Відновити Telegram: що робити, якщо ви втратили аккаунт, контакти або листування

Від випадкових помилок, на жаль, ніхто не застрахований. Це відноситься і до роботи з додатками. Телеграм дозволяє виправити деякі з помилок, допущених з необережності чи неуважності. Якщо ви видалили контакти або листування, є варіант їх відновити, аккаунт — ні. Розглянемо все по порядку.

Чи можна відновити обліковий запис Телеграм

Якщо ви з якоїсь причини видалили свою учетку, а згодом передумали, у нас погані новини: відновити її не вийде.

Технологія деактивації аккаунта в Телеграм влаштована так, що після підтвердження видалення знищуються всі дані, так чи інакше пов’язані з профілем. Це означає, що стираються всі історії бесід, підписки на канали, чати, список контактів і, саме сумне, колекція стікерів.

» Телегід рекомендує: читайте наш детальний гайд по створенню стікерів і масок в Телеграм.

Функції відновлення не передбачено. Ваш акаунт не буде перебувати у будь-яких резервних сховищах. Повернути віддалений профіль технічно неможливо, тому якщо хтось буде стверджувати, що може відновити обліковий запис за круглу суму — ні в якому разі не погоджуйтеся.

Не поспішайте з видаленням облікового запису. Якщо ж профіль вже видалений, єдине, що можна зробити — створити.

Як відновити листування в Телеграм

Офіційних засобів для того, щоб знову побачити віддалену листування, немає. Але можна вирішити це питання по-іншому. Ви можете попросити вашого співрозмовника переслати вам необхідні повідомлення або зробити скріншоти.

Такий метод застосуємо тільки до звичайних бесід. З секретними чатами ця хитрість може не спрацювати, якщо встановлений таймер на самознищення повідомлень.

У пошуках способу відновити листування в Телеграм ви можете наткнутися на різні програми. Ще раз повторимо — офіційних інструментів для повернення віддаленої листування не існує. Все, що вам запропонують, виявиться шахрайством, в результаті якого ви залишитеся і без історії повідомлень і без запису.

Відновити Telegram: що робити, якщо ви втратили аккаунт, контакти або листуванняБудьте уважні: не погоджуйтеся на сумнівні пропозиції відновити листування або акаунт у Телеграм — це технічно неможливо

Як відновити видалені контакти в Телеграм

Таку втрату Telegram дозволяє повернути без проблем. Для цього є цілком певна послідовність дій. Ось що потрібно зробити, якщо ви знаєте номер телефону людини, якого хочете відновити у списку контактів:

Мобільна версія Телеграм (iOS і Android):

  1. Заходимо в головне меню;
  2. Тапа «Контакти»;
  3. Через іконку «+» додаємо номер телефону, ім’я та прізвище.

Десктоп-версія (Windows і macOS):

  1. Головне меню;
  2. Пункт «Контакти»;
  3. Натискаємо «Додати контакт» і вводимо відповідні дані.

Якщо користувача немає номера телефону, можна скористатися юзернеймом (@username). Просто введіть його в основне поле пошуку, і можна починати бесіду.

Єдина можлива складність — ваш співрозмовник може змінити свій юзернейм, поки ви не спілкувалися. В цьому випадку знайти його буде неможливо, якщо тільки у вас немає спільних знайомих.

Telegram дозволяє користувачам розпоряджатися власними даними як завгодно, але відновити обліковий запис і історію листування неможливо. І зроблено це задля дотримання безпеки.

Моя довідка - Корисні поради