Аккаунт Фейсбук купити, продати, здати в оренду старий акк

Один з найбільш швидких способів отримати аккаунт Фейсбук — купити його в Інтернеті. Знайти продавця або орендаря можна на спеціальних форумах або сервіси, що пропонують послуги з продажу профілів. Нижче розглянемо, для чого знадобиться така угода, і куди звернутися для отримання облікового запису Facebook.Аккаунт Фейсбук купити, продати, здати в оренду старий акк

Купівля та оренда — навіщо це потрібно

Останнім часом в Мережі з’являється багато охочих продати акаунт Фейсбук. Причини можуть бути різними, наприклад, бажання завести новий профіль, закриття колишнього бізнесу, зміна вектора розвитку і т. д. Деякі і зовсім заробляють таким способом. Вони створюють кілька акаунтів, а згодом виставляють їх на продаж.

Із зростанням попиту на послугу з’являється все більше сервісів, що пропонують посередництво між покупцем і продавцем. Вони виступають у ролі гаранта безпечного проведення операції.

Якщо є продавці, то є і бажаючі купити аккаунт Facebook. Перевага такого кроку в наступному:

 1. Отримання відразу декількох сторінок з передплатниками та корисною інформацією.
 2. Зниження тимчасових витрат на розвиток облікового запису.
 3. Можливість швидко просунути бізнес.
 4. Реальні друзі, які можуть принести очікувану конверсію.
 5. Готові номери і діють поштові скриньки.
 6. Фотографії без вимог до авторства.

Іншими словами, якщо купити старий акаунт Фейсбук, покупець вирішує безліч проблем, пов’язаних з авторизацією, додаванням постів, пошуком друзів і т. д. Хитрість полягає в можливості застосування профілю для вирішення будь-яких завдань, у тому числі рекламних цілей. Головне — продовжувати розвивати проект і намагатися уникати блокувань

Аккаунт Фейсбук купити, продати, здати в оренду старий акк

Деякі користувачі готові здати акаунт Facebook в оренду. Така опція є альтернативою покупки з тією різницею, що права на профіль у Фейсбук передаються на певний час. Вартість такої послуги також буде нижче.

Читайте також:
Використання безпечного протоколу https для входу на Facebook

Де купити аккаунт Фейсбук

Головне питання в тому, де купити акк, щоб уникнути шахрайських дій і отримати якісний профіль. Нижче розглянемо кілька сервісів.

Buy-accs

Однією з найбільш зручних майданчиків, де можна купити аккаунт Фейсбук, є buy-accs(точка)ru. Тут же продаються профілі інших користувачів, таких як ВК, Instagram та інших. Для покупки зробіть наступні кроки:

 • увійдіть на сайт;
 • тисніть на кнопку Ціни та наявність;

Аккаунт Фейсбук купити, продати, здати в оренду старий акк

 • перейдіть в розділ Розкручені і Купити.

Аккаунт Фейсбук купити, продати, здати в оренду старий акк

Далі залишається вибрати один з доступних варіантів і провести операцію. Після переказу грошей покупець отримує дані для входу.

Відгуки:

 • «Давно придивлявся до сервісів, де можна купити аккаунт Фейсбук. Майданчик buy-accs.ru сподобалася зручністю оформлення, великим вибором і швидкої відправкою даних. Учасники угоди захищені сервісом і в разі обману гарантується повернення коштів». Ілля, 33 роки.
 • «Угода на buy-accs.ru пройшла дуже швидко. Давно хотів купити готовий акк в Fb, адже робити його з нуля не було часу. Тут вибрав підходящий варіант, уточнив ряд моментів за кількістю друзів і наповнення, а після зробив покупку. Всім задоволений». Станіслав, 25 років.

Accsmarket

Продаж профілів Фейсбук ведеться ще на одному сервісі — accsmarket(крапка)com/ru/catalog/facebook. Після переходу за посиланням можна переглянути список доступних записів, їх особливості та вартість. Оплата проходить протягом п’яти хвилин, після чого можна користуватися отриманими даними.

Аккаунт Фейсбук купити, продати, здати в оренду старий акк

Перед проведенням операції бажано вивчити правила сервісу та особливості користування купленим профілем. У разі спаму, залишення негативних відгуків про сервісі або образі представників техпідтримки можна нарватися на блокування.

Відгуки:

 • «Нормальний сервіс. Правда, хотілося б більше вибору варіантів. В іншому все легко і швидко. Операція проходить протягом декількох хвилин. При цьому можна бути впевненим у чесності та отримання адекватного облікового запису». Олександр, 23 роки.
 • «Все просто і доступно. Часто користуюся майданчиком, коли потрібно купити профіль в Facebook для бізнесу». Ганна, 33 роки.
Читайте також:
Як обмежити доступ до профілю, публікацій та фотографій на Facebook

В Інтернеті можна знайти й інші сервіси, де можна купити або отримати в оренду акаунт Фейсбук. До найбільш популярним відноситься accounts-store.com, garantmarket.net та інші майданчики. Всі вони працюють за одним принципом, але відрізняються правилами, особливістю оформлення угоди і вибором.

Аккаунт Фейсбук купити, продати, здати в оренду старий акк

Підсумки

Взяти в оренду або купити профіль Facebook не становить праці. Такий інструмент дозволяє вирішити ряд проблем з розвитком бізнесу або отриманням сторінки для реалізації інших цілей. Головне — бути уважним у цьому питанні і діяти без поспіху. До вчинення правочину важливо уважно вивчити відгуки і відразу визначитися, який саме профіль необхідний. Мінус в тому, що спеціальні сервіси беруть комісію за роботу. Вона стягується за посередництво і гарантію чесності угоди. При цьому учасники захищені від шахрайства.

Моя довідка - Корисні поради