Інструкція — зробити і правильно додати хештеги в Facebook

В сучасному інтернеті поняття «хештег» відомо кожному. Ці короткі мітки можна зустріти під постами, новинами, фото і відео. Хтось проставляє їх просто як данина моді, хтось взагалі не розуміє сенсу їх існування……..Інструкція — зробити і правильно додати хештеги в Facebook

Розберемося, чи працюють хештегі в фейсбук, варто їх використовувати і як правильно підбирати.

Основні принципи

Розробники facebook не поспішали вводити тегування в соц. мережі. У той час як теги увійшли у масовий ужиток до 2010 року, на фейсбуці вони з’явилися лише в 2013.Інструкція — зробити і правильно додати хештеги в Facebook

Принципи їх вживання гранично прості й нічим не відрізняються від загальноприйнятих в інтернеті, як писати хештегі в фейсбук:

 • хештег – це коротка мітка, яка описує тему, яка висвітлюється в опублікованому матеріалі;
 • складається з символу ” # ” і одного або кількох слів;
 • після решітки не ставляться ніякі інші знаки і пробіли, якщо кілька слів – вони також пишуться разом, наприклад: #первыйснег, можна використовувати тільки букви і цифри;
 • регістр не має значення, #АктивныйОтдых і #активныйотдых – це одне і те ж;
 • додавання # автоматично створює активну посилання, по якому доступний пошук публікацій, зазначених тією ж темою;
 • скільки хештегов можна ставити в фейсбук — кількість не обмежена, але зловживати ними не варто, оптимально від 2 до 5;
 • можна використовувати як популярні хештегі в фейсбук, так і придумувати власні, обмежень немає.Інструкція — зробити і правильно додати хештеги в Facebook

Чи знаєте ви, що: днем народження хештега вважають 23 серпня 2007 року. Інструкція — зробити і правильно додати хештеги в Facebook

Тоді користувач твіттера Кріс Мессіна запропонував ставити до повідомлень невеликі мітки зі знаком #. Решітка була обрана, тому що її зручно було набирати на кнопкових телефонах. Керівництво твіттера спочатку скептично поставився до цієї ідеї, але пізніше почало активно її підтримувати.

Читайте також:
Інструкція як розмістити на Facebook фото в 360 градусів

Пошук:

Пошук # — можливий у даній рядкуІнструкція — зробити і правильно додати хештеги в Facebook

Як вписати їх в публікацію і грамотно використовувати

Перед тим, як почати ставити хештеги в фейсбук, потрібно створити публікацію, яку вони будуть супроводжувати:

 1. Почніть створювати публікацію як зазвичай (неважливо, в мобільному додатку або на комп’ютері).
 2. В будь-якому місці тексту додайте вибрані хештегі.
 3. Якщо ви публікуєте просто фото або відео – впишіть теги замість тексту.
 4. Перевірте, кому буде доступний перегляд (всім або тільки друзям і натисніть «Опублікувати».

Інструкція — зробити і правильно додати хештеги в Facebook

Ставити мітки в постах, які нікому не демонструються, сенсу немає. Незважаючи на їх наявність, публікація буде видно людям, яким це дозволено вашими налаштуваннями конфіденційності.

 

Описати групу

 • Ще одна маловідома особливість фейсбуку – функція тегів груп !!!

Іншими словами, адміністратор групи може описати її для того, щоб допомогти людям знаходити цікаві для себе співтовариства. Такою можливістю не варто нехтувати, так як додати хештег групі в фейсбуці не займе багато часу, але точно принесе ефект.

 1. Відкрийте групу.
 2. Під обкладинкою натисніть кнопку «Ще», потім «Редагувати налаштування».Інструкція — зробити і правильно додати хештеги в Facebook
 3. У рядок під назвою «Мітки» впишіть найбільш підходящі за змістом. Наприклад, група для любителів риболовлі: риболовля; рыбнаяловля; снасті.Інструкція — зробити і правильно додати хештеги в Facebook
 4. Тут ставити «грати» не обов’язково. Просто почніть вводити слова, і відкриється список доступних варіантів.
 5. Допустима кількість міток – не більше 5.
 6. Прокрутіть сторінку вниз до кінця і натисніть кнопку «Зберегти».

Відзначте свою групу, після чого зможете оцінити, чи потрібні хештегі груп у фейсбук щодо змін статистики.

 

Як вибрати і потрібні ?

Як видно, з додаванням немає ніяких складнощів. Теги і були придумані для того щоб все спростити і систематизувати, і вони цілком справляються зі своїм завданням. А ось їх правильний підбір – це не найлегша завдання.

Читайте також:
Деактивувати Facebook — Інструкція

В першу чергу, відіграє роль тип вашого аккаунта:?

 • якщо ви ведете свій особистий профіль – просто додайте відповідні за змістом теми, можна придумати свій особистий хештег, щоб друзі могли швидко знаходити всі ваші новини;
 • якщо теги покликані підвищити охоплення аудиторії групи комерційної сторінки – їх потрібно підбирати особливо ретельно.

За роки використання інтерактивних міток були вироблені найбільш ефективні прийоми, так як зробити хештегі в фейсбук корисними не так вже й просто:

 1. Суворе відповідність темі. Не варто додавати все підряд, така поведінка користувачі візьмуть за спам і поставляться до вас з недовірою. Наприклад, рекламний пост для нового кафе супроводжуватимете #кафе #вкуснаяеда #авторська кухня. Але не бажано включати непотрібні: #вечір #прогулянка.
 2. Статистика. Після введення хештегів уважно стежите за статистикою своєї сторінки, аналізуйте, є вплив обраних фраз і кількості міток на охоплення і залучення аудиторії.
 3. Бренд. Якщо ви просуваєте бренд за допомогою хештег, вставляйте його в рекламні пости, публікації в інших соцмережах, візитки і рекламну розсилку. Клієнти повинні легко знаходити будь-які згадки про бренд по одному тегу. Він обов’язково повинен бути унікальним.
 4. Інтерес. Просуваючи бренд, створюйте дійсно цікавий унікальний контент. Тоді користувачі захочуть ділитися вашими постами з друзями, поширюючи тим самим ваш #хештег.
 5. Репутація. Вибравши ключові слова, переконайтеся в тому, що вони не використовуються у невідповідних матеріалах, які можуть якось скомпрометувати вас або бути неприємні саме вашої цільової аудиторії. Адже вибравши пошук по тегу, користувач побачить ваші пости в одному списку з іншими матеріалами зі схожими мітками. Іншими словами, перш ніж вставляти хештеги в фейсбук, перевіряйте через пошук, як їх можуть використовувати інші люди.
 6. Заходи. Просувайте свої конкурси за допомогою #конкурс або #contest, натиснувши за посиланням, користувачі не стануть автоматично учасниками (як на інших платформах), але побачать всю доступну інформацію про нього.
 7. Знижки. Інформуйте про акції і знижки: #sale #ліквідація. Особливо важливо це під час сезонних дисконтів: адже, набираючи #чернаяпятница, користувач цікавиться всіма доступними вигодами на цей момент.
Читайте також:
Як у Фейсбук скопіювати посилання на пост, публікацію

До речі:Інструкція — зробити і правильно додати хештеги в Facebook

Тренди і найпопулярніші

Унікальність хештега має значення тільки якщо він позначає окремий бренд. В інших випадках важливо вибрати такі слова, які популярні у користувачів. Так ви зможете потрапити в результати пошуку, знайти більше читачів і можливо навіть створити вірусний контент. Інструкція — зробити і правильно додати хештеги в Facebook

 1. Найбільш популярні теги як правило, досить короткі і складаються з 1 – 2 слів.
 2. Актуальність змінюється з часом. Сьогодні всі обговорюють новий флешмоб, а завтра візьмуться за підготовку до свята. Будьте в курсі інтересів аудиторії.
 3. Мало просто додати трендовий hashtag, зміст повинен йому відповідати.
 4. Є ключові слова «на всі часи» поза хайпи і сезонів: #любов #кіт #свято #дата_народження #гроші #милота #будинок. Додатково їх варто продублювати в англомовному варіанті.
 5. Використовуючи популярні запити у вигляді загальних фраз або широко поширених слів, додавайте мітки, характерні саме для вашого бізнесу. Так публікація не загубиться серед тисяч інших матеріалів.

Інструкція — зробити і правильно додати хештеги в Facebook

Якщо ви утрудняєтеся з підбором відповідних міток, скористайтесь онлайн каталогами. Спеціальних платформ для фейсбуку немає, але можна запозичити тренди інших сервісів:

 • Tophashtag.ru – каталог для инстаграма, зручний підбір найбільш використовуваних тегів, а також аналогів і супутніх слів. Автоматична генерація на основі введеного тексту.Інструкція — зробити і правильно додати хештеги в Facebook

Інструкція — зробити і правильно додати хештеги в Facebook

 

 • Hashtagify.me – розроблений спеціально для твіттера, але може бути корисним і в фейсбуці.

Це цікаво — Який Заробіток чувака на сторінці з 350 тис підписок ?

Моя довідка - Корисні поради