Про платіжній системі Telegram

У червні минулого року Telegram запустив новий API з підтримкою платежів. З тих пір компанії можуть приймати оплату за товари і послуги прямо в месенджері.

Платіжна система Telegram та її вплив на популярність додатки

У червні минулого року Telegram запустив новий API з підтримкою платежів. З тих пір компанії можуть приймати оплату за товари і послуги прямо в месенджері.

На даний момент Telegram підтримує платежі з більш ніж 200 країн через наступних провайдерів платіжних сервісів: Stripe, Paymentwall, Yandex.Money, Sberbank, Payme, CLICK, Rave by Flutterwave.

Що це означає для аудиторії Telegram? Зручність і відсутність комісії додатки: месенджер не стягує ніяких додаткових комісійних — користувачі безпосередньо взаємодіють з платіжними сервісами, оплачуючи послуги за стандартним тарифом. Таким чином, різниця між купівлею всередині Telegram та в онлайн-магазинах компаній буде полягати тільки в зручності використання.

Що це означає для самого Telegram? Підвищення популярності і універсальності. Одне з найбільших додатків в світі — китайський месенджер WeChat (з активною аудиторією в понад 1 млрд осіб) також спочатку був лише засобом спілкування, однак з 2014 року через додаток китайці можуть оплачувати комунальні послуги, стільниковий зв’язок, страхування, розваги та багато іншого.

Наскільки затребуваною стала платіжна функція найкраще пояснить наступний факт: у Китайський Новий рік 2016 року в WeChat було проведено більше транзакцій, ніж в платіжній системі PayPal за весь 2015 рік.

Враховуючи досвід WeChat, той факт, що платіжна система Telegram стає все зручніше, може стати ще одним механізмом підвищення популярності месенджера.

Моя довідка - Корисні поради