Як у Телеграмі знайти чат: працюємо з пошуком

Як у Телеграмі знайти чат, знають не всі – процес складний, особливо для новачка. Докладно розглянемо доступні можливості і розберемося, як працюють пошукові алгоритми в цьому випадку. Огляд буде корисним і досвідченим користувачам – відкриємо деякі секрети!

Доступні варіанти

Зверніть увагу: в огляді мова піде про групових бесідах, створюваних користувачами. Це не канали, а звичайна листування, розрахована на кілька сотень людей.

Чому шукати чати в Телеграме може бути складно? Справа у правилах роботи алгоритмів видачі – якщо ви не знаєте точного назви бесіди, напишете тільки ключове слово в пошуковий рядок. Система видасть приблизно схожі результати – серед десятка посилань будуть не тільки групи, але і канали з ботами. Не зовсім підходящий варіант.

Пошук

Якщо ви знаєте назву групи – для вас не існує питання, як знайти чат в Телеграм:

  • Відкрийте месенджер;
  • Впишіть назву в пошуковий рядок нагорі;

Як у Телеграмі знайти чат: працюємо з пошуком

  • Натисніть на кнопку введення;
  • Відкрийте потрібний результат видачі і тисніть «Приєднатися».

Як у Телеграмі знайти чат: працюємо з пошуком

Готово! Інструкція застосовується в ситуаціях з публічними групами. Що робити, якщо ви хочете приєднатися до приватного спільноти? Результати пошуку його не знайти, ніяких обхідних шляхів не існує.

Посилання

Варіант один – необхідно знайти посилання на чат в Телеграмі, їй може поділитися один з учасників співтовариства, в яке ви прагнете вступити. Зверніть увагу: користувач повинен володіти відповідними правами, які видаються адміністратором/творцем.

Процес вступу простий – достатньо перейти по ссилочку, яку повідомленням надішле зацікавлений контакт. Готово, ви автоматично приєднаєтеся до бесіди.

Що робити тим, хто не знає точної назви публічної групи та не отримував посилання на «таємне суспільство»? Знайти прихований чат в Телеграмі не вийде, це питання можна закрити. А ось відкриті діалоги можна пошукати – задіємо всі доступні інструменти!

Скористайтеся каталогами

  • В інтернеті маса спеціальних тематичних добірок, розділених на категорії;
  • Додатковим інструментом можуть стати сервіси аналітики – наприклад, Tgstat.ru. Тут представлені рейтинги – але за темами, тому можна знайти цікавий контент.
  • До речі, на нашому сайті ви можете знайти каталог каналів Телеграм.

На жаль, повного каталогу не існує – це пов’язано з тим, що будь-яка група може з публічної стати приватною у момент, тому вносити всі дані в базу немає сенсу.

Якщо вам вдалося відшукати цікаве співтовариство, скористайтеся інструкцією «Як знайти чат в Телеграмі за назвою», наведеної вище. Просто відкрийте месенджер і дотримуйтесь описаного алгоритму.

Введіть ключове слово

Ключове слово – це запит, який вас цікавить, відображає інтереси. Можна скористатися пошуковим сервісом від Google – не дивуйтеся:

  • Відкрийте будь-який браузер, перейдіть в пошуковик Гугла;
  • Введіть в рядок пошуку запит «site:t.me приклад -joinchat»;

Як у Телеграмі знайти чат: працюємо з пошуком

  • Лапки не використовуються, замість слова «Приклад» має стояти ваш запит.

Як у Телеграмі знайти чат: працюємо з пошуком

Це прекрасний відповідь на питання, як шукати чати в Телеграмі – але можна зіткнутися з певними підводними каменями. За деяким джерелам буде величезна видача, по іншим – ніякої. Тому розраховувати тільки на цей спосіб не варто.

Ще кілька слів про те, як знайти чат в Телеграмі за посиланням – якщо це публічне співтовариство, перехід здійснюється з каталогу. Достатньо просто клікнути, ніяких додаткових дій не потрібно (група не закрита від сторонніх користувачів).

Ви навчилися шукати чати в Телеграмі на Айфоне/Андроїд і комп’ютері: невелика хитрість наостанок. Якщо хочете скористатися стандартним методом і вбиваєте ключове слово в рядок пошуку месенджера, додайте до нього «чат». Як правило, воно фігурує в назві тематичних співтовариств.

Тепер пошук чатів в Телеграмі значно спрощується – у ваших руках перевірені інструменти, дієві і робочі! Зберігайте статтю в закладки, щоб не втратити корисні поради і знайти бесіди, які відповідають запитам і інтересам.

Моя довідка - Корисні поради