7 дій, які допоможуть підвищити безпеку облікового запису Facebook

Наслідки захоплення облікового запису на Facebook можуть бути плачевні. Ображені друзі, публікація особистих фотографій і вкрадені персональні дані – це справжній катаклізм.

Дотримання всього 7 правил допоможе уникнути цих проблем:

 1. Виберіть надійний пароль: Використовуйте комбінацію з не менш шести цифр, букв і розділових знаків (наприклад ! і &);
 2. Подбай про безпеку вашого облікового запису електронної пошти;
 3. Пам’ятайте про вихід із Facebook у разі використання загальнодоступного комп’ютера;
 4. Використовуйте антивірусне програмне забезпечення на вашому комп’ютері;
 5. Додайте контрольне запитання для свого облікового запису;
 6. Використовуйте додаткові функції безпеки;
 7. Подумайте, перш ніж що-небудь натиснути або скачати.

Як я можу захистити свій аккаунт

 • Подумайте, перш ніж натиснути. Ніколи не переходити за підозрілими посиланнями, навіть якщо вони були відправлені від людини або компанії, яких ви знаєте. Це стосується і посилань, що передаються на Facebook (наприклад, в чаті або в постах) і посилань в повідомленнях електронної пошти. Якщо ваш друг випадково натискає на спам, він може бути відправлений для всіх його друзів на Facebook. Якщо ви побачите запит на повторне введення пароля Facebook (наприклад, під час зміни налаштувань облікового запису), переконайтеся, що ваш сайт містить фразу facebook.com/ в URL-адресі.
 • Якщо ви не знаєте, що це таке, не вставляйте в адресний рядок браузера. Вставка невідомого тексту в адресному рядку, може призвести до створення з вашого облікового запису подій і сторінок, а також до розсилці спаму в іншій формі.
 • Виберіть унікальний, надійний пароль. Використовуйте комбінації принаймні з шести букв, цифр і знаків пунктуації. Не використовуйте слова, які можна знайти в словнику. У разі сумнівів, ми рекомендуємо вам змінити пароль. Ви можете скинути пароль на сторінці Налаштування облікового запису, доступною з розкривного менюв верхній частині кожної сторінки на Facebook.
 • Ніколи не повідомляйте свій логін і пароль. Ніколи не повідомляйте свої дані для входу в систему (наприклад, адресу електронної пошти та пароль), незалежно від причини. Особи, сторінки або групи звертаються до Вас з проханням надати дані для входу в обмін на знижки (наприклад, безкоштовні фішки), не заслуговують довіри. Речення цього типу розсилаються зловмисниками і несумісні з Умови, чинним в Facebook.
 • Входите тільки на веб-сайті www.facebook.com. Деякі шахраї створюють фальшиві сайти, які імітують сторінку входу на Facebook. Пам’ятайте про перевірку інтернет-адреси (URL) перед введенням реєстраційних даних. Якщо ви сумніваєтеся, завжди можна набрати в браузері «facebook.com» і перейти на офіційний сайт Facebook.
 • Оновіть свій браузер. Останні версії браузерів Firefox і Internet Explorer мають вбудовані засоби забезпечення безпеки, наприклад, попередження про підозрілий веб-сайті.
 • Використовуйте антивірусні програми для того, щоб захистити себе від вірусів і шкідливих програм.
Читайте також:
Реєстрація на Facebook: як зареєструватися в Фейсбук російською
Моя довідка - Корисні поради