Фейсбук вимагає посвідчення і паспорт – Як обійти

Facebook має репутацію однієї з найбільш суворих соціальних мереж. Активні користувачі часто стикаються з перевіркою документів: що робити, якщо фейсбук вимагає посвідчення особи, як успішно пройти верифікацію і відновити доступ до вашого облікового запису…..Фейсбук вимагає посвідчення і паспорт  Як обійти

Причини

Основна позиція платформи facebook полягає в тому, що кожен користувач повинен бути зареєстрований лише один раз під своїм справжнім ім’ям. Якщо виникають найменші підозри в правдивості даних, указаних під час реєстрації, фейсбук просить додаткову перевірку.

Фейсбук вимагає посвідчення і паспорт  Як обійти

Існує дві основні причини:

 1. Підтвердження особистості в цілях безпеки, для того, щоб запис був доступний тільки його власнику (при будь-яких підозрілих і нетипових діях в записі).
 2. Підтвердження імені: для очищення соц.мережі від фейків, шахраїв і спаму.
 • Також підозри можуть викликати підвищена активність на сайті, збір інформації інших користувачів, вплив на політичні погляди аудиторії.

Частіше за інших перевіряють рекламні акаунти, так як тут більше небезпека шахрайських дій, можливі фінансові втрати для рекламодавців, а також рекламний спам і недобросовісна реклама.

 

Які документи підходять ?

Існує думка, що при перевірці фейсбук вимагає тільки паспорт, однак для цих цілей підійдуть і інші документи. Повний перелік доступний за посиланням.

Фейсбук вимагає посвідчення і паспорт  Як обійти

 

Розблокувати без документа

В тій посиланням — Є два списки: з першого можна надати на вибір будь-який документ.

Якщо немає одного з них, можна вибрати будь-які два з другого списку

Приклад:

Фейсбук вимагає посвідчення і паспорт  Як обійти

Таким чином, такий спосіб, як розблокувати фейсбук аккаунт без паспорта, все ж є, але для цього свою особистість підтвердити все ж доведеться. Фейсбук вимагає посвідчення і паспорт  Як обійти

У перший список входять документи державного зразка, в яких чітко видно повні ПІБ, а також фото або дата народження (наприклад: свідоцтво про народження, паспорт, водійське посвідчення, свідоцтво про шлюб).

З першого списку достатньо лише одного варіанту, такий випадок, коли фейсбук запитує паспортні дані та інше посвідчення особи одночасно, неможливий.

Другий список: Обидва документи з другого списку повинні бути, насамперед, різними, а також містити дані, що повністю збігаються з даними облікового запису. Це можуть бути банківські виписки, квитанції, страхові документи. Однак якщо потрібно відновити доступ до вашого облікового запису, фейсбук вимагає посвідчення особи тільки з першого списку, щоб попередити спроби сторонніх отримати доступ до профілю.

Читайте також:
Як створити бізнес акаунт у Фейсбук? Бізнес сторінки Facebook

Як завантажити

Жодних проблем із завантаженням виникнути не повинно. Як тільки при спробі входу в мережу ви побачите повідомлення про те, що фейсбук вимагає паспортні дані, разом з ним будуть докладні інструкції, слідуючи яким, можна легко завершити процес.

Що потрібно зробити:???

 1. Сфотографувати паспорт в хорошому освітленні крупним планом, щоб усі дані легко читалися, уникаючи тіней і відблисків (сканувати не обов’язково).
 2. Зберегти фотографію на тому пристрої, з якого передбачається виконати вхід.
 3. Завантажити файл у відповідній формі. Фейсбук вимагає посвідчення і паспорт  Як обійти

Скільки чекати

На жаль, скільки фейсбук перевіряє паспорт точно ніде не вказується.

Можна лише сказати, що існує певна черга.

На базі фейсбук працює система автоматичної звірки, якщо дані пройшли її успішно, час очікування буде мінімальним. Однак при невідповідності може бути призначено більш глибока перевірка з участю співробітників безпеки, що збільшить час.

 • Як правило, рекламні акаунти, що приносять основний прибуток соціальної мережі, перевіряють і розблокують швидше.Фейсбук вимагає посвідчення і паспорт  Як обійти

Чи можна відмовитися

Не проходити перевірку документів можна лише тим, про кого фейсбук не вимагає паспорт, але якщо таке рішення було прийнято, є тільки два виходи:

 1. Надати всю необхідну інформацію (зрозуміло, якщо є така можливість і профіль дійсно оформлений на вас).
 2. Нічого не робити і забути про це оке (якщо підтвердити ім’я, вказане в профілі неможливо).

Важливо: деякі ненадійні джерела в інтернеті пропонують скористатися сервісами, які можуть створити зображення будь-якого документа з потрібними ПІБ. Якщо кілька років тому такий спосіб і міг виявитися дієвим, то сьогодні не варто витрачати час і гроші, так як обійти систему виявлення фальшивок на facebook дуже складно.

На цьому все Фейсбук вимагає посвідчення і паспорт  Як обійти — це все що вам потрібно знати

Читайте також:
Редагування дати народження в профілі на Фейсбук

Фейсбук вимагає посвідчення і паспорт  Як обійти

Увага: з 2018 року facebook почав роботу, яка спрямована на виявлення підроблених документів. Тепер практично марно намагатися завантажувати фальсифіковані зображення з чужими фото або ім’ям, пройти перевірку не вдасться.

Численні скандали навколо хакерських атак, крадіжки особистих даних і стеження за людьми спецслужбами все більше зменшують ступінь довіри до верификациям будь-якого роду.Фейсбук вимагає посвідчення і паспорт  Як обійти

Весь світ дізнався про не зовсім законної діяльності АНБ завдяки Едварду Сноудону, але тільки в США таких організацій налічується 19, і ніхто не знає, які бази даних вони зберігають і в яких цілях використовують.

Американські користувачі вже піддавалися масовим перевірок, які проводилися без видимих причин і пояснень. Разом з тим адміністрація соціальної мережі стверджує, що такі санкції можуть бути накладені лише на ті акаунти, які підозрюються в порушенні

Додаткова інформація:

Закономірні вимоги

Все частіше висловлюють свою думку противники тотального контролю і зняття анонімності із соціальних мереж. Аргументи, які вони приводять у захист своєї позиції:???

 • порушується конфіденційність особистої інформації;
 • немає повної гарантії захисту даних від зловмисників;
 • висока небезпека витоку документів в загальний доступ;
 • недостатньо розкрита інформація про спосіб зберігання даних;
 • адміністрація соц. мережі обіцяє видалити зображення документів після перевірки, але перевірити цей факт немає можливості.

Однак на іншій чаші ваг не менш важлива проблема: сучасний інтернет-спільнота перевантажено брехнею. Це неіснуючі люди і анонімні спільноти, які поширюють неправдиву інформацію заради заробітку, хайпи і навіть просто розваги.

Нерідкі випадки шкоди, що завдається такими «анонімами», як моральної і фінансової, так і фізичного.

 

Скільки зберігають вашу інформацію у себе

Facebook, запитуючи скани, говорить нам про те, що видалить всі зображення протягом 30 днів після їх надання.

При цьому весь цей час вони будуть зберігатися в зашифрованому вигляді. Однак насправді термін залежить від індивідуальних налаштувань профілю, їх варто перевірити:

 1. Натиснути «стрілку вниз» у верхній горизонтальній панелі, перейти в «Налаштування».
 2. Вибрати перший розділ у лівому стовпці «Загальні», потім пункт «Підтвердження особи» в блоці праворуч.
 3. Система запропонує почати процес підтвердження, але ми цього робити не будемо: слід натиснути «шестірню» праворуч вгорі, потім спливаючу напис «Налаштування».
 4. В цьому розділі фейсбук запитує дозвіл на зберігання документів протягом року, щоб помістити їх в систему захисту від підробок. Найчастіше за замовчуванням ця функція активна, якщо її відключити, період стане 30 днів. Встановіть повзунок у положення, яке вважаєте за потрібне.
 5. Нижче є інформація про тих сканах, які зберігаються в системі в даний момент (якщо вже проводилися перевірки).
Читайте також:
Кращі нікнейми для Facebook — як придумати

Як пройти модерацію

Але що ж робити законослухняним користувачам, які в результаті завантаження зображень бачать повідомлення «щось пішло не так…». У такому випадку варто вдатися до таких способів:

1. Перевірити розширення файлу (краще всього вибрати jpeg).

2. Переконатися, що вибрано правильний зображення і немає ніякої помилки.

3. Якщо файл має великий розмір (більше 2 Мб), необхідно зменшити його.

4. Очистити кеш в браузері або спробувати зайти через інший браузер.

5. Завантажити з іншого пристрою, якщо є така можливість (але не варто використовувати новий IP адреса, з якого раніше ніколи не виконувався вхід в фейсбук).

6. Повторити спробу через кілька годин або на наступний день (причина може бути в банальній перевантаження системи).

Як убезпечити себе — Найкращі поради

Найпоширенішим приводом до перевірок є підозріла активність в профілі, яка може говорити про злом. Як убезпечити свій аккаунт:

 1. У своїй контактної інформації вкажіть декілька поштових адрес (вони повинні бути активні, без проблем зі входом).
 2. Прив’яжіть номер мобільного телефону.
 3. Використовувати тільки свої реальні ім’я та дату народження (до речі, прізвиська та дівочі прізвища допускаються).
 4. Для входу в соц. мережа використовувати тільки офіційний сайт.
 5. Не використовувати в якості пароля прості комбінації, які легко підібрати, а також номера телефонів або адреси електронної пошти. Пароль повинен бути достатньо надійним.
Моя довідка - Корисні поради