Чорний список Фейсбук: як додати, де знайти, як прибрати з НС

Чорний список Фейсбук — неофіційний термін, якого не зустрінеш в інструкціях соцмережі і радах адміністрації. Під ним мається на увазі список користувачів, які були заблоковані власником сторінки. Нижче розглянемо, як формується НС, яким чином додати в нього людини і доступна розблокування користувача в разі необхідності.Чорний список Фейсбук: як додати, де знайти, як прибрати з НС

Що таке чорний список Facebook

Перед тим як у Фейсбуці додати людини в чорний список, розберіться з наслідками такого кроку. Після блокування користувач більше не зможе подати запит на додавання друзі, відзначити вашу сторінку або дивитися публікації в хроніці заблокувала його боку.

Як тільки людина потрапляє в НС Фейсбук, він втрачає наступні можливості:

 • перегляд заблокованого контенту;
 • відмітка в публікаціях, фотографіях і коментарях;
 • запрошення в групи чи події;
 • додавання в друзі;
 • листування і т. д.

Після додавання людини в НС Фейсбук він автоматично випадає з друзів. Якщо ви не плануєте видаляти користувача зі списку, але хотіли б бачити його посади, можна зробити паузу у спілкуванні. Блокування виключає можливість подальшої з ним листування та додавання в друзі. При цьому зовсім уникнути взаємодії не вийде, адже залишається ймовірність перетину в групах, новини, фото, заходах, програмах і т. д. На ці інструменти обмеження не діє.

Як внести користувача в чорний список Facebook

Тепер розглянемо, як можна внести людини в чорний список в Фейсбук на ПК та телефон.

На ПК

Якщо під рукою тільки комп’ютер, зробіть наступне:

  1. Натисніть на стрілку вниз у верхньому правому куті.
Читайте також:
Як створити магазин у Фейсбук: як завантажити товари і керувати замовленнями

Чорний список Фейсбук: як додати, де знайти, як прибрати з НС

  1. Увійдіть в розділ Налаштування.
  2. Зліва натисніть на кнопку Блокування.

Чорний список Фейсбук: як додати, де знайти, як прибрати з НС

 1. Тисніть Заблокувати в бічному меню з лівого боку.
 2. Пропишіть ім’я людини і натисніть Заблокувати.
 3. Виберіть з переліку потрібного користувача і ще раз підтвердите блокування.

Після виконання зазначених дій у Фейсбук людина потрапляє в НС, але не інформується про такі дії. Якщо раптом не вдається знайти користувача через свою сторінку, тисніть на три точки фото обкладинки і виберіть потрібний розділ блокування.

На телефоні

Внести людини у чорний список Фейсбук можна і за допомогою смартфона. Для цього:

  • увійдіть у профіль і тисніть три горизонтальні смужки;

Чорний список Фейсбук: як додати, де знайти, як прибрати з НС

  • доторкніться до символу з шестірнею і написом Налаштування та конфіденційність;

Чорний список Фейсбук: як додати, де знайти, як прибрати з НС

 • перейдіть до Установки, а там увійдіть в Конфіденційність і тисніть Блокування;
 • доторкніться до пункту Додати до списку блокування і пропишіть ім’я користувача;
 • дочекайтеся сторінки з результатами пошуку, пошук потрібного користувача і тисніть Заблокувати в меню.

Чорний список Фейсбук: як додати, де знайти, як прибрати з НС
Після виконання зазначених дій людина потрапляє в НС з можливістю розблокування. Як це зробити правильно, розглянемо нижче.

Як подивитися чорний список

Надалі власник облікового запису Фейсбук може контролювати чорний список. Для цього необхідно знати, де подивитися неактивні акаунти. Інформацію про таких користувачів можна глянути наступним чином:

 1. Натисніть на трикутник з правого боку.
 2. Тисніть на Налаштування.
 3. Клікніть на кнопку Заблокувати з лівого боку.
 4. У розділі блокування наведено перелік людей, які були додані в чорний список.

Чорний список Фейсбук: як додати, де знайти, як прибрати з НСНа цьому етапі можна додатково заблокувати когось чи зняти блокування (як це зробити, розглянемо нижче).

Як прибрати людину з чорного списку Фейсбук

Факт розблокування у Фейсбук не говорить про те, що користувач зможе бачити ваші пости і історії. Також він не стає другом. Для його до переліку друзів необхідно відправити запит.

Читайте також:
Як розблокувати людини в фейсбук з телефону і ПК

На ПК

Знаючи, як у Фейсбуці знайти чорний список, можна періодично коригувати та розблокувати користувачів. Для видалення людини з переліку зробіть наступне:

 • зліва натисніть на стрілку праворуч вгорі в своєму профілі;
 • зайдіть у Налаштування, а після цього тисніть Блокування;Чорний список Фейсбук: як додати, де знайти, як прибрати з НС
 • у розділі Заблокувати користувачів знайдіть людину, якого плануєте розблокувати;
 • натисніть на відповідну кнопку;
 • клікніть Підтвердити.

Чорний список Фейсбук: як додати, де знайти, як прибрати з НСПовторне додавання в чорний список протягом декількох днів виключено.

На телефоні

Якщо під рукою лише смартфон, тисніть на три горизонтальні смужки праворуч вгорі сторінки Фейсбук, обертайте вниз до напису Налаштування м конфіденційність, а після Установки. Далі дійдіть вниз до розділу Конфіденційність, а після Блокування. Тисніть на кнопку Розблокувати біля імені потрібного власника аккаунта, а після цього надайте підтвердження.Чорний список Фейсбук: як додати, де знайти, як прибрати з НС

Альтернатива

При бажанні можна не вносити користувача в чорний список Фейсбук, а просто заблокувати повідомлення від нього. Для цього тисніть на символ чату (блискавка в кружечку) праворуч вгорі, увійдіть в листування з користувачем. Після цього клікніть колесо налаштувань і тисніть Заблокувати, а далі блокуйте повідомлення і дзвінки.

При такій блокування людина не потрапляє в чорний список Фейсбук, а його профіль доступний, як і раніше. В залежності від налаштувань будуть блокуватися коментарі, статус, позначки Подобається і інше.

Підсумки

Тепер ви знаєте, що таке чорний список в Фейсбук, як додати та вилучити з нього потрібний обліковий запис. Але не поспішайте блокувати людини, адже для припинення спілкування є більш зручні інструменти. При цьому пам’ятайте, що внесення в НС ще не означає повного припинення взаємодії. Ймовірність зіткнутися в групах, спільнотах, заходах і інших інструментах соцмережі все ще залишається високою.

Моя довідка - Корисні поради