Як зрозуміти, що тебе заблокували в Телеграме і що робити

Маса функцій Телеграм націлена на те, щоб забезпечити не тільки конфіденційність та анонімність, але і комфортне спілкування.

Раніше ми розповіли про Політику конфіденційності в Telegram, а сьогодні торкнемося функцію «чорного списку», яка дозволяє відгородитися від деяких користувачів.

«Чорний список» в Телеграм: 3 ознаки, що ви в нього догодили

Є 3 головні ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви потрапили в чорний список Телеграм:

  1. Ви перестали бачити аватарку співрозмовника;
  2. Його статус змінився на розмиті значення: «був(а) в мережі нещодавно» або «був у мережі дуже давно»;
  3. Ваші повідомлення дуже довго висять непрочитаними (з однією «пташкою»).

Як зрозуміти, що тебе заблокували в Телеграме і що робитиОзнаки, що вас заблокували: десктоп і мобільна версія Telegram
Як зрозуміти, що тебе заблокували в Телеграме і що робитиФішка від Телегіда: Якщо користувач вас розблокує, він все одно не отримає надіслані вами раніше повідомлення, навіть якщо поряд з ними з’явиться статус «прочитано» (дві пташки»).

Що робити, якщо ви все-таки потрапили в НС: рекомендації

Повідомлень про те, що вас заблокували, не передбачено.

Однак якщо всі ознаки говорять про те, що ви в чорному списку, а вам все ж потрібно достукатися до користувача — у вас є два варіанти:

  1. Можна написати людині з другого облікового запису (для цього доведеться реєструвати обліковий запис на іншу СІМ-картку);
  2. Згадайте: можливо, ви були в якомусь груповому чаті. Зайдіть до нього і напишіть повідомлення із зазначенням юзернейма користувача («@username») — і він його побачить!

І наостанок трохи рекомендацій від Капітана Очевидність Телегід: не порушуйте правила ввічливості у Telegram, щоб ніколи не потрапляти в чорні списки! ?

Моя довідка - Корисні поради