Скільки коштує реклама в Telegram?

Сьогодні ми торкнемося однозначно гарячий питання: вартість реклами в Телеграм. Видання Rusbase випустило матеріал на гостру тему: скільки грошей піднімають власники каналів в Телеграм за рекламні пости. Телегід вирішив більш детально розібратися в топіку, а саме: з’ясувати, скільки коштує реклама у каналів-лідерів різних категорій.

Для цього ми використовували дані TGStat.ru: визначили перелік тематичних категорій і вибрали в кожній лідируючі співтовариства за кількістю передплатників. А далі все просто — з’ясували, за яку суму вони готові продати рекламу в своєму дітище.

»» Хочете купувати рекламу на великих каналах дешево? Або швидко продавати свою? Використовуйте робота Гену — помічника швидкої купівлі/продажу реклами та каналів Телеграм, а також просунуту рекламну біржу TGRM.

Важлива примітка: вибір каналів був зроблений за кількістю передплатників, а не за охопленням їх публікацій, тому ви можете зустріти в Телеграм спільноти з більш високою ціною за рекламний пост, але меншою кількістю читачів.

Невеликий інсайд: необхідно враховувати, що з початку року вартість реклами в Телеграм в цілому не змінилася, однак деякі власники спільнот помірно знизили прайс.

Настав час заглянути в гаманець найбільших Telegram-співтовариств:

  • Цілком непогано бути блогером, а особливо тоді, коли за один пост тобі платять 150 000 рублів! Саме така вартість реклами в Іллі Варламова.
  • На хвилі криптохайпа в Telegram з’явилося практично півтори тисячі співтовариств про кріптовалюти — це одна з найпопулярніших категорій в месенджері. І краще всього скористатися цим ажіотажем змогла команда маркетологів «10 доларів Баффета», щоправда, не без допомоги солідного рекламного бюджету. Щоб розміститися у цих хлопців, готуйтеся викласти 150 000 рублів.

» Телегід рекомендує: дізнайтеся про головні тренди Телеграм в нашому матеріалі «ERR-статистика: аналізуємо тренди та інтереси Telegram-спільноти».

  • «Сталингулаг» очолює категорію «Політика». На соковитому і гострому каналі 300 000 активних читачів, а вартість реклами складає 150 000 рублів (збіг чи змова небожителів?).
  • Трохи менше вдарить по кишені пост «Трансформаторі»: 130 000 рублів коштує розміщення реклами в співтоваристві Дмитра Портнягина, знає толк в бізнес-сфері.
  • MDK увірвався в топ категорії «Гумор» і міцно там влаштувався на першій позиції. 30 000 рублів — і ваш рекламний пост буде опублікований.
  • В 30 000 рублів оцінили одну публікацію та власники MASH. Однак у прайсі самобутнього новостника зустрічаються підводні камені: деколи вартість раптово збільшується.
  • Найбільший канал в Телеграм і самий крутий рекламний вартість: вартість реклами тут вимірюється в криптовалюте — 0,6-1 биткоин. «Free Telegram Proxy» — лідер категорії «Telegram», кількість абонентів якого на момент публікації матеріалу перевалила за мільйон. І це грандіозний ріст, особливо з урахуванням того, що співтовариству всього три місяці. Однак більша частина фоловерів (близько 70%) з Ірану.
Читайте також:
Як видалити повідомлення у Телеграмі у співрозмовника й у себе

Ми акцентували увагу на найбільш помітних каналах в Телеграм. Прикріплюємо повний список топ-каналів за спаданням вартості реклами.

Скільки коштує реклама в Telegram?Вартість реклами в Телеграм

P. S. Рахувати чужі гроші — не саме благородне заняття, так. Зате неймовірно затягує!

Моя довідка - Корисні поради