Чому не можу зареєструватися у Фейсбук, не виходить

На форуми, сайти допомоги та служби підтримки соцмережі часто надходить запитання, чому не можу зареєструватися у Фейсбук. Причин такої ситуації може бути безліч, починаючи з неправильного введення даних, закінчуючи блокування аккаунту. Нижче розглянемо, в яких випадках виникають труднощі з реєстрацією (у тому числі другого акаунту), як можна обійти блокування, і куди звертатись для отримання допомоги.Чому не можу зареєструватися у Фейсбук, не виходить

Чому не можу зареєструватися у Фейсбук: причини й рішення

Люди часто скаржаться, мовляв, не можу зареєструватися у Facebook. Це пояснюється неуважністю або іншими обставинами, про яких багато хто і не здогадуються.

Основні причини:

 1. Система інформує, що створити новий обліковий запис з-за введення неприпустимого адреси e-mail. В такому випадку переконайтеся, що інформація в спеціальному полі вказана коректно і є необхідні символи (зокрема, @). Якщо ви перевірили всі дані, але все одно не можете зареєструватися в Фейсбук, пишіть в службу підтримки.
 2. Адреси e-mail вже пов’язаний інший чоловік. Якщо до одного адресою пошти вже прив’язаний поштову скриньку, тисніть на кнопку Забули пароль для отримання символів, необхідних для входу на сайт. При цьому врахуйте, що на одне ім’я заборонено робити два профілю.
 3. На e-mail прийшло повідомлення про реєстрацію. Деякі користувачі запитують, чому не виходить зареєструватися в Фейсбук. При цьому вони відзначають, що недавно отримували листа на пошту від соцмережі і перейшли по посиланню. Така дія помилково. Якщо це не ви проходили реєстрацію, можете відразу писати в службу підтримки Facebook та інформуватимуть про проблему. В іншому випадку можуть виникнути труднощі з реєстрацією.
 4. Не проходить вказане ім’я. Адміністрація соціальної мережі вимагає введення реальних персональних даних. Це зроблено для захисту інших користувачів. Люди повинні бути впевнені, що пишуть саме тим користувачам, що про них думають. Ось чому Фейсбук може блокувати введення деяких імен. Це захищає систему від створення помилкового профілю.

Чому не можу зареєструватися у Фейсбук, не виходить

Якщо після спроби входу видається повідомлення Facebook «Вибачте, ми не можемо вас зареєструвати», перевірте, що введене ім’я відповідає правилам системи і не має помилок. При цьому створити додаткову сторінку компанії, команди або свого тваринного реально (це системою не заборонено).

Користувачі часто пишуть, що не можуть зареєструватися в Фейсбуці з-за відсутності підтвердження на електронну пошту. Тут можливо кілька ситуацій:

 1. Лист не приходить на e-mail. У такому випадку потрібно заглянути в папку Спам. Можливо, інформація не пройшла спам-фільтр. Також ще раз переконайтеся, що ви вводите правильний e-mail. В крайньому випадку зв’яжіться зі службою підтримки і поясніть, що не можете зареєструватися за відсутності підтвердження.
 2. Видається повідомлення про помилку. Бувають ситуації, коли при спробі підтвердження випадає попередження про неправильному введенні інформації. У такому разі ще раз перевірте коректність вказівки e-mail,
 3. Не приходить підтвердження по СМС. Іноді зустрічаються скарги, мовляв, не можу зареєструватися у Facebook із-за відсутності SMS-повідомлення на телефон. У такому випадку потрібно перевірити правильність введеного номера і коректність формату. Запитайте СМС ще раз. При цьому врахуйте, що іноді термін доставки повідомлення може досягати 12 годин. Інформація іноді приходить із затримками, що може бути пов’язано з перебоями в роботі оператора.

Існує і ряд додаткових причин, чому ви не можете зареєструватися в Фейсбук:

 1. Немає можливості підтвердити дані з-за втрати доступу до телефону або поштової скриньки. Бувають ситуації, коли чоловік вирішив зареєструватися, пройшов перший етап, але не підтвердив введені дані. У цей проміжок він міг втратити доступ до телефонного номеру або e-mail. Якщо користувач не перейшов по посиланню в e-mail або не ввів дані з СМС у спеціальному полі, система не може закінчити процес. Отже, обліковий запис залишається неактивним. Підтвердження даних — це гарантія для Фейсбук, що проходить реєстрацію реальна людина, а не бот.
 2. Не підтримується пошта. При спробі зареєструватися система може прописати, що сервіс не підтримується. Щоб уникнути таких проблем, краще використовувати пошту на відомих майданчиках, наприклад, Gmail.

Як видно з ситуації, сервіс часто не дає зареєструватися з-за помилок, випадкового дублювання даних або відсутності підтримки сервера e-mail. У більшості випадків, щоб уникнути відмови, важливо уважно вводити дані.

Чому так важко створити другий акаунт у Фейсбук

Багато користувачів скаржаться, що не можуть створити другий аккаунт в соцмережі. Це логічно, адже за правилами Фейсбук не можна два рази зареєструватися з одним і тим же ім’ям. Людині дозволено завести ще одну сторінку при створенні бренду, організації або нового продукту. Ви не можете відкрити новий профіль, сторінку з вже існуючого аккаунту. При цьому врахуйте, що особисті профілі можна створювати тільки для некомерційного використання. Якщо в розпорядженні два і більше аккаунта їх нескладно об’єднати в один шляхом переносу даних.

При спробі зареєструватися у Фейсбуці два рази система швидко виявляє дубльовані ім’я, телефон або поштовий ящик, через що блокує користувача. Для вирішення питання може знадобитися надання паспорта та інших документів. Але зробити це важко, адже доступу до акаунту вже немає.Чому не можу зареєструватися у Фейсбук, не виходить

Як обійти блокування в Фейсбук

Якщо сталася помилка при реєстрації, її легко виправити і пройти процедуру ще раз. По-іншому виглядає ситуація, якщо користувача заблокували. Тут виділяється три причини:

 1. Особиста помилка. Найчастіше профіль людини блокується через порушення правил Фейсбук. У цю категорію входить створення двох і більше аккаутов, надання чужій фотографії, часта зміна особистих даних і додавання в друзі всіх підряд (більше 50-100 чоловік в день). Крім того, Facebook може заблокувати користувача у разі розсилання спаму (однакових повідомлень на різні адреси), із-за масового вступу в групи, грубості по відношенню до користувачів або адміністрації. Крім того, можна потрапити під бан при виставленні інформації, що має непристойний характер або надання чужої картки банку для оплати рекламної продукції.
 2. Злом. Бувають ситуації, коли користувач блокується і не може увійти в акаунт з-за дій зловмисника. В такому випадку користувачу не зрозуміло, за які порушення служба підтримки наклала санкції. Це може бути розсилання спаму, поширення вірусу або інші дії. Єдине рішення — звернутися в саппорт Фейсбуку, адже зареєструватися знову буде важко.
 3. Помилка. Ще одна ситуація, коли сторінку заблокували помилково. Щодня в Мережі виловлюють мільйони шахраїв, тому адміністрація може помилитися і закрити профіль невинну людину.

Чому не можу зареєструватися у Фейсбук, не виходитьДля вирішення проблеми можна використовувати такі кроки:

 1. Звернення в саппорт за адресою facebook.com/support. Адміністрація повинна розглянути заявку. При цьому потрібно детально вказати причину виниклої проблеми. Важливо писати культурно і без лайливих слів. Чим детальніше описана ситуація, тим вище ймовірність вирішити проблему. Сюди ж можна звернутися з питанням, чому Фейсбук не реєструє акаунт (якщо має місце така ситуація).
 2. Оформлення нового профілю. Ви можете піти іншим шляхом і заново зареєструватися в Фейсбук. Але для цього доведеться використовувати виміряне ім’я та інші дані (номер телефону та e-mail). Якщо адміністрація запідозрить обман, вона знову може накласти санкції на порушника.
 3. Спробуйте відновити обліковий запис. Для цього перейдіть за посиланням facebook.com/login/identify і дійте з урахуванням рекомендацій соціальній мережі. Для відновлення може знадобитися телефон або e-mail.

Якщо розглянуті методи не допомагають, ви можете обійти блокування. Приміром, використовувати опції інших соціальних мереж для розміщення постів. Так, у Инстаграмм можна встановити функцію автоматичного репоста в Фейсбук. Мінус в тому, що залишати коментарі під фото або ставити лайки не вийде.

Аналогічна система працює і в Twitter. Від користувача потрібно налаштувати відображення постів Facebook, і вони будуть дублюватися в стрічці. При цьому функціонал щодо лайків і відповідей також обмежений.

Щоб швидко розблокувати акаунт Фейсбук в майбутньому, ви можете зареєструватися і відразу вжити заходів:

 • Прив’язати до профілю номер телефону для швидкого відновлення.

Чому не можу зареєструватися у Фейсбук, не виходитьЧому не можу зареєструватися у Фейсбук, не виходить

 • Зареєструватися і внести всі дані в поля облікового запису, щоб надалі відновитися за документами.
 • Додати фотографію, щоб особу було простіше ідентифікувати.
 • Додати друзів по ВУЗу, школі або з роботи. При цьому потрібно налаштувати функцію відновлення доступу з допомогою друзів. Для цього потрібно зайти в Налаштування, розділ Безпеку, а там додати в Довірені контакти трьох-п’ятьох друзів. У разі втрати доступу до аккаунту ви можете використати цих людей для повернення колишніх прав щодо користування Фейсбуком.

Тепер ви знаєте, чому іноді не вдається зареєструватися в соціальній мережі, і що робити в такій ситуації. Головне — бути уважним при введенні даних і чітко слідувати правилам Facebook в питанні розміщення постів, імені та дублювання облікових записів. Найчастіше невелика помилка може призвести до багатьох проблем, у тому числі до тривалого блокування і навіть видалення профілю користувача.

Моя довідка - Корисні поради