Що означають «галочки» в Telegram: пояснення і корисний лайфхак

У Telegram є безліч функцій, які забезпечують анонімність або побічно їй сприяють. Однією з таких є галочки, якими відзначаються надіслані вами повідомлення. Не дуже прикметна, на перший погляд, функція містить у собі велику користь.

Найочевидніше — ви можете бачити, що ваші повідомлення надіслано й прочитані співрозмовником. Галочки в Телеграм повідомляють вам про статус: одна означає, що меседж досяг хмарного сервера або пристрою одержувача, а дві — що він його прочитав.

Індикація поширюється не тільки на текстові повідомлення, але і на всі види пересилаються файлів: аудіо, відео, фото і стікери.

Як працює індикація в Телеграм

Отже, конкретизуємо:

  • Одна галочка означає, що повідомлення було відправлено.

Якщо мова про звичайних чатах, тоді одна галочка говорить про те, що повідомлення потрапило на хмару Телеграм, проте це не гарантує, що меседж досяг адресата. Наприклад, у вашого співрозмовника може бути вимкнений інтернет — тоді повідомлення буде перебувати в хмарному сховищі «висіти» з одного пташкою.

Якщо ж ви використовуєте секретні чати, то одна галочка означає, що меседж вже знаходиться на пристрої співрозмовника. Різниця пояснюється тим, що в секретних чатах відсутня ланка хмари між відправником і одержувачем.

Що означають «галочки» в Telegram: пояснення і корисний лайфхакГалочка в звичайному чаті означає, що ваше послання вже на хмарному сховищі Телеграм, але ще не прочитано

  • Дві галочки дадуть зрозуміти, що повідомлення відкрито.

Індикатор в Телеграм спрацьовує, коли одержувач відкриває діалогове вікно, де показуються останні повідомлення.

Що означають «галочки» в Telegram: пояснення і корисний лайфхакДві галочки — вхідне прочитано!

» Лайфхак від Телегіда: Нещодавно в Телеграм для Android з’явилася фіча попереднього перегляду повідомлень, реалізована раніше в версії месенджера для iOS і Telegram X: якщо довго натиснути на аватарку співрозмовника, з’явиться спливаюче вікно, в якому будуть видні останні входять.

Читайте також:
Що таке Телеграм: основні можливості і правила використання

Якщо ви так зробите, то зможете подивитися, що вам написав співрозмовник, при цьому у нього не буде відображатися статус «прочитано» — дві галочки не з’являться на відісланих повідомлень.

Що означають «галочки» в Telegram: пояснення і корисний лайфхакТепер ви знаєте як непомітно прочитати повідомлення в Телеграм. До речі, рекомендуємо і вам оцінити статтю про музику

Які ще бувають індикатори

Іноді відразу після відправлення повідомлення біля нього з’являється значок із зображенням годин. Він відображається, поки відбувається передача даних на сервер Телеграм або пристрій одержувача.

Якщо годинник «висять» занадто довго, в більшості випадків цього явища дві причини:

  • У вас проблеми з доступом до інтернету;
  • Є проблеми з підключенням на стороні самого Телеграм — збої в роботі месенджера рідко трапляються, однак і таке буває.

Достатньо написати ще комусь, щоб знайти «винуватця»: це проблеми при підключенні пристрою до інтернету або стався збій в Телеграм.

» Телегід рекомендує: дізнайтеся більше про децентралізованій системі серверів Телеграм, завдяки якій у месенджера дуже рідко трапляються обриви зв’язку.

У ранніх версіях Телеграм для ненадісланих послань використовували знак оклику, але останнім часом його не було видно.

Також користувачів цікавить галочка в Телеграм, яка знаходиться, наприклад, поруч з ім’ям Павла Дурова в його каналі. Вона підтверджує достовірність облікового запису.

Що означають «галочки» в Telegram: пояснення і корисний лайфхакСпеціальна позначка для верифікованих профілів Telegram

Як верифікувати акаунт у Телеграм

Такі галочки є в багатьох соціальних сервісах. Twitter, YouTube, ВКонтакте та інші підтверджують таким чином справжність сторінки або каналу. Це необхідно для боротьби з фейками.

Пройти верифікацію і отримати заповітну галочку, не будучи причетним до команди Телеграм, на жаль, поки не можна. Деякі великі інтернет-ЗМІ намагалися верифікувати їх канал через службу підтримки Telegram, але безуспішно.

Читайте також:
Telegram Passport: офіційне керівництво по використанню

І поки дістати галочку про перевіреності профілю ще не можна, залишається просто отримувати задоволення від зручності Телеграм! ?

Моя довідка - Корисні поради