Як встановити Телеграм на комп’ютер

У цього месенджера десктопна версія не менш зручна, ніж мобільний, і функціонал, також, є повний. Як встановити Телеграм на комп’ютер з ОС Windows і Mac? Нижче ми наведемо інструкції для цих операційних систем, а також розповімо, як увійти в Web-версію програми.

Як встановити Телеграм

Як ви знаєте, епопея зі спробами блокування цього месенджера на території нашої країни триває досі. Є, правда, прогрес: встановити Телеграм на комп можна в Google Play і App Store — вільно і без “танців з бубнами”.

А ще у мережі з’явився повний дубль оф. сайту з усіма посиланнями на скачування, технічною інформацією, FAQом та ін.

Подальші інструкції, як встановити на ноутбук Телеграм, ми наводимо з урахуванням використання саме цього сервісу. Він безпечний і з нього абсолютно точно скачується офіційне додаток месенджера. Але також ви можете скористатися і оф. сайтом. Тільки в цьому випадку доведеться забезпечити вихід в інтернет через браузер або програму, використовують VPN, наприклад, ви можете встановити розширення ZenMate.

На Windows

Інструкція, як встановити Telegram на комп’ютер з Windows дуже проста:

 1. Відкрийте сайт, з якого ми будемо виробляти завантаження програми.
 2. Посередині ви побачите кнопку “Telegram для Windows”. Натисніть на неї.Як встановити Телеграм на компютер
 3. Поверх сторінки відкриється невелике вікно. Тут потрібно визначити місце, куди буде збережений інсталяційний файл.* Визначаємо і тиснемо на “Зберегти”.
 4. По закінченню скачування в розділі “Завантаження” браузера з’явиться відповідне повідомлення. Запускаємо exe-шник прямо з цього розділу, щоб безкоштовно встановити Телеграм на комп’ютер.
 5. Тиснемо на Запустити → Ок (вибір мови) → Далі → Далі (встановити значок на раб. столі) → Встановити.Як встановити Телеграм на компютерЯк встановити Телеграм на компютер
 6. Чекаємо закінчення розпакування файлів і тиснемо на “Завершити”.Як встановити Телеграм на компютер
 7. Відкриється вікно програми. Тут натискаємо на “Start messaging”.Як встановити Телеграм на компютер
 8. У наступному вікні натискаємо на “Продовжити російською” і проходимо авторизацію — вводимо номер телефону, а потім код підтвердження, який прийде в мобільну версію месенджера, в чат під назвою “Telegram”.Як встановити Телеграм на компютер
Читайте також:
Чарівні куби для злому Telegram

На цьому все. Як бачите, встановити Телеграми на комп’ютер російською мовою зовсім не складно.

*Якщо ви використовуєте дублюючий сайт, то за замовчуванням буде зазначено останнє місце, куди ви зберігали інші завантаження. А якщо встановити Телеграм на комп’ютер з оф. сайту, exe-шник швидше за все буде запропоновано зберегти на диск C, в Program Files.

Детальна інструкція установка Телеграм для ноутбука тут.

На Mac

Сьогодні установка цього месенджера на комп’ютери Mac значно спростилася. Ми можемо зробити це легко і швидко, як і на Windows. Завантаження можна починати як з оф. сайту, так і з його дубля, про який йшлося на початку статті. Також ви можете зразу відкрити App Store і знайти програму там (за назвою).

Як завантажити і підключити Телеграм на комп’ютері з Mac OS:

 1. Знаходимо потрібну версію програми в одному з зазначених сервісів і тиснемо на “Встановити”.
 2. По закінченню завантаження внизу екрана з’явиться іконка месенджера. Подвійним клацанням відкрийте програму.
 3. У віконці, що з’явилося, натисніть “Start messaging”.
 4. Тепер на “Продовжити російською”.
 5. Введіть свій номер телефону, натисніть “Далі” і відкрийте месенджер на смартфоні.
 6. Код, який прийшов в мобільну версію програми, впишіть у вікно на екрані комп’ютера.

Ви змогли встановити Телеграм онлайн на комп’ютер. Приблизно півтори секунди знадобиться системі на синхронізацію з мобільним додатком. Далі можна приступати до спілкування.

Що робити, якщо не встановлюється Телеграм на комп?

Якщо ви не натиснули на “Продовжити російською”

Якщо в процесі установки не натиснути на “Продовжити російською”, програма запуститься з англійською мовою. Як налаштувати Телеграм на комп’ютері після установки:

 1. В месенджері натисніть на кнопку “Меню”, а потім на “Settings”.
 2. В цьому розділі виберіть “Language”.
 3. У списку знайдіть “Російський” — поставте позначку на цей пункт і натисніть “Ок”.
Читайте також:
Як встановити Телеграм на комп'ютер і телефон

Після цього програма перезавантажити і відкриється вже російською мовою.

Про веб-версії Телеграм

Якщо установка Telegram Messenger на комп’ютер з якоїсь причини неможлива, ви можете використовувати його браузерну (веб) версію. Її офіційний варіант знаходиться за цим посиланням. Користуватися дуже просто:

 1. Переходимо по посиланню. Відкриється сторінка авторизації.
 2. Вказуємо країну і свій номер телефону (до якого прив’язаний профіль Телеграм).Як встановити Телеграм на компютер
 3. Тиснемо на “Next”, потім “Ok”.
 4. Відкриваємо цей месенджер на смартфоні і шукаємо у списку технічний чат. Він називається “Telegtam”.
 5. В технічному чаті ви побачите нове повідомлення — воно містить перевірочний код. Вводимо цей код у форму в веб-версії месенджера.Як встановити Телеграм на компютер

Після того, як ви все зробите, у вікні браузера відобразиться спрощена версія Телеграм — зі списком контактів і всією історією листувань. Налаштування доступні не всі, а можливості встановити російську мову немає. Однак спілкуватися вам це не завадить.

Зверніть увагу: офіційний сайт Телеграм досі заблокований на території Росії, тому наведена вище посилання просто так не відкриється. Вам потрібно використовувати або браузер з включеним VPN (наприклад, Opera), або будь-який софт, який забезпечує доступ до інтернету через VPN.

Як бачите, проблема “чи можна встановити Телеграм на комп’ютер і як це зробити” розв’язується дуже просто: якщо не хочеться возитися з VPN, просто скористайтесь дублюючим сервісом, посилання на який є в цій статті.

Моя довідка - Корисні поради