Додаткова безпека профілю Facebook за допомогою контрольного питання

Яким чином використовувати контрольне запитання

Якщо ви не можете увійти в свій аккаунт на Facebook, натисніть на посилання ” Забули пароль?, розташовану на головній сторінці. Виконайте наступні дії, щоб визначити свій аккаунт на Facebook.

Додаткова безпека профілю Facebook за допомогою контрольного питання

Якщо у вас є доступ до будь-якого з адрес електронної пошти, зазначених в налаштуваннях облікового запису, ви можете зажадати висилання нового паролю на ці адреси.

Якщо ви не маєте доступу до адрес електронної пошти, пов’язаних з Вашим аккаунтом, натисніть на посилання, Ви більше не маєте доступу до e-mail? під списком адрес електронної пошти. Дотримуйтесь інструкцій, щоб відповісти на запитання і відновити доступ до вашого облікового запису.

Я забув відповідь на секретне питання

Якщо ви не в змозі відповісти на запитання, у відновленні запису Вам можуть допомогти друзі.

Якщо ви не маєте доступу до свого адресою електронної пошти для входу, також рекомендується зв’язатися з вашим постачальником послуг електронної пошти, щоб отримати допомогу.

Після відновлення доступу до свого адресою електронної пошти для входу, ви можете отримати новий пароль до вашого облікового запису на Facebook.

Чому треба чекати 24 години

Давши правильну відповідь на запитання, розпочнеться 24-годинне очікування, після чого Ви зможете відновити доступ до вашого облікового запису на Facebook. Це час очікування – додаткова запобіжний захід, застосовувана для вашої безпеки.

Отримав повідомлення: «відновлення облікового запису Facebook»

Якщо ви отримали з сайту Facebook повідомлення електронної пошти під назвою Відновлення облікового запису на Facebook і ви думаєте, що хтось почав процедуру без вашого дозволу, виконайте наступні дії, щоб захистити рахунок:

  1. Негайно зв’яжіться з друзями зі списку, що міститься у повідомленні, та попросіть їх, щоб вони не брали участі у цій процедурі.
  2. Блокуйте обліковий запис.
Читайте також:
Таргет в Фейсбук | Детальний таргетинг в Facebook і Instagram

Примітка: Підтримка Facebook ніколи не попросить користувача ввести пароль по електронній пошті.

Що відбувається з аккаунтом при 24-годинному блокування

Під час 24-годинного блокування вашого аккаунта в соціальній мережі Facebook ваш обліковий запис буде відображатися для друзів, але ви не будете мати можливість увійти в неї. Проявіть терпіння по відношенню до цієї міри безпеки.

Для того, щоб перевірити, коли ви відновите доступ, введіть новий пароль і увійдіть в свій аккаунт.

Моя довідка - Корисні поради