Фейсбук «Ласкаво просимо на офіційний сайт» – це!

Вирішили приєднатися до однієї з найпопулярніших соціальних мереж – Facebook, ласкаво просимо! Тут ми розмістимо багато цікавого про сайт, а головне, як увійти на свою сторінку, з будь-якого пристрою і як відновити пароль, якщо, раптом, він забувся.

Про мережі

Facebook – слово, яке відоме в кожній країні світу. Кожен сьомий землянин – користувач цієї соціальної мережі. І число користувачів зростає і наближається до 1,5 мільярдам людей, так що на майданчику можна спілкуватися з людьми зі всієї планети.

В Європі та Америці — це мережа №1 за популярністю. А в Росії Facebook випереджають його російські аналоги — ВКонтакте і Однокласники. Тим не менш, 25 мільйонів росіян зареєстровані в цій мережі.

Фейсбук офіційний сайт російською мовою функціонує з 2008 року.

Моя сторінка

Домашня сторінка на Фейсбук — це перше, що ви побачите, коли входу на сайт. Це особиста сторінка, яка є у кожного зареєстрованого користувача. У неї включено:

 • Стрічка новин;
 • Список публікацій від друзів і співтовариств;
 • Рекомендовані друзі і спільноти;
 • Перехід до ваших даних, повідомлень, фотографія та ін

Можна коментувати і лайкати побачене, а також шукати людей і паблики, які вам цікаві.Фейсбук «Ласкаво просимо на офіційний сайт»  це!

Вхід — ласкаво просимо

На свою сторінку можна потрапити з наступних пристроїв:

 • Комп’ютер;
 • Смартфон;
 • Планшет.

З будь-якого з них зайти можна кількома способами. Вхід виконується:

 • Через браузер. Досить ввести в пошукову рядок назва «Фейсбук» з будь-якої розкладки клавіатури, потім переходимо за адресою www.facebook.com – ласкаво просимо на сайт;
 • Через мобільний додаток. Скачується безкоштовно з магазину додатків – Play.Маркету, App Store або WindowsStore.
Читайте також:
Як налаштувати зовнішній вигляд сторінки бренду на Facebook

Інструкції щодо входу

Який би спосіб переходу на Facebook.com офіційний сайт ви б не вибрали, ви потрапите на сторінку входу. Перше, що ви побачите – запрошення зареєструватися. Їм і треба скористатися для входу, якщо у вас ще немає акаунта, і тоді ласкаво просимо в свій аккаунт.Фейсбук «Ласкаво просимо на офіційний сайт»  це!

Нижче ми опишемо як увійти на сайт, якщо обліковий запис вже створена раніше. Зробити це можна за пару хвилин – ми засікали 😉

З комп’ютера

В Фейсбук офіційним сайтом повній версії дуже зручно користуватися з ПК. В шапці головної сторінки на синьому тлі є кнопка «Вхід», поруч з нею два порожні поля. Їх і потрібно заповнити, щоб увійти в систему.

 1. Номер телефону або адресу електронки. Що ви вказували при реєстрації, то і вводимо;
 2. Пароль. Вводимо свій складний пароль.Фейсбук «Ласкаво просимо на офіційний сайт»  це!

Готове. Щоб виконати вхід, знадобилося не більше двох хвилин. Ласкаво просимо!

І ось ще один лайфхак: якщо заходьте на сайт з домашнього комп’ютера, можете зберегти дані для входу. Тоді вам не доведеться вводити при кожному відвідуванні.

З телефону

Здійснити вхід з телефону можна з програми або ж відвідати веб-версію через браузер. Розглянемо обидва способи.

З додатка. Ви вже встановили додаток на телефон? Якщо так, то торкаємося іконки соціальної мережі і заповнюємо дані для входу:

 1. Номер стільникового або e-mail у верхній сходинці;
 2. В полі нижче водимо пароль.Фейсбук «Ласкаво просимо на офіційний сайт»  це!

І знову ласкаво просимо!

Згодом можна дозволити «вхід в один дотик», що означає збереження даних в системі для швидкого подальшого доступу до сторінки.

Через браузер. Як ми вже згадували, можна перейти по прямой ссылке або через пошуковик. Коли ви потрапили на Facebook.com офіційний сайт, вводимо всі ті ж дані: телефон або пошту і пароль. В черговий раз ласкаво просимо!Фейсбук «Ласкаво просимо на офіційний сайт»  це!

Читайте також:
Не приходить СМС код підтвердження Фейсбук на телефон

Якщо забули

На сайті під рядком введення даних є фраза-гіперпосилання Забули аккаунт», по ній можна відновити доступ до сторінки.

 1. Переходимо за посиланням;Фейсбук «Ласкаво просимо на офіційний сайт»  це!
 2. Вводимо інформацію, яку пам’ятаємо – пошту або номер телефону;Фейсбук «Ласкаво просимо на офіційний сайт»  це!
 3. Якщо пошта, то прийде лист з посиланням для зміни пароля;
 4. Якщо телефон, то на нього прийде смс з кодом, який необхідно ввести в вікно, для відновлення.Фейсбук «Ласкаво просимо на офіційний сайт»  це!

Ось і все, ласкаво просимо на свій аккаунт.

Цікаві факти

А ось деякі моменти з історії соціальної мережі:

 • Марк Цукерберг – один із засновників і генеральний директор сайту. Завдяки своїй розробці в 23 роки став наймолодшим доларовим мільярдером планети. А про Фейсбук в Голлівуді зняли фільм «Соціальна мережа»;
 • У 2012 ФБ придбав ще і Instagram, популярну фото-мережу. Акаунти обох мереж можна зв’язати, використовувати ФБ для реклами в Інсте. А ще, якщо забудеш пароль від Instagram, його можна відновити через ФБ.

А ось тут можна подивитися детальний огляд соціальної мережі. Ласкаво просимо на сайт Фейсбук!

Немає нічого простіше, ніж увійти в соціальну мережу. Все, що вам необхідно пам’ятати — це ваш номер телефону або пошту і пароль. І то не треба тримати цю інформацію в голові вічно. Ввівши її одного разу, можна зберегти дані в системі. А якщо захочете використовувати новий пристрій, то пароль в будь-який момент можна поміняти з пошти чи телефону та виконати вхід з новими даними. І знову ласкаво просимо в Фейсбук!

 

Моя довідка - Корисні поради