Де розташовується аудіо на сторінці в Фейсбук: інструкція і сторонні сервіси для прослуховування

Інтернет-користувачі звикли використовувати свої акаунти в соціальних мережах для прослуховування улюбленої музики. Так, ВКонтакте надає велику кількість різних композицій, розміщених у вільному доступі. Але у багатьох людей виникає питання, де музика в Фейсбуці і як її можна додати на свою сторінку в рамках даного ресурсу. Тут є свої нюанси: Facebook строго стежить за збереженням авторських прав, дозволяючи розміщувати треки тільки з легальних сервісів, які уклали контракти з виконавцями.

Як знайти музику в Facebook?

Безпосередньо прослуховувати музику в Facebook не вийде. Робити це можна тільки за допомогою сервісів, інтегрованих з соц. мережею. Але користувач може скористатись внутрішнім пошуком, щоб знайти цікавить виконавця або музичну групу.

Де розташовується аудіо на сторінці в Фейсбук: інструкція і сторонні сервіси для прослуховуванняЛоготип Фейсбуку.

Аудіо у вкладках

Для пошуку потрібних композицій слід зайти в особистий кабінет, потім клацнути по вкладці з написом “Ще” і перейти в розділ “Музика”. Тут можуть відображатися аудіофайли, виставлені раніше друзями, клієнтами та іншими користувачами через музичні сервіси, які співпрацюють з соціальною мережею. В пошуковий рядок необхідно ввести шукане назва і почати пошук. На сторінці відображено посилання, перейшовши за яким можна потрапити в офіційну групу, присвячену музикантам.

Самих треків тут може не бути. Замість них на сторінці можуть розташовуватися тільки посилання на офіційні портали, інтегровані з Фейсбук. Після переадресації на сторонній ресурс, пов’язаний з соц. мережею, можна відразу увійти в свій аккаунт в Фейсбук і почати прослуховування цікавої музики.

Інтеграція з музичними сервісами

Щоб уникнути порушення авторських прав творці Фейсбук заборонили користувачам завантажувати і зберігати звукові файли в своїй бібліотеці. Для прослуховування композиції необхідно розмістити на сторінці посилання на її джерело. За такою ж схемою можна опублікувати в записі відео з YouTube, який згодом можна буде включати безпосередньо у Фейсбуці.

Читайте також:
Пошук і усунення проблем, що стосуються конфіденційності на Facebook

Популярні сервіси для прослуховування аудіо у Facebook

Серед музичних сервісів, які співпрацюють з соціальною мережею і які виступають спонсорами Facebook, існує портал Spotify. Spotify працює тільки в деяких європейських країнах, США і Нової Зеландії, жителям інших держав доступ в систему відкривається після покупки Преміум аккаунта. Вартість послуги: близько 10 доларів.

Програма встановлюється на ПК з операційною системою Mac або Windows. На вибір користувачам надається 10 млн аудіотреків різного жанру. Треки можна завантажити на комп’ютер. Також існує мобільна версія Spotify. Підходить як для пристроїв з ОС Android і iOS.

Де розташовується аудіо на сторінці в Фейсбук: інструкція і сторонні сервіси для прослуховуванняФейсбук музика.

Інший інтегрований з Фейсбук сервіс Deezer. Являє собою онлайн-плеєр, що працює в браузері. Переваги ресурсу:

  • доступ до 15000 різних треків;
  • наявність мобільної версії;
  • можливість прослуховування будь 30000 радіостанцій.

Протягом 15 днів користувач може прослуховувати будь-які музичні композиції безкоштовно, по закінченні цього періоду йому доведеться оформити підписку – мінімальна вартість щомісячного пакета послуг становить 4 долари. Сервіс працює в режимі оффлайн, крім зарубіжних виконавців тут можна відшукати і деяких вітчизняних, при цьому ресурс періодично поповнюється новими композиціями.

Яндекс.Музика – популярний вітчизняний музичний ресурс, що відкриває доступ до великого масиву музичних композицій. Для використання всіх можливостей сервісу необхідно авторизуватися як у записі соцмережі, так і в особистому кабінеті Яндекс. Тут можна знайти 9 млн треків, розділених за жанрами та іншим категоріям. Користувачі також можуть прослуховувати радіо, знаходити пісні з фрагментами тексту. Існує і мобільний додаток яндекс музика, що дозволяє зберігати дані на різних пристроях. Інші переваги сервісу:

  • можливість збереження улюблених композицій на Яндекс.Диску;
  • зручність створення плейлистів.

Головний недолік порталу – малий функціонал його безкоштовної версії. Доступ до розширених опцій відкривається після придбання з щомісячною абонентською платою 4 долари на місяць.

Читайте також:
Для чого потрібен Фейсбук, як ним користуватися, якщо є VK і instagram

Меломани можуть додавати в плейлист композиції, взяті на порталі Zvooq. До послуг користувачів 10 млн треків різних напрямків з регулярно поповнюється колекцією.

Треки можна завантажувати на ПК за окрему плату, прослуховувати композиції в режимі онлайн дозволяється безкоштовно. Є тут і радіо, в якому звучать композиції, згенеровані автоматично виходячи зі смакових уподобань користувача.

MySpace Music – додаток, який можна придбати в інтернет-магазині і встановити на ПК або на смартфоні. На порталі можна не тільки прослуховувати пісні, але і дізнаватися факти з біографії улюблених виконавців.

Моя довідка - Корисні поради