Сергій Солонін: про підсумки заборони і приріст користувачів Telegram

В умовах блокування і супутнього фарсу популярність Telegram тільки зростає і буде зростати далі. З цим згоден основний акціонер Qiwi Сергій Солонін, який інвестував в ICO Telegram близько $17 млн. Він розповів про наслідки заборони месенджера, що йдуть врозріз з очікуваннями РКН і ФСБ.

«Я не дуже розумію, як Роскомнадзор може повністю його [Telegram] заблокувати. Дивно, що вони про це не думали раніше, так як все це було відомо», — один з риторичних запитань, лаконічно доповнює підсумки першого дня блокування, коли був втрачений рахунок постраждалих від дій цієї федеральної служби.

На противагу сміливим заявами глави РКН про те, що американські компанії повинні посприяти заборони Telegram на території Росії, Сергій Солонін озвучив думку, більш близьке до реальності:

«Залишається ще варіант блокування Telegram через Apple і Google, але я сумніваюся, що вони будуть допомагати Роскомнагляду у цій ситуації, за її абсурду. А також з-за того, що можуть виявитися такими рівно з тих же підстав».

Підкріплює це твердження також той факт, що неправомірність дій РКП була висвітлена в ООН. Представник Управління верховного комісара ООН з прав людини Руперт Колвілл назвав блокування Telegram виключно непропорційною реакцією уряду, що порушує стандарти дотримання прав людини.

Моя довідка - Корисні поради