Інструкція — Видалити facebook листування в Месенджері в 2 кличу

Повідомлення, надіслані через фейсбук месенджер, рано чи пізно доводиться очищати. Причини можуть бути різними: заощадити пам’ять на смартфоні, навести порядок і позбутися від непотрібної інформації або запобігти доставку помилкового послання.

Розберемося, як видалити повідомлення в месенджері фейсбук і який спосіб підійде в тій чи іншій ситуації.

Способи очистити

Умовно методи позбавлення від непотрібних послань можна розділити так:

 1. За типом пристрою:?
 • з комп’ютера;
 • у мобільному додатку.

 

2. За кількістю видалених повідомлень:

 • по одному;
 • ланцюжками (або вся переписка).

 

3. По можливості відновлення:

 • відправка в архів;
 • безповоротне видалення.

 

4. По доступності:

 • у себе;
 • у всіх.

 

Де зберігаються дані

Відправляючи будь-яку інформацію через месенджер, необхідно віддавати собі звіт, що вона буде зберігатися на серверах компанії, а не на пристроях відправника і одержувача. Іншими словами, після натискання на кнопку «Надіслати», ви більше не владні над цією інформацією повідомленням (але є невеликі виключення, про це нижче). Інструкція — Видалити facebook листування в Месенджері в 2 кличу

Цікаві факти: Неофіційні джерела стверджують, що до кінця 2020 — 2021 року очікується вихід нового додатка, який буде представляти собою інтеграцію Instagram, WhatsUpp і Messenger.

Інструкція — Видалити facebook листування в Месенджері в 2 кличу

Воно має з’єднати всі кращі функції. Імовірно, до всіх даних буде застосовуватися наскрізне шифрування (тобто вони будуть зберігатися тільки в учасників листування).

 

На ПК

Для початку, розберемося, як управляти своїми листуванням в десктопної версії: як видалити усю переписку в фейсбук месенджер або поодинокі елементи на комп’ютері, як можна створювати резервні копії та відновлювати.

 1. Увійти в свій профіль.
 2. Відкрити месенджер: натиснути на значку у верхній панелі, після чого відкриється вікно з останніми листуванням. Зліва внизу натиснути «Відкрити Messenger».Інструкція — Видалити facebook листування в Месенджері в 2 кличу
 3. У лівій частині сторінки знаходиться стовпець з контактами. При наведенні миші на будь-який з них з’явиться «три Крапки», по натисненню відкриються різні функції, серед них: «Перемістити в архів» і «Видалити». Ці дії, які доступні для всієї листування з конкретною людиною. Інструкція — Видалити facebook листування в Месенджері в 2 кличу
 • При виборі архівування операція відбувається відразу, без запит на підтвердження. Вся переписка зникне з екрана одразу. Щоб її знайти, треба натиснути на велику «шестірню» поруч з написом «Чати» і вибрати рядок «Архів чатів». Якщо написати цій людині що-небудь, чат відразу ж переміститься в основний список.
 • Функція «Видалити» вирішує питання, як видалити чат цілком в месенджері фейсбук назавжди.
Читайте також:
Gameroom Facebook завантажити | Фейсбук гри в Гейм рум на комп'ютер

Всі ці дії змінюють листування лише на пристрої-відправника. Одержувач може читати їх, якщо, звичайно, сам не стер їх.

Стираємо у адресата

Проте найголовніше питання: як видалити повідомлення в месенджері фейсбук щоб адресат його не побачив, довго залишався відкритим.

Така можливість є тільки для поодиноких повідомлень:???

 1. Відкрити листування, в якій знаходиться потрібне повідомлення.
 2. Поруч із кожним елементом знаходяться значки «Переслати», «Відреагувати» і «…».
 3. При натисканні по трьом точкам, стане доступна функція «Видалити».
 4. Якщо повідомлення було відправлено не більше, ніж 10 хвилин тому, спливе повідомлення: у себе або у всіх.

 

Увага: Старі повідомлення можуть бути стерті тільки у вас, одержувач буде мати до них доступ, навіть якщо ви повністю видалити свій профіль з соціальної мережі. Повністю стерти з системи можна тільки «свіжі» поодинокі послання. Якщо вас цікавить, як видалити всі повідомлення в месенджері фейсбук у всіх, це зробити неможливо. Іншими словами, уважно перевіряйте всю відправляється інформацію.

У вас є 10 хвилин, щоб виправити ситуацію. ?

 

На мобільних пристроях

У мобільній версії месенджера, на телефоні, доступні всі ті ж функції, що і в десктопної. Тут можна як видалити повідомлення в месенджері у співрозмовника на айфоне, так і стерти в себе всі непотрібні листування.

Часто додаток лають за незрозумілий інтерфейс і неможливість відшукати елементарні функції. Напевно, вся складність полягає в граничній простоті.

Що потрібно робити: ???

 1. Відкрити програму.
 2. Торкнутися вкладки «Чати».
 3. Вибрати потрібний контакт зі списку і провести по ньому справа наліво.Інструкція — Видалити facebook листування в Месенджері в 2 кличу
 4. Відкриються значки:
 • «кошик» — відповідь на питання, як очистити чат з цим користувачем у месенджері фейсбук цілком.
 • «дзвіночок» — відключає повідомлення;
 • ? – меню додаткових функцій, серед них архівування та видалення. Інструкція — Видалити facebook листування в Месенджері в 2 кличу
Читайте також:
Вибір типу і розширення рахунку PayPal до рівня спеціального

Порада: якщо провести по імені контакту в іншу сторону, тобто зліва направо, можна зробити аудіо – або відеодзвінок, а також зробити фото прямо з програми і відразу відправити.

Що стосується окремих повідомлень: немає ніякої різниці, чи були вони відправлені на Андроїді або на IOs. Також абсолютно не має значення, на якому пристрої послання відкриє одержувач: на Самсунг або на Айпад, якщо вас цікавить, як видалити повідомлення в месенджері фейсбуку щоб його ніхто не бачив, у вас є рівно 10 хвилин після відправлення.

 1. Відкрити «Чати».
 2. Тапнути по потрібному імені контакту.
 3. Знайти потрібне повідомлення і зробити з нього довгий дотик.Інструкція — Видалити facebook листування в Месенджері в 2 кличу
 4. У нижній частині з’явиться панель функцій: «Зберегти», «Копіювати», «Переслати» і «Видалити».
 5. При натисканні кнопки «Видалити» можливі варіанти: «Вилучити у себе» або «Видалити у всіх». Якщо після відправки пройшло більше 10 хвилин, другий варіант не з’явиться, ви зможете видалити цю інформацію тільки у своєму акаунті.Інструкція — Видалити facebook листування в Месенджері в 2 кличу

Раджу глянути: ?

Моя довідка - Корисні поради