Facebook Lite | Завантажити Фейсбук лайт на Андроїд безкоштовно

Додаток Facebook Lite — спрощений варіант базового клієнта соцмережі, призначений для смартфонів на ОС Android. Первісне призначення — допомога в соціалізації жителям країн третього світу, де люди не мають доступу до високошвидкісного Інтернету. Завдяки невеликій вазі, швидкого встановлення і солідному функціоналу, програма Facebook Lite стала популярною і серед громадян інших країн, зокрема РФ. Нижче розглянемо, у чому особливості, які його переваги і де завантажити додаток для телефону.Facebook Lite | Завантажити Фейсбук лайт на Андроїд безкоштовно

Характеристики Фейсбук Лайт

Розробники Facebook Lite постійно працюють над удосконаленням програми, що веде до зміни деяких характеристик. На серпень 2019 року має наступні параметри:

 • ОС — Андроїд від 2.2 і вище;
 • розмір: 1.3 Мб;
 • відгуків — понад 11,8 мільйонів;
 • ціна — безкоштовно (реклама);
 • мова — російська, англійська ітд;
 • розробник — компанія Фейсбук;

Місце, де можна скачати Фейсбук Лайт — магазин додатків play.google.com. Як це зробити, розглянемо нижче.Facebook Lite | Завантажити Фейсбук лайт на Андроїд безкоштовно

Функції

Незважаючи на невелику вагу, програма має багатий функціонал. Після її установки користувач може обмінюватися повідомленнями з друзями і вести листування, отримувати інформацію про коментуванні постів і появі позначок «Подобається». Крім того, власникам сторінки доступні відомості про те, чим займаються друзі. Вони можуть дивитися фотографії і вивчати свіжі новини.

У можливості полегшеної версії з розширенням apk входить покупка і продаж товарів через особисту сторінку у соцмережі. Це плюс для представників бізнесу, яких цікавить саме ця можливість. Інтерфейс програми простий і зрозумілий. Завантаження відбувається в лічені секунди навіть в області нестійкого сигналу Мережі.

Переваги Facebook Lite

Перед тим як завантажити додаток, важливо розібратися з відмінностями між основною та полегшеною версією. Lite варіант має такі плюси:

  1. Висока швидкість інсталяції програми, що зумовлено невеликою вагою. Програма швидко гойдається і займає менше оперативного простору в пам’яті смартфона.
  2. Відсутність затримок при завантаженні фотографій, можливість переглядати новинні стрічки друзів.
  3. Низький витрата Інтернету. Завдяки невеликій вазі сторінок, софт бере мінімум трафіку. Користувач смартфона заощаджує гроші, не відмовляючись від спілкування з друзями.
Читайте також:
Як отримати допомогу від друзів на Facebook для відновлення доступу

Facebook Lite | Завантажити Фейсбук лайт на Андроїд безкоштовно Facebook Lite | Завантажити Фейсбук лайт на Андроїд безкоштовно

 1. Можливість установки майже на всі телефони Андроїд. Програма підтримується як на старих, так і на нових пристроях з версією від 2.2 і вище.
 2. Сумісність з різними Інтернет-мережами. Програма успішно працює навіть при повільному з’єднанні з глобальною мережею по технології 2G.

Facebook Lite | Завантажити Фейсбук лайт на Андроїд безкоштовно
Цікаво, що в Facebook Lite з’явилася можливість обміну повідомлення. Раніше для вирішення цієї задачі доводилося завантажувати і встановлювати окремий додаток Messenger. В полегшеній версії передбачено обмін повідомлення і можливість інтеграції з камерою. Подібний набір функцій стане в нагоді не лише жителям розвинених країн, але і представникам інших держав, де з Інтернетом немає проблем. Програма Facebook Lite приваблює тих користувачів, які зацікавлені в економії трафіку і місця на внутрішній пам’яті телефону.

Facebook Lite | Завантажити Фейсбук лайт на Андроїд безкоштовноFacebook Lite | Завантажити Фейсбук лайт на Андроїд безкоштовно

Як завантажити

Щоб скачати Фейсбук Лайт на Андроїд безкоштовно, необхідно увійти в магазин додатків Play Market, знайти необхідне ПЗ і завантажити його в телефон.Facebook Lite | Завантажити Фейсбук лайт на Андроїд безкоштовно

Після установки і авторизації можна користуватися доступним функціоналом, обмінюватися повідомленнями, дивитися фото та вирішувати інші завдання.Facebook Lite | Завантажити Фейсбук лайт на Андроїд безкоштовно

Моя довідка - Корисні поради