Фейсбук перевірка тексту на зображенні | Перевірити текст картинки

Для багатьох користувачів Фейсбук перевірка тексту на зображенні є «каменем спотикання» при додаванні оголошення. Якщо раніше адміністрація соцмережі жорстко ставилася до обсягу написів на картинці, сьогодні з цим простіше. Facebook перейшов з категорії заборон до рекомендацій. У більшості випадків реклама не відхиляється, але система дає поради щодо поліпшення якості і підвищення ефективності просування.Фейсбук перевірка тексту на зображенні | Перевірити текст картинки

Перевірка тексту і види оцінок Фейсбук

Дослідження, проведені компанією Facebook в 2015 році, показали низьку ефективність картинок з великою кількістю тексту. Була впроваджена технологія сіток, що припускає поділ зображення на 25 однакових ділянок. При розміщенні написи потрібно було зайняти не більше 20% простору.

Якщо відсоток тексту на зображенні вище, виникають труднощі з модерацією.

Після перевірки Фейсбук видає наступні результати:

 1. ОК — відсутність або мало написів. Таке зображення запускається без проблем.
 2. Низьке. Оцінка свідчить про зменшення охоплення й ефективності рекламної кампанії в середньому на 30-40 відсотків.
 3. Середня. Таке зображення може не пройти перевірку. Доведеться зменшити кількість тексту.
 4. Висока. Вигоди від такої реклами не буде. Крім того, така картинка навряд чи пройде перевірку Фейсбук. Зображення виглядає непоказно і погано читається.

Фейсбук перевірка тексту на зображенні | Перевірити текст картинкиСистема зобов’язана перевірити картинку на текст в Фейсбуці, і за результатами тесту прийняти рішення. При наявності великої кількості слів оголошення визнається непридатним для людей, що зменшує вірогідність його показу. Під час перевірки враховується розмір тексту, а не кількість символів або шрифт.

Як дізнатися відсоток тексту на зображенні

Існує кілька способів для перевірки обсягу тексту на картинці. Виділимо основні:

  1. За допомогою інструменту Фейсбук. Для перевірки перейдіть за посиланням facebook.com/ads/tools/text_overlay завантажте файл і дочекайтеся результату. За допомогою сервісу можна дізнатися, яким буде результат після розміщення. Врахуйте, що перевірка не завжди дає 100-відсоткову точність, але з її допомогою можна привести картинку до оптимального вигляді.
  2. Через креативний центр Фейсбук. Щоб перевірити кількість тексту на картинці, можна перейти за посиланням ads/creativehub/home/?act=522495124593758. Далі натисніть на посилання Інструменти і виберіть посилання перевірки. За отриманими результатами можна судити про ефективність рекламної кампанії.
Читайте також:
Чи можна побачити гостей сторінки в профілі на Фейсбук

Фейсбук перевірка тексту на зображенні | Перевірити текст картинки

 1. Автоматично. Після додавання картинки Фейсбук самостійно робить перевірку. Якщо користувач відійшов від вимог системи, з’явиться попередження про необхідність додаткового контролю. Не ігноруйте цю рекомендацію. Краще перевірити кількість тексту на фото одним з розглянутих вище способів, щоб уникнути втрати часу і грошей.

Врахуйте, що соцмережа по-різному підходить до тестування зображення на факт обсягу наявного тексту. Якщо відправляється тільки одне фото, система застосовує стандартний алгоритм перевірки. У випадку з галереєю відхилення від вимог навіть в одному фото може призвести до зменшення кількості показів. Автоматична перевірка передбачає перегляд матеріалів і їх контроль на факт відповідності вимогам.

Скільки займає перевірка

Щоб перевірити зображення на текст у Facebook, не потрібно багато часу. У середньому на це йде до 10 секунд, якщо текст відноситься до рекламних матеріалів і не має в складі заборонених елементів. В крайньому випадку перевірка може затягнутися на термін до 72 годин, але таке буває рідко.

Найбільше часу займає контроль клієнтів, які ведуть рекламну кампанію шляхом додавання картинок, які закликають інших людей зробити покупку товару або скористатися послугою. В такому випадку на вивчення інформації може піти більше часу. Причина в тому, що при такій перевірці адміністрація Фейсбуку додатково вивчає фото на наявність заборонених елементів.

Якщо текст розміщений безпосередньо на фото, на прийняття рішення йде від 24 до 72 годин. Час відповіді залежить від таких факторів:

 • завантаження модераторів Фейсбук;
 • обсяг тексту на зображенні;
 • необхідність перевірки людини, який додав оголошення.

Щоб не втрачати час даремно, краще слідувати вимогам системи і самому зробити перевірку перед відправкою.

Тонкощі розміщення тексту і виключення з правил

Для підвищення ефективності рекламної кампанії важливо з розумом розміщувати написи на картинці. Експерти рекомендую дотримуватися таких правил:

 1. Для текстової інформації необхідно виділяти певне місце, а не розподіляти її по всій площі.
 2. При невідповідності картинки вимогам Фейсбук можна зменшити число слів або шрифт.
 3. Перевіряйте файл з допомогою внутрішніх інструментів соціальної мережі.
 4. Не зловживайте використанням цифр, текстових логотипів або водяних елементів. Їх наявність часто знижує охоплення користувачів.
Читайте також:
Підморгування в Facebook — актуальна інструкція

Фейсбук перевірка тексту на зображенні | Перевірити текст картинкиУ деяких картинках допускається застосування тексту обсягом не більше 20% від загального розміру зображення. Винятки:

 1. Реклама з просування журналів і книг. Тут вкластися у встановлені вимоги важко, тому Фейсбук дозволяє перевищити ліміт. Рішення по кожному окремо взятому зображенню приймається індивідуально адміністрацією. По можливості краще скорегувати зображення і увійти в належні 20%.
 2. Картинки товарів. На пачках продукції часто вказується найменування, слоган, короткий опис і інші дані. При розміщенні логотипу важливо врахувати, що він повинен займати не більше 1/5 частини від головного зображення.
 3. Плакати з інформацією про події. Такі зображення часто містять дані про назву заходу, контактні дані, адресу проведення і т. д.
 4. Ігри. Фейсбук лояльно ставиться до картинок, що представляє собою обкладинку або скрін якої-небудь гри. Перевірка таких зображень майже завжди проходить успішно.
 5. Текст юридичної тематики. Якщо в оголошенні пропонується кредитування або інші подібні послуги, потрібно додати юридичних відомостей. У такому разі обмеження не враховуються.

При додаванні картинки дивіться, щоб на ній не було занадто багато тексту. Якщо зображення входить в категорію винятків, можна відійти від встановлених вимог. Але в кожному випадку рішення приймається індивідуально.Фейсбук перевірка тексту на зображенні | Перевірити текст картинки

Корисні лайфхаки

Перевірка банерів і картинок для Facebook проходить швидше, якщо знати кілька секретів. Досвідчені користувачі дають наступні рекомендації:

 1. При додаванні відео, на яке поширюється загальне правило, необхідно додавати мініатюру без текстової інформації. Це може бути простий скрін з ролика.
 2. Якщо текст перевищує 20%, просто зменшіть його розмір до оптимальної величини. В цьому випадку не змінюється смислове навантаження, а ймовірність успішної перевірки збільшується в кілька разів.
 3. Алгоритм сітки відходить у минуле, але іноді блокування може спрацювати. Для надійності краще використовувати цей інструмент при створенні файла за допомогою редактора.
Читайте також:
Як обмежити іншому користувачеві доступ до моїй сторінці на Facebook

Окрему увагу приділіть текстом оголошення, нанесеного на зображення в Фейсбук. Він повинен відповідати вимогам російської мови, бути релевантним сторінці та юридично чистим. В останньому випадку мова йде про правдивість викладеної інформації та відповідність вимогам законодавства. Не менш важливий момент — URL. Якщо ці дані вказуються в картинці, посилання на сайт повинна бути коректною. Крім того, на цільовій сторінці можна додавати блокатори банерів та інші елементи, які не дають піти зі сторінки. Такі дії тягнуть блокування на Фейсбук.

Моя довідка - Корисні поради