Чому немає показів реклами фейсбук – що робити ?

Чому немає показів реклами фейсбук  що робити ?На платформі фейсбук розроблені інструменти для створення і налаштування реклами, так і для її подальшого моніторингу. Включений до показу рекламний продукт можна відстежувати на всіх етапах його роботи. Буває, що немає показів реклами або їх число дуже мало в фейсбук !

Це не привід впадати в зневіру, а сигнал до активних дій. Все можна виправити, потрібно лише знати, як це зробити……….

А хто буде бачити її ? Фб не крутить оголошення….

Для початку, щоб зрозуміти, як реклама отримує пріоритет серед великого числа конкурентів у показі фейсбук, потрібно зрозуміти, як влаштована ця система.

Чому немає показів реклами фейсбук  що робити ?

Процес відбору складається з трьох етапів:

 1. Реклама буде показана тільки людям з тієї цільової аудиторії, яка була вказана у первинній настройці. Наприклад: регіон, рід занять, захоплення. При цьому обов’язково враховується очікуване подія оптимізації, яке відбудеться після показу. Фейсбук відбере ту групу людей, яка задовольняє всім критеріям відбору і яка очікувано, виконає потрібну дію (замовлення, купівля, встановлення програми).
 2. Якщо рекламні оголошення об’єднані в одну кампанію, спочатку вони будуть показуватися в рівній мірі. З урахуванням їх результативності, будуть відібрані найбільш успішні, вони і отримають більше число показів.
 3. Для того, щоб оголошення потрапило на екран конкретного користувача, проводиться аукціон. При цьому вибирають не найдорожчі оголошення. Найважливіший показник – це сумарна цінність. Вона включає в себе три параметра: ставка, частота дій (або реакцій, відгуків на рекламу) і якість і актуальність рекламного продукту.

Чому немає показів реклами фейсбук  що робити ?

Підсумувавши ці основоположні правила, можна сказати, що найбільш успішною стане правильно налаштована і оформлена реклама, яка буде набирати перегляди протягом всієї кампанії, в залежності від реакції глядачів. Тепер можна перейти до розгляду основних шляхів вирішення.

 

Причина 1 — вона не була схвалена до показу

У Ads Manager, навпроти списку всіх оголошень, доступний стовпець «Показ», тут відслідковується стан реклами м даний момент. Іноді немає показів, тому що кампанія відключена в налаштуваннях фейсбук.

Рішення:

Навпроти неї є перемикач, його необхідно активувати.

Чому немає показів реклами фейсбук  що робити ?

Також, відстежуючи статус показу, можна побачити запис: не схвалено фейсбук, що потрібно робити: ???

 1. Перевірити електронну пошту, вказану в рекламному акаунті, найчастіше фейсбук направляє лист з докладними рекомендаціями по усуненню помилок.
 2. Відредагувати рекламу, можливо, потрібно буде привести в порядок:
  1. Кількість тексту на зображенні. Строго відстежують наявність не більше 20% тексту. Не варто перевантажувати картинку написами, це шкодить сприйняттю і перевантажує зайвою інформацією.
  2. Зміст фото/відео/тексту повинні відповідати не лише правилам співтовариства, але і цільової аудиторії. Якість контенту теж грає важливу роль.
  3. Текст повинен бути оформлений без зайвих великих літер, знаків пунктуації та спеціальних засобів форматування.
  4. Посилання, що веде з оголошення на цільову сторінку, працює некоректно, матеріали самої сторінки не відповідають оголошенню або не відповідають правилам співтовариства.
 3. Зберегти зміни і відправити їх на нову перевірку. З’явиться статус показу: «на розгляді фейсбук», потрібно дочекатися результатів.

Якщо реклама була відхилена помилку, рекламодавець має право подати апеляцію, заповнивши форму за посиланням https://www.facebook.com/help/contact/1582364792025146/

Іноді задають питання, що означає статус показу: кампанія перебуває в чернетці фейсбук? Це сталося тому, що в момент редагування настройки не збережені користувачем. До чернеткою можна повернутися і завершити створення реклами, після чого не забути зберегти.

 

Причина 2 — Кампанія припинена за коштів

Чому немає показів реклами фейсбук  що робити ?

Якщо таке трапилося, необхідно в першу чергу перевірити платіжну інформацію:? ? ?

 1. Який тип списання коштів був обраний при реєстрації.
 2. Якщо немає показів, спосіб оплати відхилений фейсбук, значить кошти списуються з карти. Можна спробувати зареєструвати іншу картку або прив’язати карту до акаунта PayPal, який потім вказати в рекламному обліковому записі.
 3. Якщо вийшло прив’язати новий платіжний засіб, погасити заборгованість вручну.

Перевірити значення ліміту кампанії та ліміту акаунта:

 1. Ліміт повинен перевищувати вже витрачену суму мінімум на 10%.
 2. Ліміт не скидається автоматично, її необхідно перевіряти та оновлювати. Можна не змінювати ліміт, а скинути суму витрат до нуля.

 

Причина 3 — Стратегії ставок

Ще однією причиною, чому реклама рідко демонструється або зовсім немає показів реклами в фейсбук, є неправильний вибір стратегії. Тут важлива золота середина, яка допоможе вигравати аукціон, не витрачаючи зайві кошти.

Що можна зробити:

 1. Перейти на стратегію «Найменша ціна», не встановлюючи граничне значення ставки. Так система зможе автоматично підібрати конкурентоспроможну ставку. Чому немає показів реклами фейсбук  що робити ?
 2. Через деякий час, ознайомившись зі статистикою, вибрати ставку для себе і налаштувати межа.
 3. Можна перейти на стратегію з цільовою ціною. При цьому її значення потрібно вибирати з урахуванням цільової аудиторії: якщо ціна буде занадто високою, не знайдеться достатньої кількості дорогих показів, при дуже низькій ціні вона не буде конкурентоспроможною.
 4. Збільшити бюджет. Можливо, заданої суми просто не вистачає на більшу кількість показів.

 

Причина 4 -Таргетинг

Дуже важливо знайти баланс між розширенням аудиторії та її якістю.

Чому немає показів реклами фейсбук  що робити ?

 1. Враховувати всі демографічні показники, доступні в статистиці для сторінок. Не забувати про те, що необхідно виключати з налаштування таргетингу непотрібні групи.
 2. Можна не використовувати ручну настройку, а перейти на Audience Insights. Ця функція заснована на збір всіх даних: від демографії до інтересів, тим публікацій і реакцій публіки. На основі цих даних будуть запропоновані оптимальні налаштування.
 3. На початкових етапах можна вибрати «Користувацьку аудиторію» – це основне коло осіб, які перебували у взаємодії з контентом рекламованої сторінки. Коли число показів знижується, значить аудиторія перенасичена рекламою, є сенс налаштувати показ на «Схожу аудиторію» — будуть відібрані інші люди, але зі схожими параметрами та інтересами.
 4. На початку рекламної кампанії немає сенсу занадто звужувати аудиторію, краще зробити її максимально широкої, а при появі перших результатів налаштовувати на коло осіб, від яких надходять потрібні результати.
 5. Відстежувати накладення аудиторій. Це корисний інструмент: буває, що одні і ті ж користувачі потрапляють в різні цільові групи, при цьому оголошення одного і того ж рекламодавця конкурують між собою на аукціоні. Оголошення з низькою результативністю варто об’єднати в одну рекламну кампанію, для різних кампаній має сенс встановлювати свою унікальну аудиторію.
 6. Можна використовувати функцію «Автоматичні місця розміщення» — реклама буде показана на платформах всього сімейства фейсбук, з автоматичним підбором користувачів.

 

Причина 5 — Реакція аудиторії

Якщо реклама не подобається людям, це призведе до зниження показів. Ставлення аудиторії можна відслідковувати в своєму рекламному акаунті, на вкладці з оголошеннями в розділі «Відгуки».

 1. Позитивна і негативна зворотній зв’язок: цей показник видно по кожному оголошенню, можна коригувати те, що не подобається публіці. Якщо люди блокують оголошення, можливо цільова аудиторія налаштована невірно, або контент давно не змінювався і вже встиг набриднути.
 2. Важлива частота показів оголошення в соціальній мережі фейбук: якщо показник більше 2, а результативність падає, значить реклама не підходить даній аудиторії або її зміст не викликає інтересу.
 3. Налаштування оптимізації: фейсбук рекомендує вибирати спосіб конверсії, однак це не підійде для нової кампанії, для якої ще немає статистики. Спочатку краще вибрати оптимізацію кліки, а потім перейти на конверсії.

На закінчення варто відзначити, що після запуску реклами не варто відразу очікувати миттєвих результатів. Варто почекати близько доби, після чого робити висновки і намагатися змінити налаштування. Фейсбук не допускає занадто часту зміну параметрів, якщо протягом години редагування відбувалося більш 15 разів, доведеться почекати ще годину, щоб внести нові зміни.

Моя довідка - Корисні поради