Telegram Passport: тестується перший TON-сервіс

В процесі тестування перший сервіс для блокчейн-платформи TON — Telegram Passport. Його основне призначення — стати ідентифікаційним центром для екосистеми.

Одноразової завантаження документів в Telegram буде достатньо, щоб використовувати їх в інших TON-сервісах і на партнерських ресурсах.

Впровадження Telegram Passport позбавляє криптовалютные транзакції повної анонімності всередині платформи, що дозволить дотримуватися правило KYC («знай свого клієнта») і сприяти боротьбі з відмиванням грошей.

Однак особисті дані будуть надійно захищені: документи будуть зберігатися в зашифрованому вигляді, а ключ буде відомий лише власнику. Доступ до сервісу вже отримала компанія Qiwi.

Інформація про розробку Telegram Passport розходиться по інтернету як гарячі пиріжки, причому вона надійшла від вже звичних «джерел, близьких до Telegram».

Насправді цей сервіс та всі його функції були описані як в White Paper, так і в скороченому довідковому посібнику. Раніше ми перекладали цей документ: перша частина , друга частина. Рекомендуємо прочитати, щоб знати про те, чого очікувати від TON.

Читайте також:
Як додати бота в Телеграмі для подальшого використання
Моя довідка - Корисні поради