Telegram стежить за вами під час дзвінків?

Шквал засуджень і негативу полетів на адресу Burger King після оприлюднення інформації про стеження компанії за екранами смартфонів користувачів за допомогою свого мобільного додатку.

До обстрілу тапками приєднався і гаряче улюблений Telegram-спільнотою Роскомнадзор, спробувавши продемонструвати дотепність баянистой шутеечкой на своїй офіційній сторінці ВК і надіславши офіційний запит з метою отримання роз’яснень від Burger King.

Служба, яка виступає за повний доступ до конфіденційної інформації користувачів, почала пресувати побратима по інтересам — мабуть, щоб не втрачати статус монополіста в області запуску рук в усі особисті засіки користувачів.

Втім, мова не про це.

Burger King пояснив механіку дії горезвісного сервісу AppSee, робота якого, до речі, повністю підпадає під регламент про захист призначених для користувача даних GDPR:

«Ця система не має нічого спільного зі збором персональних даних, більш того, ні ми, ні фахівці AppSee не бачать персональних даних (вони приходять на сервер в знеособленому вигляді)».

І крім того, що весь цей хайп — не більш ніж роздутий пухир, Telegram теж збирає ваші особисті дані. І робить це тихо, без миготливих лампочок і фанфар.

Як так?

Кожен раз, коли ви здійснюєте дзвінок у Telegram, нейронна мережа вивчає одержувану зворотний зв’язок між вами і вашим пристроєм. Звичайно, штучного інтелекту Telegram немає доступу безпосередньо до вмісту розмови, але він отримує і аналізує ваші дані, такі як швидкість мережі, час пінгу, відсоток втрати пакетів і так далі.

На підставі зібраної інформації відбувається поліпшення якості зв’язку для конкретного пристрою і мережі. Саме з цієї причини в Telegram наскільки чистий звук і рідкісні випадки обривів.

Що зараз потрібно для підняття хвилі жовтого хайпи? Відкрити офіційну документацію Telegram, переконатися, що там справді про це є інформація, а далі обрізати її до «Telegram стежить за нами під час дзвінків».

Не дякуйте.

Моя довідка - Корисні поради