Інструкція з видалення бізнес сторінки в Facebook

Деактивація рекламного аккаунта в мережі «Фейсбук» передбачає видалення основного способу оплати реклами. Після цього не буде можливості створювати майданчики, застосовуючи для цього рекламний профіль. Перед тим як видалити рекламний акаунт Facebook, рекомендується ознайомитися з наслідками й умовами проведення процедури.

Видаляємо бізнес-сторінку «Фейсбук»

Що потрібно знати перед видаленням рекламного профілю в мережі «Фейсбук»:

 1. Якщо є заборгованість, гроші спишуться з підтвердженої раніше карти, після чого вона буде автоматично видалена. Це може займати до 2 робочих днів.
 2. Якщо буде потрібно відновлення, то перед цим треба почекати повної деактивації та сплатити рахунок за рекламу.
 3. Доступ до закритої сторінці буде можливий ще протягом 14 днів, після чого відбудеться її безповоротне видалення. Відкрити новий майданчик з таким URL вже не вийде.

Інструкція з видалення бізнес сторінки в FacebookВидалення рекламного аккаунта на Фейсбуці.

На комп’ютері

Покрокова інструкція деактивації бізнес-профілю «Фейсбук» з комп’ютера:

 1. Увійти в рекламний аккаунт «Фейсбук». Можливо, буде потрібно повторне введення пароля.
 2. Перейти в верхньому правому куті в розділ «Меню».
 3. Натиснути на пункт «Управління», з’явиться список всіх профілів.
 4. Вибрати потрібний, натиснути на вкладку «Налаштування», потім – «Основні».
 5. Прокрутити вниз і натиснути на «Видалити обліковий запис».

Після натискання на «Видалити» відкриється розділ з назвою профілю. З цього моменту сторінка стає в чергу на деактивацію і через 2 тижні буде видалено.

Щоб прибрати її з пошуку, потрібно під час деактивації встановити прапорець «Скасувати публікацію». Через 14 днів слід зайти в «Налаштування», потім – «Видалити Ім’я» і після появи запиту натиснути «Видалити». На цьому деактивація завершена.

Інструкція з видалення бізнес сторінки в FacebookВидалення рекламного облікового запису комп’ютера.

На мобільному пристрої

Для виконання цієї процедури з мобільного пристрою не потрібно встановлювати ніяких програм. Всі дії виконуються в браузері або офіційному додатку, яке завантажується в App Store або Google Play.

Читайте також:
100% Повна інформація про Facebook Маски

Покрокова інструкція видалення бізнес-аккаунта «Фейсбук» з телефону:

Інструкція з видалення бізнес сторінки в FacebookВидалення бізнес-аккаунта з телефону.

 1. Увійти в свій профіль в браузері або додатку.
 2. Натиснути на розділ «Налаштування», позначений піктограмою з зображенням трьох вертикальних (Android) або горизонтальних (в iOS) смуг.
 3. Увійти в розділ «Сторінки». Прокрутити вниз, знайти потрібну назву, клікнути по ньому.
 4. Знову натиснути на «Налаштування», потім – «Основні».
 5. Перейти в графу «Видалити», потім – «Видалити і ім’я сторінки».

Через 2 тижні потрібно увійти в профіль, зайти в «Настройки» – «Основні». Прокрутити вниз і вибрати «Видалити». Після появи запиту підтвердити свою дію.

В процесі видалення бізнес-профілю на останньому етапі («Безповоротне видалення облікового запису») з’явиться пропозиція деактивувати сторінку з збереженням Messenger. Також є можливість завантажити інформацію про себе. В окремому полі буде вказано, скільки завантажене фото і додано публікацій. Якщо ці дані потрібні, слід натиснути на “Завантажити інформацію”. Після цього можна натискати «Видалити обліковий запис». Виконане таким чином видалення буде безповоротним.

Якщо виникають проблеми з видаленням, потрібно переконатися, що профіль має права адміністратора, інакше дії обмежені. Також потрібно перевірити, що кредитка для списання заборгованості не прострочена і на ній достатньо коштів.

Якщо раніше прив’язана карта більше не дійсна, але негативний баланс не дає можливості закінчити процедуру видалення, потрібно додати новий спосіб оплати і підтвердити перерахування коштів. Це може зайняти додатковий час. Якщо все в порядку, але проблема з видаленням залишається, потрібно звернутися в службу підтримки з докладним описом своїх дій, вказавши, на якому етапі з’являються труднощі.

Моя довідка - Корисні поради