Авторизація на Facebook – відновлення доступу та налаштування e-mail

Як увійти в свій особистий кабінет на Facebook

 1. Переконайтеся, що ніхто більше не увійшов у свій обліковий запис з вашого комп’ютера.
  • Для виходу іншої людини: Натисніть кнопку зі стрілкою ( Авторизація на Facebook – відновлення доступу та налаштування e mail ) у верхньому правому кутку Facebook і виберіть Вийти.

  Авторизація на Facebook – відновлення доступу та налаштування e mail

 2. Перейдіть на головну сторінку Фейсбук і виконайте одну з наступних дій:
  • Електронна пошта: Ви можете увійти, використовуючи будь-яку адресу електронної пошти, який в даний час зареєстрований для вашого облікового запису на Facebook;
  • Ім’я користувача: Ви також можете увійти через ім’я користувача;
  • Номер мобільного телефону: Якщо у вашому обліковому записі є перевірений номер мобільного телефону, ви можете використовувати його для входу (пропустіть нуль перед кодом країни та інші символи).
 3. Введіть свій пароль.
 4. Натисніть Увійти.

Авторизація на Facebook – відновлення доступу та налаштування e mail

У чому різниця між входом і реєстрацією

Реєстрація

Якщо у вас немає облікового запису на Facebook, ви можете створити його, виконавши кілька простих кроків. Щоб створити новий обліковий запис, заповніть реєстраційну форму, давши своє повне ім’я, дату народження, стать, адресу електронної пошти. Потім виберіть пароль.

Вхід

Якщо у вас вже є обліковий запис на Facebook, ви можете увійти в неї на тій же сторінці. Просто введіть адресу електронної пошти та пароль у відповідні поля у верхній частині сторінки і натисніть кнопку Увійти.

Я забув дані для входу Facebook

Якщо ви не пам’ятаєте адресу електронної пошти для входу або номер мобільного телефону, або дана інформація змінилася за останній час:

 1. Спробуйте увійти, використовуючи ваші ім’я користувача та пароль. Якщо ви забули ім’я користувача, попросіть друга, щоб відвідав вашу сторінку і найшел його в адресному рядку http://www.facebook.com/webznam.
 2. Спробуйте використовувати інший адресу електронної пошти або номер, які можуть бути додані до вашого аккаунту. Якщо у ваш аккаунт раніше був доданий номер мобільного телефону, ви можете увійти в систему, ввівши номер замість адреси електронної пошти. Починати слід з коду країни, пропустивши всі нулі і знаки перед номером.
 3. Попросіть одного з ваших друзів Facebook, щоб він відвідав вашу сторінку в соціальній мережі і послав вам адресу електронної пошти, що міститься у вашій облікового запису. Щоб отримати доступ до адреси електронної пошти, друг повинен:
  • Відкрити вкладку Інформація на вашій особистій сторінці;
  • Перейти до розділу Контактна інформація і скопіювати ваші адреси електронної пошти.

  Авторизація на Facebook – відновлення доступу та налаштування e mail

 4. Якщо після застосування зазначених вище рад, ви все ще не можете увійти в свій аккаунт, спробуйте знайти свій аккаунт на скидання пароля.
Читайте також:
Видаляємо facebook додаток з Андроїда і Айфона

Після входу в систему, перейдіть в налаштування облікового запису і знайти адресу електронної пошти, пов’язану з вашим обліковим записом Facebook або поновіть ваш номер мобільного телефону.

Не можу увійти в Фейсбук, використовуючи мобільний телефон

Люди, які зареєстровані на Facebook за допомогою мобільного телефону можуть використовувати свій номер телефону і пароль, який створили при реєстрації.

Якщо у Вас є проблеми зі входом, пам’ятайте, що ви повинні ввести повний номер телефону з кодом країни. Крім знаки нуля, + та інші спеціальні символи.

Як змінити e-mail адресу Facebook

Щоб змінити свою адресу електронної пошти на сайті:

Авторизація на Facebook – відновлення доступу та налаштування e mail

 1. Відкрийте особистий кабінет Facebook, у спадному меню у верхньому правому куті виберіть Налаштування облікового запису.
 2. Натисніть кнопку Змінити поруч з адресою електронної пошти.
 3. Натисніть кнопку Додати іншу адресу електронної пошти.
 4. Введіть адресу електронної пошти у вільному полі, а потім натисніть кнопку Зберегти зміни.
 5. З міркувань безпеки, з’явиться запит на пароль.
 6. Після цього Ви отримаєте підтвердження електронною поштою з новим адресу електронної пошти. Увійти з використанням нового адреси можна буде тільки після підтвердження.

Примітки:

 • Всі підтверджені адреси електронної пошти можуть бути використані для входу у Ваш аккаунт.
 • Якщо ви не можете отримати доступ до вашого облікового запису на сайті, не створюйте новий обліковий запис, тому що це є порушенням умов і може призвести до затримки вирішення проблеми.

Прийшов лист з проханням підтвердити реєстрацію на Facebook

Якщо хтось зміг зареєструвати один з адрес в облікового запису користувача, Facebook надсилає повідомлення для кожної адреси електронної пошти. Це відбувається, коли користувач натискає на посилання, надіслану на адресу електронної пошти при створенні облікового запису, або коли додає адресу облікового запису.

Читайте також:
Як запустити відеотрансляцію на Facebook – правила і обмеження

Якщо ви все ще власник адреси електронної пошти, Ви можете додати його назад на ваш аккаунт. Для цього перейдіть до розділу «Налаштування» в особистому кабінеті і виконайте вищеописані кроки.

У зв’язку з тим, що хтось може мати доступ до адреси вашої електронної пошти, щоб підтвердити контакт, ви повинні змінити пароль на вашу адресу електронної пошти.

Якщо ви не є власником e-mail адреси, ви не можете додати його назад на ваш аккаунт. Якщо ви все ще власник адреси електронної пошти, але ви не можете отримати до нього доступ, зверніться до постачальника послуг електронної пошти з проханням про допомогу, щоб знову отримати доступ до адреси.

Моя довідка - Корисні поради