Чому фейсбук став англійською мовою – як виправити !

Починаючи з 2008 року соціальна мережа facebook відкрила російськомовну версію, до цих пір вона стала доступна для всіх наших співвітчизників. З цього часу значно збільшилася кількість нових реєстрацій як з Росії, так і з усього пострадянського простору. Однак іноді користувачі цікавляться, чому фейсбук відображається на англійській, як це виправити – розглянемо в цій статті…….Чому фейсбук став англійською мовою  як виправити !

Справа може бути в налаштуваннях як соціальній мережі, так і використовуваного пристрою…..

На ПК

В десктопної версії сайт відображається за промовчанням для регіону, у якому знаходиться користувач. Часто з’являються питання, чому фейсбук раптом став працювати на англійській по одній простій причині – змінити налаштування дуже легко.

Можливо, ви просто зробили це випадково з необережності: ???

 1. У правому нижньому куті екрану знаходиться мовна панель.
 2. За умовчанням в ній відображаються на вибір: русский, English, українська та ін. Чому фейсбук став англійською мовою  як виправити !
 3. Натиснувши на плюсик, розгортається весь доступний список з класифікацією по регіонального розташування.
 4. Цікавий бонус у цьому розділі: всі, хто хоче вступити в команду перекладачів фейсбуку і допомогти адаптувати сайт та довідкову службу для будь-якої країни, можуть подати заявку, натиснувши на синю кнопку «Переводити Facebook».

 

Зміна мовного відображення можливо й іншим способом:???

 1. Натиснути на значок «Стрілка вниз» на верхній панелі праворуч.Чому фейсбук став англійською мовою  як виправити !
 2. Вибрати «Налаштування».
 3. У лівому стовпці натиснути «Мова і регіон».Чому фейсбук став англійською мовою  як виправити !
 4. Вибрати російська для відображення facebook.

У цьому ж розділі можна вибрати: як, коли і які публікації необхідно переводити автоматично.

Переклад публікацій

Гортаючи сайт, іноді користувачі помічають іноземні матеріали, і тоді виникає питання: чому фейсбук став включати в стрічку публікації англійською мовою і як їх читати? Насправді, мережа є найпопулярнішою в світі і сторінки, намагаючись залучити якомога більше людей, часто публікують новини на загальноприйнятому англійською.

Читайте також:
100% безкоштовний доступ до фейсбук мтс деталізації

? В розділі налаштувань «Мова і регіон» перейти до третього блоку «Публікації від друзів і сторінок», тут можна відрегулювати мови:Чому фейсбук став англійською мовою  як виправити !

 1. «… на які потрібно переводити публікації» — встановити свій рідний, на нього буде виконуватися автоматичний переклад з усіх іноземних.
 2. «… що не треба перекладати» — якщо ви володієте будь-якою іноземною мовою, встановіть, щоб мати можливість самостійно читати публікації в оригіналі.
 3. «… для яких вам не потрібен автоматичний переклад» — переводити не потрібно, але в момент читання можна вибрати опцію «Показати переклад».

У мобільному додатку

Мобільний додаток фейсбук сьогодні адаптовано для 60 країн, у тому числі більшість країн колишнього СНД.

Додатково є опція «мова пристрої», тобто додаток буде автоматично визначати мовні налаштування смартфона і встановлювати точно такі ж. Чому фейсбук став англійською мовою  як виправити !

Якщо додаток facebook не підтримує країну пристрою, воно автоматично перейде на english. Цим і пояснюється питання, чому фейсбук раптом став англійською мовою після зміни аккаунта, перезавантаження або збою на пристрої.

Як встановити заново потрібні параметри у фейсбуці:

 1. Увійти в додаток на своєму смартфоні.
 2. Натиснути значок ? .Чому фейсбук став англійською мовою  як виправити !
 3. Перегорнути список вниз, вибрати «Налаштування і конфіденційність».Чому фейсбук став англійською мовою  як виправити !
 4. Натиснути на пункт «Мова», встановити прапорець навпроти потрібного. Чому фейсбук став англійською мовою  як виправити !

 

Ще одна причина:

Разом з тим не завадить перевірити установки в операційній системі. Ще однією причиною, чому фейсбук працює англійською мовою на андроїд, може бути збій в самій системі смартфона.

Потрібно зробити наступне:???

 1. Зайти в меню «Налаштування».
 2. Прокрутити вниз, до розділу «Система», в ньому вибрати пункт «Мова і введення».
 3. Встановити прапорець навпроти потрібного.

Якщо ваш пристрій на iOs, перевірте параметри:

 1. На екрані «Додому» вибрати «Налаштування».
 2. Перейти до розділу «Основні», в його нижній частині буде пункт «Мова і регіон».Чому фейсбук став англійською мовою  як виправити !
 3. Встановити потрібний параметр для пристрою.Чому фейсбук став англійською мовою  як виправити !
 4. Зберегти і підтвердити ще раз операцію у спливаючому вікні.
Читайте також:
Як заробити в facebook гроші за лайки — Інструкція

Моя довідка - Корисні поради