Як слухати музику в Telegram: топ-3 способу

Telegram можна використовувати як повноцінний аудиоисточник: крім музичних каналів, засіяні збірками різноманітних треків, є спеціальні боти, які будуть підбирати аудіозапису за вашим запитам. Продовжуючи розкривати фішки месенджера, сьогодні ми розповімо про різні способи слухати музику в Телеграм.

Технічні нюанси медіаплеєра Telegram

Повноцінна можливість слухати музику в Телеграм з’явилася в оновленні 4.4. Для того щоб показати зручність нового інтерфейсу, розробники запустили музичний канал @cctracks, на якому розмістили 12 записів. Канал був створений виключно для демонстрації апгрейда — єдині пости датуються 9 і 10 жовтня 2017 року.

Як слухати музику в Telegram: топ 3 способуМузичний канал в Телеграм від розробників: був створений тільки для демонстрації нової фічі

Нововведення справило ефект вибуху бомби, особливо враховуючи той факт, що саме тоді у другому дітище Павла Дурова — ВКонтакте — слухати аудіозаписи у фоновому режимі понад однієї години стало платним.

» Цікавинки від Телегіда: напевно багато хто бачив фотографію Павла Дурова, демонструє середній палець на камеру на адресу бажав викупити ВКонтакте мейл.ру, але не всі знають, що за нього Дуров потрапив у вкрай незвичайний рейтинг Forbes.

Перш ніж почати слухати музику в Телеграм, її потрібно завантажити: це правило актуально для настільної і iOS-версію месенджера. Варто натиснути на стрілочку для завантаження, дочекатися її закінчення і включити аудіозапис.

Як слухати музику в Telegram: топ 3 способуТиснемо на стрілку, щоб завантажити музику в Telegram iOS

Як слухати музику в Telegram: топ 3 способуТиснемо на стрілку, щоб завантажити музику в Telegram Desktop

У мобільній версії Телеграм для Android можна відразу почати слухати трек — завантаження почнеться у фоновому режимі.

Як слухати музику в Telegram: топ 3 способуУ Телеграм для Андроїд не обов’язково чекати повної завантаження треку, щоб почати його слухати

Створення плейлиста всередині месенджера

Щоб подивитися поточний плейлист, у версії Telegram для комп’ютерів слід навести вказівник на назву треку програється зверху діалогового вікна. Ви побачите список всіх завантажених аудіозаписів у відкритому чаті.

Як слухати музику в Telegram: топ 3 способуНаведіть вказівник на назву треку на верхній панелі месенджера, щоб відобразився поточний плейлист з аудіозаписів в чаті

З мобільної версії перегляд плейлиста відкривається після натискання на назву аудіофайлу.

Як слухати музику в Telegram: топ 3 способуУправляйте видом плейлиста — проведіть пальцем уздовж переліку треків для відкриття повного списку

Ви можете створити власний плейлист.

Всі аудіофайли (крім голосових повідомлень) одного чату автоматично додаються в єдиний список, звідси випливає головне правило: один чат — один плейлист.

Спосіб №1

Завантажити у «Вибране» (чат з самим собою) аудіофайли зі смартфона або комп’ютера. Реалізувати це можна через іконку скріпки і вибравши відповідний пункт; в настільній версії це також можливо через перетягування файлу в діалогове вікно.

Таким чином у вас буде повноцінний плейлист, який можна слухати в будь-який час і навіть без доступу до інтернету (головне — не забути скачати запису, щоб вони додалися в кеш).

Спосіб №2 (актуальний тільки для Android)

Сформувати свій плейлист можна з мобільної версії месенджера, зберігаючи знайдені на просторах Telegram аудіофайли в «Музику». У такому разі вони також автоматично зберігаються в кеш і з’являються у вбудованому плеєрі.

» Телегід рекомендує: дізнайтеся про те, куди Telegram зберігає файли.

Що потрібно зробити:

  • З мобільної версії слід натиснути на три точки в правому кутку поля сподобалася аудіозаписи і вибрати пункт «Зберегти в музику».
  • Перейти в «Вибране», натиснути на скріпку і вибрати пункт «Музика». Тут ви знайдете збережені аудіо, які можна надіслати в так звану «листування з самим собою», сформувавши власний список пісень.

Як слухати музику в Telegram: топ 3 способуМожливість додати треки в «Музику», щоб слухати їх через вбудований плеєр, доступна тільки для Телеграм на Андроїд

Після цих маніпуляцій у «Вибраному» у вас буде своя аудіотека, доступна способом, докладно описаному в попередньому розділі — при натисканні на назву аудіофайлу чи наведенні на нього в десктоп версії Telegram.

В настільній версії є окремий пункт редагування гучності, а також іконка для повторення аудіозаписи.

Як слухати музику в Telegram: топ 3 способуРегулюйте гучність і повторення музики в Телеграм Десктоп

Єдиним способом упорядкувати аудіозаписи є додавання хештегов. Надсилайте одну або кілька аудіозаписів, додаючи хештег, щоб швидко знаходити необхідні записи через пошук.

Як слухати музику в Telegram: топ 3 способуВідправляючи трек в Телеграм, введіть в якості підпису хештег

Натискайте на хештег або вводите його безпосередньо в пошук для відображення релевантних результатів.

Як слухати музику в Telegram: топ 3 способуВводите в свій пошук хештег, щоб відобразити всі результати, в яких він згадується

Як скачати музику з Телеграм

З месенджера можна зберігати звукові файли і під зовнішнє файлове сховище — смартфон (тільки для Android) або комп’ютер. У першому випадку актуальний спосіб, наведений у пункті вище — збереження в розділ «Музика» через так зване меню «трьох точок».

У випадку з настільною версією також не виникає ніяких труднощів: достатньо клікнути правою кнопкою на треку, натиснути на «Зберегти аудіофайл як…» і вибрати папку.

Як слухати музику в Telegram: топ 3 способуСкачати музику з Телеграм на комп’ютер максимально просто: в контекстному меню вибираємо відповідний пункт і завантажуємо треки на ПК

Боти з музикою в Телеграм

  • @vkmusic_bot

Зручним і в цілому є універсальним Телеграм бот для музики з ВКонтакте @vkmusic_bot. Основна його перевага полягає в тому, що він вбудований.

» Телегід рекомендує: дізнайтеся про вбудованих чат-ботах.

Власне, суть передає слово «вбудований» — щоб знайти музику за допомогою цього бота, його не потрібно окремо шукати і починати з ним чат: досить у будь-якому чаті написати @vkmusic_bot, а потім через пробіл назва виконавця або пісні, щоб бот знайшов потрібні аудіофайли.

Як слухати музику в Telegram: топ 3 способуВведіть у будь-якому чаті «@» і назва аудіозаписи, щоб почати слухати музику в Телеграм в цьому ж діалозі!

  • @muzikrobot

Нехитрий бот, містить відносно невеликий каталог каналів з музикою в Телеграм, відсортованих по виконавцям. У свою чергу, канали діляться на підгрупи з музичним жанрам.

На каналах можна знайти досить багато треків обраного виконавця і розбиття по альбомах.

Як слухати музику в Telegram: топ 3 способуЦей музичний бот для Телеграм зручний сортуванням, але похвалитися великим вибором не може

  • @rrecordbot

Бот пропонує 33 радіостанції на будь-який смак. Вибирайте, що цікавить, переходьте на відповідний стрім і насолоджуйтеся нон-стоп потоком музики!

Як слухати музику в Telegram: топ 3 способуЩе одна прикольна можливість слухати радіо в Телеграм!

  • @radiobot

Крутий і оригінальний музичний бот, що дозволяє слухати записи радіоефірів по всьому світу. Підтримуються радіостанції з 9 країн, зокрема з Росії, Великобританії, України, Італії та Німеччини. Можна завантажити не тільки свіжі записи, але і однорічної давнини.

Тимчасові категорії дуже деталізовані: ефіри розбиваються погодинно. Одна година — одна запис, яку можна завантажити і потім слухати. Можна зберігати вибране і вибрати бітрейт аудіо.

Ось як виглядає початок роботи з ботом у разі вибору радіостанції з Великобританії — «BBC Radio 1»:

Як слухати музику в Telegram: топ 3 способуДотримуйтесь інструкцій бота і будьте уважні — дуже багато параметрів

  • @YaMelodyBot

Цікава заміна Shazam від Яндекса. Цей бот для музики в Телеграм розпізнає треки і потім відправляє посилання для їх прослуховування. Достатньо записати 5-10 секунд цікавить пісні і бот здійснить пошук по базі, яка містить мільйони аудіофайлів.

Як слухати музику в Telegram: топ 3 способуНавіть пошук музики можна зробити в Телеграм — запишіть і відправте боту войс з шматочком запису, щоб він знайшов відповідні результати

Мабуть, на цьому можна закінчити огляд головних аудиофункций Telegram. Слухайте музику, створюйте свої плейлисти, використовуйте зручних ботів і отримуйте максимум задоволення від використання месенджера!

Читайте також:
Як зрозуміти, що тебе заблокували в Телеграме і що робити
Моя довідка - Корисні поради