Інструкція, що потрібно робити, якщо при спробі зареєструвати аккаунт Фейсбук видає помилку

«Фейсбук» – соціальна мережа, доступ до якої можна отримати з мобільного пристрою або комп’ютера. Щоб використовувати сайт, в першу чергу потрібно створити особисту сторінку, але деякі користувачі стикаються з тим, що на Facebook під час реєстрації сталася помилка – «Спробуйте ще раз». Вона виникає при неправильному вводі імейла, персональних даних або номери телефону.

Інструкція, що потрібно робити, якщо при спробі зареєструвати аккаунт Фейсбук видає помилкуЛоготип Фейсбуку.

Помилки створення облікового запису в «Фейсбук»

При реєстрації користувач повинен заповнити 5 обов’язкових полів:

  1. Ім’я, прізвище.
  2. Телефонний номер чи імейл.
  3. Пароль.
  4. Дата народження.
  5. Стать.

В момент введення персональних даних виникають перші помилки, які не дозволяють завершити процес створення облікового запису.

Адреса електронної пошти неприпустимий або обліковий запис вже існує

Перша проблема виникає при неправильному введенні адреси. Користувач може допустити помилку в написанні. Іноді проблема криється в наборі заголовних букв замість великих. Якщо ви переконані, що адреса пошти правильний, зверніться в службу техпідтримки, скориставшись кнопкою, яка розташована внизу сторінки.

Якщо було відмовлено у реєстрації та з’являється повідомлення «обліковий Запис вже існує», найімовірніше, ви вже завели особисту сторінку раніше. Відновити її допоможе кнопка «Забули пароль?», після натискання на яку на вказану пошту прийде лист з інструкцією для введення нових даних для входу. Для кожного e-mail можна створити тільки один акаунт на «Фейсбуці». Щоб завести другий, зареєструйте додатковий електронну адресу на будь-якому зручному поштовому сервісі.

Читайте також:
Посилання на аккаунт Facebook — Інструкція

Інструкція, що потрібно робити, якщо при спробі зареєструвати аккаунт Фейсбук видає помилкуВхід на Фейсбук.

Неправильний e-mail

Якщо ви вже зайшли в свій аккаунт на «Фейсбуці», але при реєстрації вказали невірну адресу пошти, його можна змінити.

Для цього дійте наступним чином:

  1. Відшукайте трикутник у правому верхньому куті сторінки, щоб зайти в настройки.
  2. Знайдіть пункт «Загальні налаштування».
  3. Праворуч від напису «Ел. пошта» натисніть «Редагувати».
  4. Введіть дійсний e-mail.

Якщо зайти в Facebook не виходить, створіть нову сторінку і вкажіть діючий правильний e-mail.

Некоректне ім’я

Керівництво сайту вимагає від користувачів надання достовірних даних. Зумовлена така позиція забезпеченням безпеки і боротьбою зі спамом. При реєстрації може бути відмовлено у використанні деяких імен. Щоб уникнути цього, вводьте достовірні дані без додаткових символів, наприклад нижніх підкреслень або зірочок.

Якщо ви хочете зробити обліковий запис для бренду або улюбленого вихованця, Facebook надає можливість завести «Сторінку». Для цього знайдіть кнопку «Створити» вгорі сайту і натисніть на неї, а потім виберіть відповідний пункт 2: «Компанія» або «Спільнота або публічна особа».

Інструкція, що потрібно робити, якщо при спробі зареєструвати аккаунт Фейсбук видає помилкуПоле реєстрації.

Підтвердження адреси електронної пошти

Після надання персональних даних потрібно перевірити вхідні повідомлення електронною поштою, куди ви отримаєте посилання для підтвердження реєстрації. Труднощі на цьому етапі виникають рідше, ніж при заповненні полів під час створення особистої сторінки.

Не приходить лист

Якщо не виходить зареєструватися на «Фейсбуці», в першу чергу перевірте, чи вірно ви вказали e-mail. Якщо все правильно, але лист не приходить у «Вхідні», поновіть «Спам» – там часто виявляються повідомлення такого характеру. Іноді проблема виникає з вини постачальника послуг інтернет. Якщо ви так і не виявили лист для підтвердження пошти, напишіть у службу техпідтримки Facebook.

При підтвердженні відображається повідомлення про помилку

При виникненні цієї проблеми спробуйте зайти в соціальну мережу, використовуючи e-mail, який був вказаний при створенні особистої сторінки. Якщо зробити цього не вдається, перевірте пошту та перейдіть за посиланням для підтвердження аккаунта або скопіюйте її за допомогою правої кнопки миші і вставте в адресний рядок браузера.

Читайте також:
100% Повна інформація про Facebook Маски

Немає SMS-код підтвердження

Перевірте, чи вірно ви вказали номер. Якщо допущена помилка, зайдіть в «налаштування» особистої сторінки і змінити дані, а потім надішліть запит на повторну відправку коду підтвердження. Абонентам деяких країн повідомлення може приходити з затримкою до 12 годин.

Розробники соціальної мережі і оператори мобільного зв’язку намагаються зменшити час очікування SMS.
Інструкція, що потрібно робити, якщо при спробі зареєструвати аккаунт Фейсбук видає помилкуПідтвердження поштою.

Інші проблеми при реєстрації

Обов’язково вводите номер телефону та адресу електронної пошти при створенні особистої сторінки. В іншому випадку зайти в обліковий запис не вдасться.

Немає доступу до особистій сторінці без підтвердження номери телефону або e-mail

З цією проблемою стикаються нові користувачі «Фейсбуку». Щоб використовувати всі можливості сайту, вимагається підтвердження контактної інформації. Це потрібно для забезпечення безпеки.

Деяким надається швидкий доступ до соціальної мережі на нетривалий час. Якщо не підтвердити e-mail або телефон пізніше, доступ до Facebook буде закритий.

Не підтримується електронну адресу

Помилка з’являється при спробі імпортувати контакти з «Фейсбуку» в інші сервіси, наприклад Gmail. Вирішити проблему відразу не вдасться, оскільки провайдер вашої пошти не надає таку послугу. Зверніться в технічну підтримку Facebook, щоб уточнити, яким сервісом з генерування безкоштовних електронних адрес краще скористатися. Потім заведіть нову пошту і прив’яжіть її до облікового запису в соціальній мережі в «Налаштуваннях».

Моя довідка - Корисні поради