Гарантія доступу до аккаунту Facebook за «проблеми пам’яті»

Скидання пароля Facebook

Як скинути пароль облікового запису Facebook

Якщо Ви вийшли з системи і забули свій пароль:

Ви можете запросити новий пароль, натисніть на посилання” Забули пароль? на сторінці входу в Facebook. Після цього Вам вишлють повідомлення електронної пошти з посиланням на пароль.

Гарантія доступу до аккаунту Facebook за «проблеми памяті»

Якщо ви виконали вхід в свій аккаунт:

 1. Натисніть меню «Налаштування облікового запису» в правому верхньому кутку будь-якої сторінки сайту Facebook.
 2. У діалоговому спадному меню виберіть пункт Настройки облікового запису.

  Гарантія доступу до аккаунту Facebook за «проблеми памяті»

 3. Виберіть Пароль і натисніть на посилання Редагувати, а потім дотримуйтесь інструкцій.

Рекомендації по підбору пароля:

 • Застосовуйте інший, а не той що використовується на інших веб-сайтах або в службах.
 • Пам’ятайте, що пароль повинен бути довгим і надійним. Застосуйте послідовність цифр, букв і розділових знаків довжиною не менше шести символів.
 • Не використовуйте слова, що містяться в словнику.

Як отримати копію пароля Facebook

З міркувань безпеки, Facebook не надсилає копію поточного пароля. Якщо ви забули пароль, ви можете запросити створення нового пароля.

Примітка: якщо ви вже увійшли в систему, ви можете змінити свій пароль на сторінці Налаштування облікового запису.

Не можу скинути пароль Facebook

Якщо у вас більше немає доступу до адреси електронної пошти, пов’язану з Вашим обліковим записом Facebook, ви можете отримати доступ до облікового запису, відповівши на запитання або за допомогою друзів.

Для того, щоб побачити, якщо у вас є такі можливості:

 1. Перейдіть на сторінку входу в систему і натисніть на посилання ” Забули пароль?
 2. Заповніть форму, щоб визначити свій рахунок.
 3. Перегляньте список адрес електронної пошти, які були додані до Вашого облікового запису. Якщо ви не маєте доступу до одного з них, натисніть на посилання, Ви більше не маєте доступу?
 4. Дотримуйтесь інструкцій, щоб відповісти на запитання або отримати допомогу від друзів, якщо ці функції доступні, або зв’яжіться з вашим постачальником послуг електронної пошти.
Читайте також:
Шрифт фейсбуку - як зробити жирним або збільшити ?

Примітка: коли ви відновите доступ до свого облікового запису, ви можете в будь-який момент змінити адресу електронної пошти для входу через Налаштування облікового запису. Ви також можете увійти в Facebook, з допомогою будь-якого e-mail адреси, доданої в аккаунт.

Не можу знайти акаунт Facebook

Будь ласка, використовуйте всі можливості ідентифікації облікового запису:

 1. Варіант 1 спробуйте ввести будь-яку адресу електронної пошти, який ви коли-небудь використовували (по одному). Ви також можете попросити одного з друзів на Facebook надіслати Вам адресу електронної пошти, вказану у даних вашого рахунку.
 2. Варіант 2 спробуйте ввести поточні або попередні номери стільникових телефонів (по одному).
 3. Варіант 3 введіть ім’я користувача. Ім’я користувача – це індивідуальний адреса (URL-адреса), який відображається в адресному рядку браузера після фрагмента «http://www.facebook.com/» при відкритому особистому профілі. Якщо ви не знаєте ваше ім’я користувача, ви можете попросити одного з ваших друзів на Facebook про відкриття своєї Хроніки та надання Вам інформації про ім’я користувача.
 4. Варіант 4 перевірити різні варіанти імені. Цілком можливо, що у вас є зареєстроване за допомогою псевдоніма або зменшувального імені.

Забезпечення доступу до облікового запису

Як зберегти доступ до свого облікового запису Facebook

При виникненні ситуації, в якій ви не будете мати можливості доступу до вашого облікового запису на Facebook, служба допомоги повинна мати можливість зв’язатися з Вами і переконатися, що запис дійсно належить Вам.

Щоб знизити ризик втрати доступу до вашого облікового запису:

 • Додайте іншу адресу електронної пошти в свій аккаунт: Це захист на випадок втрати доступу до облікового запису електронної пошти, який використовується для входу в аккаунт. Адреси електронної пошти ви можете додавати і редагувати на сторінці Налаштування облікового запису доступною у розкривному меню «Налаштування облікового запису» у верхній частині будь-якої сторінки Facebook.
 • Додайте контрольне запитання до вашого облікового запису: Якщо ви забули пароль, ви втратите доступ до облікових записів електронної пошти, він може допомогти Вам відновити доступ до вашого облікового запису на Facebook.
 • Подбайте, щоб ніхто, крім Вас, не мав доступу до адрес електронної пошти, які були додані до Вашого облікового запису на Facebook: Службі допомоги соціально мережі потрібна можливість зв’язатися з Вами по електронній пошті, якщо вам потрібен новий пароль. Пам’ятайте, що кожна людина, який отримає доступ до одному з адрес електронної пошти, які були додані до Вашого облікового запису, може запросити новий пароль до Вашого облікового запису на Facebook. Якщо ви втратите доступ до одного з додаткових адрес електронної пошти, пам’ятайте про видалення його із свого облікового запису на Facebook.
 • Додайте номер мобільного телефону до облікового запису: Інформація про облікового запису (наприклад, код для скидання пароля) можливо відправляти на номер мобільного телефону. Дотримуйтесь інструкцій на вкладці Facebook Mobile на сторінці «Налаштування облікового запису», щоб додати новий номер телефону до облікового запису.
 • Введіть у вашому акаунті правильні дані: Введіть дані свого профілю свої справжні ім’я та прізвище, а також дату народження, що дозволить знайти Вашу стрічку, якщо ви втратите доступ до неї.
Читайте також:
Як видалити публічну сторінку компанії в Фейсбук

Інформація про підвищення рівня безпеки

Це інформаційне повідомлення дійсно відправлено з сайту Facebook. Якщо ви бачите це повідомлення, може загрожувати Вам втрата доступу до облікового запису на Facebook, у разі втрати доступу до адреси електронної пошти, який використовується для входу в Facebook.

Ми рекомендуємо додавати в акаунт інші контактні дані (наприклад, додатковий адресу електронної пошти або номер мобільного телефону). Ми рекомендуємо поставити контрольне запитання в налаштуваннях облікового запису, якщо він ще не був встановлений.

Примітка: при оновленні на акаунті критичних даних система може попросити вас заново ввести пароль.

Моя довідка - Корисні поради