Де в Фейсбук вкладка чим ви займаєтеся?

Популярна соціальна мережа Facebook пропонує зареєстрованим користувачам відкриття персонального електронного адреси. За допомогою пошти можна оновлювати статус і фото, не заходячи на платформу. Змінювати дії в Фейсбук допускається і на офіційному сайті………………

Розберемося детальніше в даному питанні……..

Де в Фейсбук вкладка чим ви займаєтеся?

2 види вкладок «чим ви займаєтеся» Де в Фейсбук вкладка чим ви займаєтеся?

 1. Емоції і діїДе в Фейсбук вкладка чим ви займаєтеся?
 2. ІнформаціяДе в Фейсбук вкладка чим ви займаєтеся?

Дії і Емоції:

Зареєстровані користувачі без проблем можуть поділитися свіжою інформація на профілі про те, що вони зараз роблять. Таким чином, друзі, передплатники і глядачі розуміють поточний статус.

 • На практиці виставляються короткі записи (наприклад, працюю, відпочиваю, немає на місці до певного числа тощо).

Інструкція Пк:

Де в Фейсбук знаходиться спеціальна вкладка, чим Ви займаєтеся?

Алгоритм дій має наступний вигляд:

 1. Тиснемо по створенню публікації. Розділ знаходиться вгорі стрічки новинного розділу або поточних хронік. Бажано написати актуальну інформацію в групі або майбутню подію.Де в Фейсбук вкладка чим ви займаєтеся?
 2. Клікаємо і вибираємо конкретні почуття, які характеризують Вас в даний момент. Можна внести дані в ручному режимі.Де в Фейсбук вкладка чим ви займаєтеся?Де в Фейсбук вкладка чим ви займаєтеся?
 3. Перебираємо в спеціальному menu з дій, почуттів. Розділ знаходиться внизу опублікованої інформації в розділі подій. Де в Фейсбук вкладка чим ви займаєтеся? Де в Фейсбук вкладка чим ви займаєтеся? Де в Фейсбук вкладка чим ви займаєтеся?
 4. Визначтеся з емоцією або конкретним заняттям. У мережі часто виставляється статус «Подорожую». Виберіть зі списку рядок, яка чітко характеризує ваші почуття і найближчі плани. Вводите слово в пошуковій системі. Соціальна платформа запропонує вам кілька актуальних варіантів. Якщо підходящого варіанту немає, користувач без проблем може ввести свій.
 5. Редагування емоцій або всіляких справ здійснюється просто. Для зміни статусу клікніть по області «Почуття/дії» і внесіть нові дані. Натиснувши значок «Х», інформація буде прибрана з оновлення. Для заміни значка виберіть його в процесі оновлення персонального положення. Далі вибирається новий стан в меню.
 6. Після додавання емоцій або конкретної події проведіть оновлення статусу. Для цього натисніть по області публікації, щоб поділитися нею з іншими користувачами.

Вибираючи статус «Перегляд TV», «Читання книги» будьте готові до того, що відповідна інформація з’явиться у спеціальних полях персонального розділу. Важливим моментом є можливість додавання одного статусу, емоції або конкретної дії.

Інструкція для мобільної версії

Інформація «Чим Ви займаєтеся в Facebook?» і «Де, що я роблю Фейсбук?» без проблем налаштовується в персональному профілі.

Щоб поділитися емоціями на профілі виконуються впорядковані дії, а саме:???

 • актвируйте область, розташовану під рядком статусу;Де в Фейсбук вкладка чим ви займаєтеся?
 • визначтеся з персональними налаштуваннями або діями;Де в Фейсбук вкладка чим ви займаєтеся?
 • виберіть настрій із загального списку. Допускається вводити інформацію вручну;
 • уважне заповніть поле з оновлення статусу;Де в Фейсбук вкладка чим ви займаєтеся?Де в Фейсбук вкладка чим ви займаєтеся?
 • тисніть по області «Публікація». Не забувайте зберігати всі зміни, щоб вони вступили в силу.

Фейсбук емоції дозволяють визначити точний настрій вашого співрозмовника. Де в Фейсбук вкладка чим ви займаєтеся?

Моя довідка - Корисні поради