Facebook Lead ADS | Як створити лід форму, налаштувати, скачати ліди

Лід форма Facebook — зручний і доступний інструмент, який порівняно з іншими видами реклами має порівняно невелику ціну, але високу ефективність. Низька вартість пояснюється тим фактом, що це ще не кінцевий пункт конверсії. Що стосується ефекту, він обумовлений реальною зацікавленістю клієнта. Навряд чи б людину витрачав час на заповнення лід-форми, якби не збирався купити товар або замовити послугу. Далі все залежить від власника сторінки Фейсбук — зуміє він успішно закрити операцію чи ні.Facebook Lead ADS | Як створити лід форму, налаштувати, скачати ліди

Як створити лід-форму в Фейсбук

Якщо говорити простими словами, лід форма — заявка, яку користувач заповнює прямо на сторінці соцмережі, а багато дані вводяться автоматично. Щоб отримати ефективний інструмент, потрібно знати, як створити лід форму в Фейсбук, а в подальшому правильно її налаштувати.

Генерація здійснюється через інтерфейс Facebook. Алгоритм такий:

 1. Увійдіть на бізнес-сторінку, а далі у верхньому меню тисніть Інструменти для публікації.
 2. В правій колонці знайдіть розділ Форми реклами для лідов, а в ньому перейдіть в підрозділ Бібліотека форм. Новостворені лід-форми будуть зберігатися в цьому розділі, а чернетки в розділі нижче (Бібліотека чернеток форм). Система дозволяє вносити правки в чернетки, а завершені ліди зміні не підлягають. При бажанні їх можна дублювати.
 3. Тисніть на кнопку Створити праворуч угорі. Система пропонує вибрати один з двох варіантів зробити нову лід форму і вказати нові відомості чи дублювати вже існуючу. У другому випадку використовуються вже наявні дані з можливістю внесення правок. Якщо лід форма Facebook робиться в перший раз, вибираємо перший шлях і тиснемо далі.
 4. Заповнюємо необхідні поля і тиснемо на кнопку зберегти.

Це коротка інструкція, як створити лід форму Фейсбук. Нижче докладно розглянемо параметри, які потрібно вводити на проміжному етапі.Facebook Lead ADS | Як створити лід форму, налаштувати, скачати ліди

Як налаштувати лід форму

Тепер перейдемо до важливого етапу генерації лідів в Facebook — як налаштувати необхідні параметри. Після натискання на кнопку “Створити” з’являється дві вкладки — Контакти та Налаштування. Розглянемо їх наповнення більш докладно.

Читайте також:
Фейсбук «Ласкаво просимо на офіційний сайт» - це!

Налаштування

Почніть з розділу налаштування, який входить кілька елементів:

 1. Конфігурація форми. Відразу виберіть російську мову форми, щоб спростити створення лідів. Тут же вкажіть, чи потрібен перепост. Якщо нічого не змінювати, лід-форма буде видно тільки тим користувачам, які побачили рекламу. Щоб дозволити людям ділитися формою з іншими особами, треба поставити крапку у відповідний розділ (Дозволити).
 2. ID полів. Цей розділ відповідає за назву стовпців з лидами, які будуть викачуватися після виконання роботи. Іншими словами, тут можна назвати стовпці за власним бажанням. Якщо ви поки не знаєте, що писати, можна повернутися до цього розділу в кінці.
 3. Параметри відстеження. Ці дані необхідні, якщо стоїть мета фіксувати в CRM, з якого джерела надійшла лід Facebook. Як варіант, можна вказати мітку UTM в розділі Значення параметра. У графі Назва параметра можна прописати Fb. Ця інформація має значення тільки для адміністратора.

Контент

Тепер можна переходити до більш глибокої налаштування в поле Контент. Тут потрібно заповнити наступні поля:

 1. Тип форми. На вибір два рішення — підвищення обсягу або посилення наміри. У першому випадку лід-форма складається з двох екранів (інформація і збір даних, а також подяку), а в другому — з трьох (інформація, збір даних і підтвердження, а також подяку). Перевагу першого варіанта в тому, що заповнення і відправлення доступна з мобільного пристрою.
 2. Коротка інформація. Тут вказуються привітальні відомості, що бачить покупець перед заповненням ліда. Необхідно прописати заголовок (що саме отримає людина), вказати зображення (з реклами або нове), а також зробити опис. В останньому випадку пропонується два варіанти — списки (маркований перелік) або параграф (текст, який поділений на абзаци).
 3. Питання. У цій секції заповнюються поля збору даних. За замовчуванням передбачені питання по e-mail і повного маєтку. При бажанні розширити форму, необхідно натиснути кнопку Додати нове запитання. Можна передбачити заголовок над питаннями, але це не обов’язково. Після натискання на кнопку додати система пропонує кілька варіантів — коротке запитання (поля для введення даних), альтернативний питання (вибір відповіді) з умовами (можливість створення ланцюжка питань, які можуть змінюватися від виду відповіді), налаштування графіка відвідувань (уточнення часу приходу в офіс).
 4. Політика конфіденційності. При заповненні форми користувач Фейсбук ділиться конфіденційними даними. Це означає, що в кінці необхідно вказати посилання на Політику конфіденційності (прописується URL). Як варіант, можна додати додаткове повідомлення, що користувач згоден з обробкою його конфіденційних даних з урахуванням чинного законодавства.
 5. Екран «Дякуємо». У цій секції потрібно підтвердити, що лід форма Фейсбук отримана. Також необхідно запропонувати людині подальше спілкування. Спочатку необхідно заповнити Заголовок і опис, а після обрати варіант кнопки. Система пропонує три рішення — сайт (посилання на сторінку), завантажити (URL на файл для скачування) або Зателефонувати компанії (телефонний номер).
Читайте також:
Як зайти в Фейсбук через Instagram | Увійти в FB через Instagram

Facebook Lead ADS | Як створити лід форму, налаштувати, скачати лідиОт і все. Тепер лід форма Facebook налаштована і готова до застосування.

Як збирати ліди на Фейсбук бібліотеки форм

Якщо ви виступаєте в ролі рекламодавця і використовуєте зовнішню CRM-систему для збору leads, можна інтегрувати рекламу для створення leads на Фейсбук зі своєю CRM-системою. Підключення CRM можна здійснити зі своєї сторінки. Для цього:

 • увійдіть на бізнес-сторінку в Фейсбук;
 • тисніть Інструменти для публікації вгорі Сторінки;
 • натисніть Налаштування лідов.

У цій секції можна підключитися до вже застосовуваної або нової CRM-системі. Тут потрібно подивитися варіанти і вибрати підходящий:

 1. Реклама Facebook lead ads не підключена до системи CRM. В такому випадку в розділі налаштувань введіть назву CRM в пошуковому полі, а після цього виберіть один з трьох варіантів — інтеграція з CRM: не підтримується; можлива, але її треба завершити на сайті; можлива, і її можна завершити при створенні реклами.
 2. Реклама Фейсбук вже підключена до CRM, і є бажання налаштувати нову форму. В такому випадку в розділі Налаштування лідов вже буде спеціальне поле з зазначенням системи CRM. При цьому з’являється напис Підключено. У такому разі Фейсбук в автоматичному режимі підключає рекламну кампанію до CRM-системі. Якщо створена нова форма, яка ще не включена в CRM, потрібно відразу це зробити, адже в іншому випадку ліди не надходитимуть.
 3. Ви використовуєте систему CRM, але вона не показується в автоматичному режимі. Бувають ситуації, коли система вбудована через Zapier. В такому разі при переході в розділ налаштувань вказується згадане назва, а не ім’я CRM.

Система не дозволяє змінювати CRM з особистої бізнес-сторінки, якщо в неї вже були інтегровані ліди на Фейсбук. Для зміни або видалення CRM-системи, потрібно слідувати рекомендація, які наведені на ресурсі CRM.

Читайте також:
Помилки і проблеми авторизації на Facebook з мобільного пристрою

Як вивантажити ліди з Facebook?

Перед тим як скачати ліди з Фейсбуку, увійдіть в Бібліотеку форм. Там у рядку з новоствореної формою з’явиться кнопка Просувати. Відразу зробіть оголошення і запустити рекламну кампанію. При цьому дані зберігаються тут же.Facebook Lead ADS | Як створити лід форму, налаштувати, скачати ліди

Для їх скачування тисніть кнопку Download завантажити документ у форматі XLS або CSV. Перед тим як завантажити ліди з Facebook, врахуйте діючі обмеження. На скачування дається тільки 90 днів з моменту відправки даних з боку покупця. Ось чому краще не затягувати з цим процесом.Facebook Lead ADS | Як створити лід форму, налаштувати, скачати ліди

Плюси і мінуси лідів в Фейсбук

Генерація лідів у Фейсбук — потужний інструмент, що дозволяє збирати контакти користувачів і підвищити продаж товару.

Плюси:

 • отримання реальних контактів;
 • низька вартість, яка підходить більшості видів бізнесу;
 • можливість перенаправлення людини на інший сайт або вчинення дзвінка в компанію;
 • особисте заповнення форми для збору даних вакансій.

З мінусів виділяється тільки той факт, що після отримання лід-форми з покупцем ще потрібно працювати. Крім того, покази доводиться оплачувати, а зв’язок з покупцем повинна бути дуже швидкою. Але ці недоліки не перекреслюють переваги інструменту і його здатність підштовхнути бізнес до розвитку.Facebook Lead ADS | Як створити лід форму, налаштувати, скачати ліди

Моя довідка - Корисні поради