Facebook сторінка компанії: створити, змінити, зареєструвати

Початківці і вже досвідчені підприємці часто запитують, як у Facebook створити сторінку для компанії. Таке питання дуже актуальне, адже добова аудиторія соціальної мережі понад 300 мільйонів осіб і постійно зростає. Вік користувачів Фейсбук знаходиться в діапазоні від 18 до 54 років. При цьому більше 50 мільйонів компаній вже створили бізнес-сторінки в Fb і успішно користуються їхніми можливостями

За статистикою, в середньому 25% всіх користувачів, які переходять по оголошеннях в Фейсбук, роблять покупку. Головне — розібратися з таким аспектом, як створення комерційної сторінки для компанії і свого магазину в Мережі. Зробити це не важко, якщо під рукою є докладна інструкція.Facebook сторінка компанії: створити, змінити, зареєструвати

Як створити сторінку для компанії в Facebook

Багато людей не знають, як зареєструвати компанію в Фейсбук, з-за чого процес просування бізнесу «заморожується» на ранній стадії. Насправді, створення бізнес-сторінки займає мінімум часу. Розглянемо покрокову інструкцію:

 1. Увійдіть у свій профіль, перейдіть до Стрічку новин.
 2. Facebook сторінка компанії: створити, змінити, зареєструвати

 3. У лівому стовпці виберіть посилання на Сторінку, а після цього вгорі тисніть кнопку Створити сторінку.
 4. Виберіть розділ «Компанія чи бренд», після чого натисніть кнопку Почати.
 5. Facebook сторінка компанії: створити, змінити, зареєструвати

 6. Вкажіть назву і категорії. При виборі найменування компанії заборонено використовувати образливі слова і фрази, слогани, зайві знаки пунктуації, а також слово Facebook. Крім того, назва сторінки для компанії не повинно вводити в оману і мати загальні географічні назви.
 7. Facebook сторінка компанії: створити, змінити, зареєструвати

 8. Вкажіть адресу, місто і номер телефону (останній пункт не обов’язково). Щоб створити робочу сторінку, дані повинні бути коректними. В іншому випадку ефективність сторінки буде зведена до нуля.
 9. Додайте фотографію профілю та обкладинки. У цьому питанні можна експериментувати, адже надалі інформацію легко поміняти.
Читайте також:
Facebook Live Трансляції | Як зробити прямий ефір у Фейсбук

Facebook сторінка компанії: створити, змінити, зареєструвати
Facebook сторінка компанії: створити, змінити, зареєструвати
От і все. Вам вдалося створити бізнес-сторінку для компанії в Facebook. Залишається внести додаткові дані для організації повноцінної роботи. Спочатку вкажіть унікальне ім’я. Для цього:

 • тисніть на посилання Створіть @username для сторінки;
 • вкажіть нове ім’я облікового запису в не повинно бути до 50 символів);
 • отримайте сторінку Facebook з адресою та назвою.

Facebook сторінка компанії: створити, змінити, зареєструвати
В якості висновку внесіть інформацію про сторінку, а саме короткий опис. Для цього перейдіть в розділ Інформація, опустіться вниз і тисніть на кнопку Редагувати Інформацію. Там з’явиться поле, куди необхідно ввести одне-два речення про компанії (до 255 символів). Тут повинні бути короткі дані, які послуги надає компанія.

У цьому ж розділі можна редагувати юридичну інформацію, описати транспорт (як дістатися тощо), вказати сайт, електронну адресу та інші дані. Все управління інтуїтивно зрозуміло, тому з створенням сторінки для бізнесу в Facebook і установкою налаштувань не виникає праці.

Як зробити магазин в Facebook

Вище ми розглянули, як створити комерційний акаунт у Фейсбук для компанії. При наявності такого можна піти далі і зареєструвати власний магазин на базі нової сторінки. Іншими словами, для створення Facebook-магазин потрібен аккаунт і бізнес-сторінка. При цьому остання повинна відповідати ряду вимог:

 • продаж тільки фізичних предметів;
 • відповідність умовам і правилам Facebook;
 • наявність посилання на реальний рахунок в банку та ІПН (для магазинів в США).

Тепер наведемо інструкцію, як створити в Фейсбук магазин. Для початку увійдіть на свою сторінку для компанії, а після цього тисніть на посилання Магазин, розташовану в лівому стовпчику. Facebook сторінка компанії: створити, змінити, зареєструватиДля створення повинні бути права адміністратора. Далі зробіть такі кроки:

 1. Прийміть умови і правила для продавців, що стосуються додавання продуктів, повернення та можливих спорів з покупцями. Тут потрібно врахувати нюанси застосування конфіденційних даних користувача. Система видає спеціальне вікно, в якому потрібно поставити позначку згоди у прийнятті умов. Після цього тисніть Продовжити.
 2. Facebook сторінка компанії: створити, змінити, зареєструвати

 3. Виберіть спосіб оформлення замовлення. Тут пропонується два варіанти — написати продавцю або оформити замовлення на іншому ресурсі. У першому випадку замовлення оформляються безпосередньо через Facebook. Якщо вибирається другий варіант, потрібно створити інший сайт і направляти користувачів на нього для здійснення покупок.
 4. Facebook сторінка компанії: створити, змінити, зареєструвати

 5. Виберіть валюту, яку плануєте використовувати. Приміром, для Росії краще використовувати Російський рубль.
 6. Facebook сторінка компанії: створити, змінити, зареєструвати

 7. Тисніть на кнопку Зберегти.

Цих дій достатньо, щоб створити магазин на сторінці компанії на Facebook. Тепер для ефективності необхідно створити кнопку. Натисніть на посилання В магазин праворуч вгорі і додайте кнопку.Facebook сторінка компанії: створити, змінити, зареєструвати

Після цього визначте її призначення — створити заявку, зв’язатися з вами, дізнатися більше про компанію і т. д. Другим кроків необхідно вказати, куди кнопка буде відправляти користувачів — безпосередньо на Фейсбук або інший сайт (як зазначалося, його необхідно попередньо створити).Facebook сторінка компанії: створити, змінити, зареєструвати

Наступним кроком додайте товар шляхом натискання однойменної синьої кнопки. У діалоговому полі необхідно заповнити запропоновані поля:

 • додати фото або відео;
 • ввести назву;
 • вказати ціну;
 • відзначити, що товар бере участь у розпродажі (якщо потрібно);
 • додати опис і т. д.

Facebook сторінка компанії: створити, змінити, зареєструватиПісля внесення всіх параметрів залишається натиснути на кнопку Зберегти. Кількість товарів не обмежується.

Як змінити назву сторінки

Згодом користувач може прийти до думки, що назва профілю не відповідає поточній діяльності або не приваблює користувачів. В такому випадку необхідно знати, як змінити назву бізнес сторінки в Facebook. Для цього необхідно відправити запит адміністрації соціальної мережі. Алгоритм дій такий:

 1. Увійдіть на бізнес-сторінку компанії і перейдіть розділ Інформація.
 2. Тисніть слово Редагувати біля назви.
 3. Введіть нову назву. Система відразу попереджає, яких правил необхідно дотримуватися при виборі відповідного назви.
 4. Натисніть кнопку продовжити.
 5. Перевірте коректність введених даних і тисніть на кнопку Запит на зміну.

Facebook сторінка компанії: створити, змінити, зареєструватиЯкщо у вас немає можливості поміняти ім’я, причини можуть бути наступними:

 1. Ви не маєте достатніх прав (необхідно було створити сторінку в якості адміністратора). Щоб дізнатися свою роль, перейдіть в Налаштування вгорі і тисніть Ролі сторінки з лівого боку.
 2. Назва вже нещодавно змінювалося.
 3. На бізнес-сторінці є ряд обмежень. Причиною можуть бути ворожі висловлювання, введення в оману, порушення політики Facebook і т. д.

Врахуйте, що зміна назви не впливає на ім’я користувача.

Якщо внесення поправок відбувається з мобільного телефону, алгоритм дій буде наступним:

 • увійдіть на бізнес-сторінку з телефону та натисніть на піктограму з трьома точками праворуч вгорі;
 • Facebook сторінка компанії: створити, змінити, зареєструвати

 • доторкніться до кнопки Редагувати, а далі Інформація;
 • Facebook сторінка компанії: створити, змінити, зареєструвати

 • у розділі Назва торкніться Редагувати назву сторінки;
 • Facebook сторінка компанії: створити, змінити, зареєструвати

 • введіть нові дані і Збережетеся.

Facebook сторінка компанії: створити, змінити, зареєструвати
Надалі можна змінювати та інші параметри:

 1. Щоб змінити опис сторінки, перейдіть в розділ Інформація, а там в розділ Редагувати (інформація). Тепер введіть і збережіть новий опис.
 2. Якщо необхідно змінити обкладинку, увійдіть на бізнес-сторінку і тисніть на кнопку зліва вгорі змінити обкладинку.

Аналогічним способом на бізнес-сторінку компанії в Facebook можна внести й інші правки.

Підсумки

Тепер ви знаєте, як у Фейсбук створити сторінку для компанії, а згодом зробити магазин для підвищення рівня продажів і заробітку. Головне — пам’ятайте про правила соціальної мережі, а при заповненні профілю будьте уважні. Всі такі відомості повинні бути коректними і відповідати дійсності.

Моя довідка - Корисні поради