Презентація Telegram Passport

Команда Telegram нарешті офіційно представила сервіс єдиної ідентифікації — Telegram Passport. В офіційному блозі була опублікована запис, яка розкриває подробиці і перспективи сервісу. Нижче наводимо повний переклад цієї публікації:

«Наша цифрова життя стає все ближче і ближче до реального світу, тому невпинно зростає кількість сервісів, що вимагають ідентифікації особистості. До сьогоднішнього дня це означало, що вам доводилося завантажувати скани одних і тих же документів знову і знову для кожного нового додатка. Забудьте про це!

Зустрічайте Telegram Passport — єдиний метод авторизації для сервісів, які вимагають ідентифікації особистості. Завантажте свої документи лише один раз, а потім миттєво діліться ними з сервісами, для яких необхідно підтвердження вашої особистості (фінансова сфера, ICO і так далі).

Захист крайовим (end-to-end) шифруванням

Ваші документи, що посвідчують особу, будуть зберігатися в хмарі Telegram з використанням кінцевого шифрування. Для Telegram ваші дані виглядають як рендомний набір символів, простіше кажучи — як абракадабра, і у Telegram немає доступу до тієї інформації, яку ви зберігаєте у вашому Telegram Passport.

Коли ви ділитеся своїми документами, вони надсилаються безпосередньо до одержувача.

Презентація Telegram PassportНадсилання даних за допомогою програми

У майбутньому всі дані, що зберігаються в Telegram Passport, будуть перенесені на децентралізоване хмара.

Спробуйте вже зараз

Якщо ви хочете побачити реальне впровадження Telegram Passport, переходьте на ePayments.com — це перша система електронних платежів, яка підтримує реєстрацію та верифікацію з Telegram Passport.

Якщо ви розробник або власник сервісу, в якому потрібно ідентифікація особистості користувачів, завітайте на офіційний сайт для отримання докладної інформації.

Залишайтеся на зв’язку

Це фаза 2 впровадження проекту Telegram Login. Незабаром буде додана можливість сторонньої перевірки для Telegram Passport. Таким чином, деяким сервісів навіть не потрібно буде запитувати дані — замість цього вони вже будуть обізнані, що Telegram-аккаунт верифікований і людина реальна».

Читайте також:
Як перенести стікери з Телеграма в ВК: інструкція
Моя довідка - Корисні поради