Facebook база акаунтів і всіх даних

Соціальні мережі – це величезні сховища, в яких міститься інформація про мільйони людей по всьому світу. Так як фейсбук давно випереджає своїх конкурентів за кількістю користувачів, його база користувачів є найбільш бажаною здобиччю хакерів з усього світу………..

Facebook база акаунтів і всіх даних

Гучні скандали з витоками траплялися не раз…

Вам буде цікаво: ?

Facebook база акаунтів і всіх даних

Як її збирають ?

Простій людині складно собі уявити, наскільки великі пізнання всюдисущої соціальної мережі. Навіть сам Марк Цукерберг зізнався в тому, що збір ведеться як щодо зареєстрованих користувачів, так і всіх інших зайшли на сайт

Звідки береться інформація: ???

  1. Особисті профілі. У мережу потрапляє та інформація, яку ми повідомляємо добровільно. Крім цього, ведеться контроль історії браузера, на підставі якої підбирають таргетовану рекламу.Facebook база акаунтів і всіх даних
  2. Дані контактів, які користувачі завантажують в мережу з метою пошуку знайомих. Як правило, в телефонних книгах наших смартфонів, крім імені та номера мобільного можуть міститися пошта, робочі контакти і навіть фактичні адреси.
  3. Рекламний піксель і соціальні плагіни (кнопки лайк, репост, підписатися). Збирають відомості навіть про незареєстрованих користувачів, щоб схиляти їх до реєстрації в фейсбук. Facebook база акаунтів і всіх даних

До речі:

Всі дані, які не відносяться до клієнтів фейсбуку, в мережі охрестили «тіньові профілі». Такі люди не уявляють прямого комерційного інтересу, так як їм не можна демонструвати комерційну рекламу, а значить, заробляти. Але їх можна спробувати перевести в число записів.

Доходи компанії є переважно рекламними, тому з кожною новою реєстрацією росте і добробут фейсбуку. Чим більше людей побачить рекламу, тим більше заплатять рекламодавці.

Facebook база акаунтів і всіх даних

Скільки зберігають ?

В офіційних заявах представників компанії заявлені такі строки зберігання:?

  • 90 днів – історія авторизованих користувачів;
  • 10 днів – дані, зібрані соціальними плагінами про сторонніх користувачів;
  • 90 днів – інформація від пікселя фейсбук про сторонніх користувачів.
Читайте також:
Як отримати допомогу від друзів на Facebook для відновлення доступу

Здавалося б, не так вже й багато. Однак, якщо врахувати, що інтернетом ми користуємося щодня, відвідуючи кожен раз нові сайти, виявиться, що цей процес нескінченний.

Як тільки закінчиться 10-денний термін після відвідин сайту, оснащеного кнопкою «поділитися на facebook», ви зайдете на інший сайт з таким плагіном, і все почнеться заново.

Дивіться , як виглядає Сервер і База Facebook база акаунтів і всіх даних — Тут

Цікаво й інше: якщо людина зовсім не буде користуватися інтернетом, він ніяк не зможе вплинути на дії знайомих, які надають фейсбуку доступ до своїх контактів.

 

Де використовуються ці дані

По-перше, база фейсбук акаунтів – це основа рекламного бізнесу компанії. Без докладних відомостей про аудиторії не буде якісно працювати система таргетингу. Проти такого підходу свого часу висловлювалося безліч думок, але що вже поробиш, так влаштований весь сучасний інтернет.

Однак проблема криється в іншому: якою б надійною не називали розробники систему захисту даних, низка гучних скандалів говорить протилежне…

Найбільш резонансна витік стався в 2018 році, коли незаконний доступ до даних 87 мільйонів людей отримало агентство Cambridge Analytica. Facebook база акаунтів і всіх даних Більший загострення скандалу додав той факт, що ці дані використовувалися з метою вплинути на політичні погляди людей і результат виборів. Facebook база акаунтів і всіх даних

З цього моменту соц. мережа намагається всіляко виправитися і виправдатися в очах громадськості, посилюючи політику конфіденційності і вводячи нові правила.

Ще витоку:

Однак в мережі час спливають все нові архіви:

  • квітень 2019 — на серверах торгового гіганта Amazon знайдені дані 540 млн. фейсбук-акаунтів (імена, телефони, коментарі і реакції на події в мережі);
  • березень 2019 – виявлено архів закритого нині додатка, який містив адреси електронних скриньок і навіть паролі користувачів;
  • ? вересень 2019 – в мережі знайдена база даних фейсбук з ID, телефонами та особистими даними 419 млн. користувачів !!!!!!!
Читайте також:
Редагування дати народження в профілі на Фейсбук

Приклад:Facebook база акаунтів і всіх даних

Можна скачати ? — Так !

Звичайно ж, у більшості випадків поширення особистих даних відбувалося в рамках негласного співробітництва адміністрації соц. мережі з великими партнерами. Деякі відомості були зібрані за допомогою програм, які мали раніше набагато більше свободи. Звичайно ж, база даних facebook, скачати яку видається не таким вже й важким справою, стає предметом полювання для представників бізнесу. Задавшись такою метою, можна знайти сотні пропозицій скористатися автоматичними сканерами.

Цей процес називають парсингом.

Увага: Facebook має досить великий розділ правил щодо безпеки та конфіденційності даних. Серед безлічі юридичних термінів та застережень описаний тільки один спосіб збирати дані особистих профілів: отримати офіційний письмовий дозвіл від адміністрації соціальної мережі.

У всіх інших випадках, ігноруючи вимоги, можна отримати блокування або навіть юридичні неприємності.

Це цікаво: ?

Facebook база акаунтів і всіх даних

Моя довідка - Корисні поради