Інструкція по додаванню відеофайлів у Фейсбук на різних пристроях

“Фейсбук” – найпопулярніша соціальна мережа в світі, користувачі зі всього світу обрали її для спілкування, розваги та розвитку бізнесу. Знаючи, як додати відео у “Фейсбук”, можна зробити свою приватну чи публічну сторінку цікавіше, залучити до неї більше уваги.

Розміщення ролика з Ютуба на Facebook

Якщо вам сподобалося відео на Youtube і ви хочете поділитися знахідкою в соцмережі, достатньо розмістити посилання на цей ролик на вашій сторінці. Всі великі відеохостинги передбачають можливість поділитися посиланням на різних ресурсах. “Ютуб” не виняток.

Щоб поділитися посиланням на YouTube, потрібно:

 • натиснути на кнопку «Поділитися» під вікном вподобаного ролика;
 • зі списку запропонованих варіантів вибрати іконку “Фейсбук”;
 • у вікні, вибрати, де буде відображатися посилання: у стрічці новин або у вашій історії;
 • підтвердити розміщення посилання, натиснувши внизу екрана кнопку «на Facebook».

Інструкція по додаванню відеофайлів у Фейсбук на різних пристрояхДодавання відео з Ютюб на Фейсбук.

Також можна просто скопіювати посилання, яка відображається при натисканні кнопки «Поділитися», і вставте її у поле «Що у вас нового?» на сторінці в соцмережі. Ефект буде однаковим: на вашій сторінці і в стрічці новин у друзів буде розміщено посилання на відеоролик з “Ютуб”, яка буде відображатися з превью. Клікнувши, глядач перейде по посиланню на YouTube і зможе подивитися відеоролик.

Якщо ви заходите на Фейсбук з телефону, алгоритм дій буде таким же. При розміщенні посилання, до її публікації на вашій сторінці, можна додати до відеоролика будь коментар. Висловіть вашу думку текстом або виразіть емоції смайлами.

Інтеграція відео з Ютуб” на “Фейсбук” неможлива, вбудовувати відеоролики можна тільки на сайти, де у вас є доступ до HTML-коду. Facebook буде перенаправляти користувачів для перегляду відео з опублікованої посиланням на відеохостинг.

Читайте також:
Реклама у блогерів Instagram: скільки коштує, список, як купити

Інструкція по додаванню відеофайлів у Фейсбук на різних пристрояхЗавантаження відео з телефону на Фейсбук.

Як додати відео у Фейсбук з комп’ютера

Якщо ви автор відеороликів і хочете розміщувати їх тільки на “Фейсбук”, то у вас є можливість завантажити відеофайли на приватну чи публічну сторінку в соцмережі безпосередньо з комп’ютера. Facebook підтримує більше 30 форматів відео, але рекомендує завантажувати відеоконтент у форматі MP4 або MOV. Якщо є така можливість, краще піти раді і конвертувати файл в рекомендований формат.

Щоб опублікувати на “Фейсбук” вашу відеозапис, потрібно:

 1. Авторизуватися на сайті, зайти на свою сторінку.
 2. Вибрати поле «Що у вас нового?» і натиснути кнопку «Фото/відео».
 3. Вибрати на комп’ютері файл, який ви хочете опублікувати.
 4. Почекати, поки шкала завантаження заповниться, і натиснути кнопку «Розмістити».
 5. Ви отримаєте повідомлення про те, що відео обробляється. Ролик пройде модерацію, щоб виключити розміщення авторського контенту особами, які не мають на це прав. Крім того, буде перевірено, не здійснена спроба розміщення матеріалів, що суперечать правилам сайту.
 6. Після перевірки ви отримаєте повідомлення від служби підтримки, що ваші матеріали опубліковані.

Якщо ви знімаєте ролики для вашої бізнес-сторінки і використовуєте для фону популярну музику, звук може бути видалений при завантаженні ролика. “Фейсбук” уважно ставиться до питання про порушення авторських прав.

Якщо ви автор музики, порадуйте своїх друзів і глядачів прямою трансляцією виконання своїх пісень. Почати її можна, натиснувши на кнопку “Прямий ефір” на вашій сторінці.

Інструкція по додаванню відеофайлів у Фейсбук на різних пристрояхДодавання відео на Фейсбук з комп’ютера.

Як завантажити ролик через мобільний додаток

Знаючи про те, як додати відеоролик на свою сторінку з мобільного пристрою, можна поділитися новиною в поїздці, перебуваючи далеко від комп’ютера.

Встановіть мобільний додаток “Фейсбук” на смартфон або планшет, його можна безкоштовно завантажити в App Store або Google-

Читайте також:
Бізнес-менеджер Фейсбук - навіщо потрібен, як ним користуватися, інструкція

ігри. Додаток можна поставити і на пристрій з операційною системою Windows Phone. Мобільний додаток трохи відрізняється від звичної версії сайту в браузері, але функціональність соцмережі в ньому не обмежена – на мобільних пристроях користувачам доступні всі ті ж можливості, що і при роботі на комп’ютері. Змінено тільки інтерфейс, зроблено це для зручності роботи на невеликих екранах смартфонів.

Щоб завантажити відеоролик на “Фейсбук” з мобільного пристрою:

 • зайдіть на ваш аккаунт в Facebook і перейдіть в свій профіль;
 • знайдіть поле для введення «Що у вас нового?», тапніте на нього і виберіть розділ «Фото/відео»;
 • відкриється галерея файлів на вашому пристрої, виберіть потрібний відеофайл і підтвердіть вибір, натиснувши по кнопці «Готово».

Час обробки відео залежить від розміру файлу, коли вона завершиться, ви отримаєте повідомлення на сайті, а відео з’явиться в стрічці друзів і вашої хроніці.

Моя довідка - Корисні поради