Інструкція по додаванню друзів в соц.мережі Фейсбук

Facebook – одна з найпопулярніших соціальних мереж. У ній можна знайти нових знайомих і відновити спілкування зі старими, зв’язок з якими було втрачено. Ця соцмережа пропонує масу можливостей. Проте часто нові користувачі навіть не знають, як додати в друзі в “Фейсбуці” інших людей, і стикаються з різними проблемами.

Інструкція по додаванню друзів в соц.мережі ФейсбукДрузі в Facebook. © BrianAJackson / depositphotos.com

Як додати друзів в Facebook

Знайти знайомих у Facebook можна онлайн, дотримуючись покрокової інструкції.

  1. Якщо ви тільки що зареєструвалися в соціальній мережі, спочатку заповніть свій профіль. Тоді людина, якій буде відправлений запит, зможе зрозуміти, хто бажає долучитися.
  2. У рядку, призначеної для пошуку введіть ім’я того, кого хочете знайти.
  3. У переліку, що з’явився, виберіть потрібну людину. Для цього клацніть лівою кнопкою миші по рядку з його ім’ям. На початок переліку будуть виводитися ті люди, з якими у вас вже є спільні знайомі.
  4. Натисніть кнопку “Додати” на особистій сторінці. Так буде відправлена заявка з пропозицією дружби.
  5. Коли запит буде підтверджений користувачем, ви побачите його в переліку своїх друзів.
  6. Можна скасувати заявку, якщо ви відправили її помилково. Клацніть на кнопку “Запит відправлений” і у вікні виберіть “Скасувати запит”. Підтвердіть скасування запиту.
  7. Після того, як користувач додасть вас, можна включити в окремий список з іншими знайомими. Це дозволяє швидше знаходити потрібну людину і вести діалог всередині групи. Наведіть курсор на кнопку “Друзі” і виберіть існуючий чи інший список, клацнувши на рядок “Додати в інший список”. З’являться додаткові варіанти, з яких слід вибрати необхідний.
  8. Також можна створити власний список. Натисніть на рядок “Новий список”. Напишіть назву нового переліку і натисніть на клавішу Enter. Користувач відразу буде внесений у список.
  9. Щоб перейти до переліку в розділі “Головна”, наведіть вказівник на блок “Друзі” і натисніть “Ще”. Виберіть потрібний список. Щоб побачити перелік учасників списку, потрібно перейти в нього.
Читайте також:
Реєстрація вк через фейсбук без номера - Інструкція

Інструкція по додаванню друзів в соц.мережі ФейсбукПошук друзів у Фейсбуці. © photographee.eu / depositphotos.com

Підтвердження запиту на додавання в друзі

Якщо хтось хоче долучитися до вас у друзі, це можна побачити у верхній частині особистої сторінки в розділі “Оповіщення”. Тут висвітиться червона одиниця. Щоб переглянути, хто бажає долучитися, і підтвердити або відхилити запит, натисніть на неї. З’явиться кнопки “Додати” і “Відхилити”. Виберіть необхідну дію.

Можливі проблеми

Якщо не вдається відправити заявку, це означає, що людина встановив обмеження. Щоб передплатник з’явився у вас в списку, відправте йому повідомлення із запитом.

Якщо ви подавали запит користувачу, а він до цих пір не з’явився у списку, можливо, він ще не обробив вашу заявку. Також можна додати людей, які раніше були заблоковані. Перед подачею заявки такі акаунти спочатку потрібно розблокувати.

У “Фейсбуці” встановлений ліміт: можна додавати в друзі до 5000 осіб. Якщо потрібно внести в список нового передплатника, але вже перевищено передбачене обмеження, надіслати заявку не вдасться, тому доведеться видалити деяких з них.

Також іноді можна відправити заявку в друзі, оскільки у вас немає прав для цього. Для вирішення даної проблеми необхідно звернутися в службу підтримки соцмережі.

Наприклад, повторний запит не може бути надіслано користувачеві, тому що він вже видалив його. Новий можна відправити тільки через рік. Якщо у вас не виходить внести в список людини, то, швидше за все, в налаштуваннях приватності він вказав, що додаються до нього можуть тільки друзі друзів у Facebook.

Моя довідка - Корисні поради