Чому фейсбук блокує обліковий запис після реєстрації

Блокування у фейсбуці – неприємна ситуація, яка може статися з кожним. Система обмежує доступ як особистих профілів, так і для фан-сторінок. Однак чому заблокували акаунт у фейсбук не завжди зрозуміло…

Чому фейсбук блокує обліковий запис після реєстрації

У статті ви знайдете повне керівництво з причин бана в соціальній мережі і доступні способи вирішення цієї проблеми…………….

Чому не заходить в Акк ?

Якщо ви не можете увійти в свій аккаунт, є дві основні причини:

 1. Блок – в цьому випадку система виводить попередження про обмеження доступу.Чому фейсбук блокує обліковий запис після реєстрації
 2. Інші проблеми зі входом – в першу чергу потрібно спробувати перейти у форму відновлення облікового запису змінити пароль. Для цього необхідний доступ до електронної пошти або мобільного, вказану при реєстрації.

Всі випадки, які потрапляють під другий варіант, зазвичай легко вирішуються. Однак якщо соціальна мережа винесла рішення про блокування, причин може бути безліч, вони можуть відрізнятися для різних типів облікових записів.

Причини:

У загальному випадку фейсбук виділяє наступні основні причини блокувань: ???

 1. Публікація неприпустимого вмісту (вірусні коди, пропаганда насильства та заборонених речовин, реклама сумнівних методів заробітку).
 2. В профілі вказано ім’я іншої людини.
 3. Використання вигаданого імені.
 4. Реєстрація сторінки, яка видає себе за офіційну сторінку будь-якої організації або бренду.
 5. Регулярне порушення правил і норм співтовариства (спам, цькування, ворожі висловлювання, порушення безпеки інших осіб). З повним переліком існуючих правил можна ознайомитися тут.Чому фейсбук блокує обліковий запис після реєстрації
 6. Неприпустимі дії щодо інших користувачів (переслідування, нав’язлива недобросовісна реклама, образа).
 • Це загальні правила, перераховані в офіційній довідковій службі мережі. Однак є й інші причини, чому блокують сторінку або профіль у фейсбуці, в тому числі і нестандартні ситуації !!! Чому фейсбук блокує обліковий запис після реєстрації

Перевірка фото — найчастіша причина !!! :

Власники особистих сторінок часто задають питання: чому фейсбук блокує обліковий запис і просить надати фото, для чого це потрібно і в яких цілях фото буде використовуватися соціальною мережею?Чому фейсбук блокує обліковий запис після реєстрації

Це відбувається у разі, якщо система запідозрить використання чужого імені чи реєстрацію однією людиною кількох фейкових акаунтів. І якщо таке сталося, відмовитися від процедури не вийде.

Читайте також:
Бізнес менеджер Фейсбук вхід | Business manager Facebook

Портрет повинен бути:

 • максимально чітким;
 • добре освітленим;
 • утримувати особу тільки одного людини;
 • особа має бути розміщене анфас крупним планом.

Після того, як зображення буде закачано у систему, може знадобитися до двох-трьох днів, протягом яких ваше обличчя буде порівнюватися з мільйонами осіб інших людей.

? Як довго триває перевірка фото — про це ми писали — Тут

Якщо збігів не виявиться, доступ в соціальну мережу буде відновлений, а фотографія, яка була надана для перевірки, не стане предметом будь-яких публікацій. Її ніхто не побачить.

Чому фейсбук блокує обліковий запис після реєстрації

Ще одна причина:

До речі основною причиною, чому фейсбук блокує обліковий запис після реєстрації, може бути також підозра у використанні чужого імені. Після такого блокування, як правило, завжди вимагають завантажити свою фотографію, а якщо цього виявиться недостатньо, фейсбук може також зажадати фото документа, що посвідчує особу.

Чому фейсбук блокує обліковий запис після реєстрації

Саме тому в цій соц. мережі слід реєструватися тільки зі своїми реальними даними. Інакше при будь-яких проблемах з аккаунтом відновити доступ і всю збережену в ньому інформацію буде неможливо.

Якщо блокування відбуваються дуже часто і ви вважаєте, що це відбувається за помилку, необхідно заповнити форму зворотного зв’язку, в якій вказати причини свого звернення (з обов’язковим вкладенням скана документа, що посвідчує особу).

Порада: щоб захистити свій особистий профіль, необхідно вказати довірені особи, які допоможуть повернути доступ. Для цього потрібно зайти в «Настройки» — «Безпека і вхід» — «Вкажіть друзів, з якими зможете зв’язатися, якщо не буде доступу до облікового запису».Чому фейсбук блокує обліковий запис після реєстрації

Чому фейсбук блокує обліковий запис після реєстрації

Також незайвим буде скористатися захистом двофакторної


Поведінка в мережі

Як убезпечити себе від бана: ???

 1. Не варто занадто активно вступати в групи, залишати однотипні коментарі і розсилати масові запрошення. Це може бути однією з причин, чому постійно блокують сторінку, так як в фейсбук автоматично спрацьовує захист від спаму.
 2. Оптимальна кількість доданих друзів – не більше 15 в день.
 3. У разі, якщо сторінка фейсбук посилається на основний сайт, що містить неприпустимі матеріали, її також можуть заблокувати.
 4. Часта зміна IP адрес зазвичай викликає підозри у використанні спам-ботів.
Читайте також:
Як у Фейсбук приховати своїх друзів і подивитися прихованих

Чому фейсбук блокує обліковий запис після реєстрації

При цьому блокування не варто сприймати як шкідливу процедуру. Часто тимчасове обмеження може бути встановлено при найменшій підозрі на злом, з метою захистити аккаунт: у ньому може міститися важлива інформація, а також фінансові дані.

Рекламні акаунти

Найчастіше користувачі цікавляться, чому блокують рекламний акаунт фейсбук при реєстрації або в процесі роботи, так як це викликає не просто тимчасові труднощі. В цей час зупиняється робота, припиняються потік трафіку і заплановані події, які очікувалися від показу реклами.

У загальному випадку причини блокування можна розділити на дві великі групи:

1. Дані рекламного аккаунта — і їх неправильне заповнення:

 • ім’я користувача і дані платіжного засобу повинні збігатися (є випадки, коли власники рекламних профілів оплачують послуги з карти іншої людини без проблем, але іноді розбіжність даних може стати причиною бана);Чому фейсбук блокує обліковий запис після реєстрації
 • не вітаються віртуальні картки – оплачувати найкраще з іменної картки, оформленої в банку. Якщо немає такої можливості – завжди можна зареєструватися Pay Pal, з цією системою фейсбук давно співпрацює;
 • часта зміна IP – може бути розцінена як злом (кримські IP також блокуються з-за санкцій);
 • одноразове поповнення на великі суми: хоча і немає ніяких обмежень, не варто відразу витрачати на рекламу великі суми, краще поступово нарощувати витрати. Якщо у звичайному режимі витрачаються приблизно однакові суми, різке збільшення витрат також може виглядати як злом акка;
 • часта зміна способів оплати або прив’язка різних платіжних засобів може виглядати як шахрайські дії;
 • будьте уважні при додаванні в акаунт нових людей – стежте за їх репутацією. Люди, що мають кілька блокувань, можуть викликати підозри і до вашого профілю.

2. Зміст рекламних оголошень — не Правильне:

Читайте також:
Як у Фейсбук приховати друзів від друзів з телефону і ПК? Інструкція

Всі вимоги платформи до реклами описані в правилах рекламної діяльності. Їх слід уважно вивчити, перш ніж публікувати будь-яку рекламу. Крім цього, оголошення буде направлено на попередню перевірку.Чому фейсбук блокує обліковий запис після реєстрації

За її результатами:

 • на адресу електронної пошти, прив’язаною до облікового запису, буде направлено лист із зазначенням причин несхвалення;
 • за даними з листа слід відредагувати креативи;
 • після збереження змін відбудеться повторна перевірка.

Будь-які несправедливі блокування можуть бути оскаржені в прямому зверненні в службу підтримки.

Чому фейсбук блокує обліковий запис після реєстрації

Загальні правила, яких слід дотримуватися при створенні реклами:

 1. Не рекламувати заборонені товари і послуги.
 2. Деякі групи товарів (наприклад, держ. лотереї, фінансові послуги і товари для схуднення) повинні бути таргетированы на певні групи людей за віком.
 3. Є групи товарів, за якими вимагається письмовий дозвіл адміністрації соц. мережі (наприклад, криптовалюта або політичні організації).
 4. Сайт, на який веде посилання в рекламі повинен також відповідати нормам співтовариства і змісту оголошення. Заборонені спливаючі оголошення зі сторонньою рекламою, редирект на інші сайти і вимоги підписок або лайків.
 5. Тексти на зображеннях строго нормовані (20% площі) — детальніше ТУТ
 6. Якщо в записі накопичилося багато неодобренной реклами – її потрібно або видалити або відредагувати і запустити до показу.
 7. Дуже важливий аспект – це відношення користувачів до реклами. Кожна людина має можливість поскаржитися на оголошення, якщо воно несе неправдиву інформацію, дискримінує або ображає когось. Якщо скарг занадто багато буде призначена додаткова перевірка. Чому фейсбук блокує обліковий запис після реєстрації

Порада: У рекламі фейсбуку заборонено слово «інший». Наприклад: «знайдіть інших кваліфікованих юристів», краще використовувати формулювання: «кваліфікована юридична допомога».

Також під забороною матеріали в дусі «до і після».

У будь-якому випадку, після блокування не варто запускати рекламу з іншого профілю або реєструвати новий. Всі питання необхідно вирішувати через службу підтримки.

Моя довідка - Корисні поради