію в Фейсбук

Список клієнтів зберігається у веб-провіднику і відправляється на Фейсбук. При цьому рекламодавець отримує ту кількість відвідувачів Facebook, яке йому необхідно. Далі на Fb він зіставляється з переліком доступних ідентифікаторів, після чого збігу додаються в загальний список. Принцип дії має такий вигляд:

 1. Соцмережа хэширует дані, які отримані від користувачів.
 2. Рекламодавець завантажує список, після чого він хэшируется безпосередньо в веб-провідник перед завантаженням на Фейсбук.
 3. Збіги додаються до групи.
 4. Хеші зі збігами і без них видаляються.

Тепер розглянемо технічно, як завантажити аудиторію в Фейсбук. При створенні Аудиторії виберіть розділ Користувацька …, а після цього Список клієнтів. На останньому етапі тисніть на кнопку Додати із власного списку. У спадному меню виберіть джерело даних, а після завантажте список у файл CSV або TXT форматі. Дані можна змінювати, видаляти або змінювати формат.

Кількість користувачів Facebook | Настройка аудиторії

Як поділитися

Велика кількість користувачів, створює гарні передумови для реклами в Facebook. При цьому доступ до аудиторії можна надавати іншим людям за умови прив’язки цих акаунтів до ОГОЛОШЕННЯ та при наявності відповідних відносин. У ролі ініціатора виступає творець того бізнес-аккаунта, де знаходиться створена група.

Читайте також:
Рекламний кабінет Фейсбук: створення та налагодження, огляд можливостей

Тепер розглянемо, як поділитися аудиторією. Якщо робота робиться перший раз, зробіть такі кроки:

 • увійдіть в однойменний розділ;
 • поставте зазначив поруч з аудиторіями, якими ви хочете поділитися;
 • тисніть у меню Дії;
 • клікніть на кнопку Поділитися;

Кількість користувачів Facebook | Настройка аудиторії

 • виберіть та введіть код рекламних акаунтів, з якими ви плануєте поділитися;
 • вкажіть тип відносин з компаній, куди планується передача всієї кількості користувачів Фейсбук;
 • тисніть Далі і Прийняти.

Після цього адміністратору бізнес-аккаунту Facebook приходить запит про партнерство, який він повинен вжити. Після успішної процедури можна ділитися і іншими аудиторіями.

Як звузити

Не менш популярний питання — як звузити кількість користувачів, яким буде доступний перегляд реклами. Для цього застосовується інструмент детального таргетингу. Параметр виставляється шляхом вибору місця розташування людей. Наприклад, можна вибрати людей, які часто подорожують, закінчили ВУЗ, цікавляться кулінарією і т. д.

Таким способом вдається зменшити кількість користувачів, які будуть бачити рекламу. При цьому ймовірність конверсії зростає. Для досягнення завдання використовуються параметри включити/виключити, звузити або звузити ще сильніше. Але тут потрібно бути обережним, щоб не зробити аудиторію занадто вузькою. У такому випадку кількість користувачів буде зведено до мінімуму, а ефективність реклами впаде.

Пошук платоспроможної аудиторії

На завершення розберемо, як знайти платоспроможну аудиторію і тим самим збільшити результат від рекламної кампанії. При правильному підході зростає кількість користувачів, які мають необхідні кошти. При налаштування таргетингу вибирайте таких людей:

 1. Власники Айфонів. У налаштуваннях Поведінку і Користувач мобільного пристрою, необхідно вибрати всі бренди Apple.
 2. Часті подорожі за кордон. Для налаштування в розділі Поведінку і Подорожі виберіть людей, які регулярно подорожують за кордон. Тут же вказується місто і вік.
 3. Власники малого бізнесу. Для включення цієї категорії, необхідно в розділі онлайн вибрати власників малих підприємств.
Читайте також:
Де знаходиться архів на Facebook

Кількість користувачів Facebook | Настройка аудиторіїЗа аналогічним принципом можна фільтрувати користувачів Фейсбук і за іншими критеріями — працівники офісів у бізнес-центрах, мешканці котеджних селищ, покупці торгових центрів, онлайн-покупці і т. д. Сенс у тому, щоб отримати максимальну кількість платоспроможних користувачів.

Підсумки

Знаючи, як створювати і настроювати аудиторію в Facebook, можна підвищити ефективність реклами в Фейсбук. При цьому кожна копійка, витрачена на рекламну кампанію, буде приносити віддачу. Тут діє відомий всім принцип. Головне не кількість, а якість.

Моя довідка - Корисні поради