Фон в Facebook – Інструкція

Відкриваючи у фейсбуці будь-який профіль, сторінку або групу, користувач в першу чергу звертає увагу на обкладинку. Вона повинна розповісти якомога більше і змусити гостя затриматися. Розглянемо нові ідеї та поради щодо створення власних креативних обкладинок…………..

Онлайн-сервіси шаблонів

Якщо вам належить непросте завдання оформити свою сторінку стильно і грамотно, але ви зовсім не знаєте, з чого починати, варто звернутися до фахівців. Для цього є конструктори обкладинок, тут точно знають, як зробити фон у фейсбук якісним і оригінальним.

Приклад ?Фон в Facebook – Інструкція

Фон в Facebook – Інструкція

Фон в Facebook – Інструкція

 

Ось підбірка перевірених і надійних: ?

  1. Canva.com

Увійдіть на сайт (є швидка авторизація через фейсбук) і клацніть по рядку пошуку в центрі екрану. З випадаючого списку виберіть «Фон для фейсбуку». Фон в Facebook – Інструкція

Стануть доступні різні фони для майбутньої обкладинки, згруповані за темами: пори року, свята, сфери діяльності. Їх можна використовувати як основу, на яку можна додавати написи красивим дизайнерським шрифтом, наклейки, фото з бази canva або завантажувати свої.

Сервіс побудований гнучко і інтуїтивно. Всі елементи можна вільно переміщати, повертати і зменшувати/збільшувати. Коли все буде готово і результат вас влаштує, банер можна скачати.

Приємний бонус: перші 30 днів сервісом можна користуватися безкоштовно. Можна також інтегрувати його зі своєю сторінкою і готові картинки публікувати в фейсбуці безпосередньо.

 

  1. Crello.com

Інтерфейс сайту і функціонал багато в чому схожий на canva. Тут також на головній сторінці, клікнувши по пошуковому рядку «Пошук за форматами і шаблонів, виберіть варіант «facebook-обкладинка». Потім залишається тільки відредагувати один з готових шаблонів або створити власний дизайн, компонуючи доступні елементи (також можна завантажувати свої фото).

  1. Bannersnak.com

Сервіс позиціонує себе як «Програму для створення банерів». Для фейсбуку обкладинку можна зробити по прямой ссылке https://www.bannersnack.com/ru/facebook-covers.html.

Читайте також:
Видалення фотографій на Фейсбук, як видалити фото профілю, мітку

Фон в Facebook – Інструкція

У вашому розпорядженні виявиться велика тематична добірка шаблонів на всі випадки життя, а також всіляких стікерів і фото з обширної бази. Завантаження готового банера, як і у конкурентів, платне.

Фон в Facebook – Інструкція

Фон в Facebook – Інструкція

Як правило, фірмові сервіси адаптовані до різних соціальних мереж. Створюючи банер, не забудьте вказати, що він буде призначатися саме для фейсбуку. Тоді дозвіл, співвідношення сторін і формат файлу будуть підібрані кращим чином, щоб зображення відображалося без спотворень і артефактів. Ваш креатив буде виглядати як робота справжніх професіоналів.

 

4. Пошук гугла або яндекса

Фон в Facebook – Інструкція Фон в Facebook – ІнструкціяФон в Facebook – Інструкція

 

5. Freepik.com — Шикарні шаблони

Пряме посилання на сторінку з потрібними Фб шаблонами — https://ru.freepik.com/premium-psd/facebook-cover-template-for-business_3891201.htm

Фон в Facebook – Інструкція

Фон в Facebook – Інструкція

Фон в Facebook – Інструкція

 

Як додати

Встановити зображення обкладинки дуже просто:

  1. Наведіть вказівник на правий верхній кут банера.
  2. З’явиться напис «Додати обкладинку».Фон в Facebook – Інструкція
  3. Виберіть один з варіантів: вибрати (з публікацій), завантажити з комп’ютера) або встановити слайд-шоу з декількох картинок.
  4. При необхідності пересуньте зображення, потім натисніть «Зберегти».

 

Зверніть увагу: розмір фону для фейсбуку краще вибирати 815*315 сторінок і 1640*856 для груп. Так зображення буде відображатися максимально коректно.

Порада: після збереження не забудьте додати опис. Для цього необхідно клікнути по обкладинці, потім по рядку «Додати опис». Складіть короткий текст про свою діяльність, також тут можна додати адресу.

 

Ідеї

На перших порах розкрутка нового пабліка вимагає вкладень, а бюджет, як правило, обмежений. Але створити свій власний дизайн під силу навіть не професіоналові.

Незважаючи на те, що найбільше в оформленні цінується унікальність, за основу можна взяти і стокові фотографії. Якщо ви вирішили використовувати їх як фон для обкладинки фейсбуку, дотримуйтеся правил:

1. Ніколи не копіюйте картинки, знайдені в пошуковиках на 100%. По-перше, якість може бути не найкращим, а по-друге, ви ризикуєте порушити чиїсь авторські права.

Читайте також:
Facebook почав перевіряти власників популярних постів

2. Звертайтеся до перевірених надійних сайтів. Наприклад, на shutterstok.com є можливість отримувати безкоштовні фото за реєстрацію. Велика колекція вільних зображень є на ivorymix.com.

3. Завжди знайомтеся з правилами використання розміщених на сайті зображень (можна редагувати і змінювати).

4. Пам’ятайте про те, що ту ж картинку може використовувати хтось інший. Тому важливо зробити її унікальною.

5. Стильно виглядають колажі з декількох фото.

6. Деякі зображення можна повертати або перевертати.

7. Використовуйте фільтри, розмитість, міняйте яскравість. Добре, якщо і обкладинка, і картинки в публікаціях будуть у єдиному стилі.

8. В основу можна покласти красивий фон для фейсбуку, розмістивши поверх нього напис. Це може бути назва з коротким поясненням, анонс нової акції, розпродажі або колекції.

9. Не обов’язково бути генієм фотошопа. Набагато простіше в роботі і достатньо функціональні фоторедактори Canva, Lightroom, VISCO.

Моя довідка - Корисні поради